.
.
صفحه خانگی آموزش گل آرایی آموزش ساخت دسته گل رویایی در منزل - آکاایران
.
.

آموزش ساخت دسته گل رویایی در منزل - آکاایران

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش کاردستی و هنرهای روز قسمت هنر گل آرایی- آموزش ساخت دسته گل رویایی در منزل

آموزش ساخت دسته گل رویایی در منزل
 
برای ساخت یک دسته گل ازگلهای خشک روشهای گوناگونی وجوددارد، دراینجا به یکی از ساده ترین روشها اشاره می کنیم.
پیش از شروع کار باید به گلهایی که ساقه کوتاهی دارند، قطعه ای سیم گل آرایی متصل کنید تا هنگام دسته کردن گلها بتوانید از آنها استفاده کنید...

akairan

آموزش ساخت دسته گل رویایی در منزل


هنر گل آرایی - آموزش ساخت دسته گل رویایی در منزل

بهتراست ابتدا دسته های کوچکی از گلهایی که مایلید درکنار هم قراربگیرند، درست کنید، سپس این دسته های کوچک را کنارهم چیده و به یکدیگر ببندید تا دسته گل بزرگ و اصلی تشکیل شود، یکی از زیباترین گلهایتان را برای مرکز دسته گل انتخاب کنید و دسته های کوچک را به ترتیب با نخ یا سیم گل آرایی محکم به آن ببندید. اگر از سیم استفاده می کنید، دقت داشته باشید هردسته را فقط با یک دور پیچیدن سیم ببندید تا محل اتصال گلها به یکدیگر بیش ازحدقطورنشود. هرردیف از دسته گلها را نسبت به ردیف قبلی کمی پایین تر بچینید تا دسته گل به شکل یک نیمکره درآید. در تهیه دسته گلها بنا به سلیقه خودمی توانید از گلهایی با رنگهای هم خانواده یا متفاوت و حتی متضاد استفاده کنید.
درد سته گلهایی که ازگل های خشک درست می کنید، می توانید ازچند گل مصنوعی ظریف پارچه ای یا کاغذی نیز استفاده کنید و درآخر دسته گل را با حاشیه ای از کاغذ رنگی متناسب با رنگ گلها یا حلقه های کاغذی آماده که به صورت توری ساخته می شوند و مقداری روبان بیارایید.
درمواقع بیکاری می توانید تعدادی از این دسته گلها تهیه کرده و در مناسبتهای گوناگون به عنوان هدیه ای کوچک به دوستان و اقوام بدهید.
 
منبع:ویستا
ویرایش وتلخیص:آکاایران


برچسب ها:
ساخت
.
دسته
.
گل
.
رویایی
.
در
.


.

مروری بر گذشته

.
.
.
.
.
.
.