آموزش ساخت زیربشقابی، ساخت زیر بشقابی ساده
آموزش ساخت زیربشقابی,مدل های زیربشقابی,نحوه ساخت زیرقابلمه ای,آموزش ساخت زیرقابلمه ای,روش ساخت زیربشقابی,ساخت زیربشقابی,طرز ساخت زیرقابلمه ای,ساخت زیرقابلمه ای,

در این بخش از سایت آکاایران مطالبی درمورد ساخت زیربشقابی را برای شما آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد. 

به نقل از آکاایران: ساخت این زیربشقابی های زیبا ، بسیار آسان و مواد مصرفی آن نیز کم هزینه است. نقوش اصلی کار، داده شده و شما می توانید همین روش را در اندازه های بزرگتر برای تهیه ی پادری استفاده کنید.

آموزش ساخت زیربشقابی,ساخت زیربشقابی,نحوه ساخت زیربشقابی 

دوخت زیربشقابی

وسایل لازم :

-نمد یا موکت در رنگ های متنوع

-چسب قابل شستشو (مانند چسب موکت)

-نخ های رنگی قلابدوزی

موکت یا نمدهای رنگی را در ابعاد مناسب ببرید (توجه داشته باشید که باید یک تکه نمد به اندازه کامل نقشه برای زمینه کار داشته باشید تا نقش را با تکه های کوچکتر روی آن بسازید)؛ و تکه های بریده شده را با چسب مخصوص به شکلی که تمایل دارید به یکدیگر بچسبانید.
می توانید در پایان کار، لبه ها را نیز با نخ قلابدوزی بیارایید.

برای این کار، بهتر است چسب را با فاصله یک سانتیمتر از نوک لبه قرار دهید، زیرا در غیر این صورت دوختن لبه ها دشوار می شود. برای جفت کردن تکه ها نیز می توانید از الگوهای داده شده استفاده کنید. الگوها را در ابتدا به سلیقه خود رنگ آمیزی کنید و سپس براساس فرم الگو و رنگ آن، تکه های نمد یا موکت را برش بزنید.
 سپس آنها را همانند الگو در کنار هم قرار دهید و با چسب از لبه به یکدیگر بچسبانید. در صورت تمایل، می توانید لبه های کار را به مدل دندان موشی با نخ های قلابدوزی رنگی بخیه بزنید و گره ها را هم در بین لایه ها با کمی چسب پنهان کنید.

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :