مدل های بافتنی دو میل با طرح های زیبا و خاص
جدیدترین و زیباترین مدل های بافتنی دو میل و ایده هایی برای بافت با دو میل را در این مطلب از مجله هنر در خانه مشاهده نمایید.

آکاایران: مدل های بافتنی دو میل با طرح های دلپذیر و خاص

آکاایران: مدل های بافتنی دو میل با طرح های دلپذیر و خاص

0
By یلدا on · بافتنی,مدل بافتنی

بافت با دو میل یکی از هنرهای دلپذیر و کاربردی است که می توان برای بافتن شال، کلاه، لباس و…. استفاده نمود. این نوع بافتنی در عین سادگی نیازمند دقت و توجه می باشد و اغلب بانوان سعی می کنند به زیبایی آن را انجام دهند. برای بافتن انواع بافتنی های دلپذیر و خاص با دو میل، نیازمند آشنایی با مدل های بافتنی دو میل هستید که ما در این مطلب قصد داریم به ارائه آن بپردازیم.

عکس مدل های بافتنی دو میل دلپذیر و نوین

بافتنی با دو میل نوعی بافتنی دلپذیر است که برای بافتن انواع مدل لیف بافتنی، بافتن کلاه بچگانه و بزرگسال، انواع مدل شال بافتنی و…. مورد استفاده قرار می گیرد، اگر شما نیز تا حدودی با بافت این نوع بافتنی ها آشنایی دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست دهید و با انواع بافتنی با دو میل آشنا شوید.

تصاویر زیر نمونه هایی از انواع بافتنی های دو میل می باشند که می توانید با الگوبرداری از آنها اقدام به بافتنی های بسیار دلپذیر و خاص نمایید. این مدل ها می توانند به صورت ترکیبی نیز در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار بگیرند و از این طریق صاحب بافتنی های بسیار زیبایی شوید.

 

حال که با مدل های متنوع و بسیار زیبای انواع بافتنی با دو میل آشنا شدید می توانید با ایده گرفتن از آنها اقدام به انجام بافتنی های متنوع و بسیار دلپذیر نموده و از هنر دست خود نهایت استفاده را ببرید.شما عزیزان همچنین می توانید با کلیک بر روی مدل بافتنی مجله هنر در خانه و مراجعه به این بخش از دیگر مدل های بافتنی نوین و بسیار دلپذیر دیدن نموده و از مشاهده این مدل های دلپذیر لذت ببرید.

.

منبع : honardarkhane.com

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :