شمع هفت سین با تزیینات زیبا و متفاوت (16مدل شمع)
شمع های تزیینی ایده مناسب و زیبایی برای انجام تزیینات مختلف می شود شما می توانید با تزیینات خاص شمع یک شمع هفت سین زیبا داشته باشید در این قسمت با مدل های تزیین

آکاایران: شمع هفت سین با تزیینات دلپذیر و متفاوت (16مدل شمع)

آکاایران: شمع هفت سین با تزیینات دلپذیر و متفاوت (۱۶مدل شمع)

0
By سمیه نیکفرجام on · شمع آرایی,هنرهای تزئینی

با توجه به فرا رسیدن عید نوروز و انجام تزیینات سفره هفت سین شما می توانید از شمع های دکوری و تزیینی دست ساز برای این کار استفاده کنید که موجب زیبایی و جذابیت چیدمان شما خواهد شد. شمع هفت سین را می توانید به روش های مختلف و خلاقانه تزیین کنید در این مطلب می توانید از تزیینات زیبای شمع های دکوری و تزیینی برای این کار ایده بگیرید. پس تا پایان همراه ما باشید و از این تصاویر و ایده های دلپذیر نهایت استفاده را ببرید.

تزیین شمع هفت سین با ایده های نوین و خلاقانه

برای تزیین شمع هفت سین می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید این روش ها بسیار ساده و متنوع می باشند. برای این کار شما می توانید از شمع های آماده و ساده استفاده کنید و دور شمع را با پارچه های طرح دار، کنف، گونی، رنگ های تزیینی، اکلیل و … به شکل های متنوعی بپیچید. اگر مایل هستید که شمع را در منزل درست کنید می توانید مقداری از مقداری پارافین را به روش بن ماری در ظرفی ذوب کنید و سپس پارافین ذوب شده را در قالب های شکل دار بریزید استفاده از قالب های استوانه ای و قلب بیشتر به کار شما زیبایی و جلوه می دهد. عکس زیر تزیین شمع با گل خشک را نشان می دهد که می تواند الگویی برای تزیینات شما عزیزان برای هفت سین ۹۷ باشد.

 تزیین شمع برای هفت سین

درست کردن شمع با استفاده از تخم مرغ و سیب یک روش تزیینی مناسب برای شمع سفره هفت سین می باشد برای این کار می توانید از تخم مرغ های خالی که درون آن با پارافین پرشده است استفاده کنید همچنین برای تهیه شمع به شکل سیب می توانید از قالب سیب استفاده کنید و پارافین را درون قالب بریزید سپس با گواش شمع را رنگ کرده و تزیین کنید.

 تزیینات شمع برای هفت سین

شمع تزیینی برای سفره هفت سین

تزیین شمع روی آب برای هفت سین

شمع های هفت سین۹۷

شمع های ساده برای هفت سین

مدل شمع هفت سین

شمع سفره هفت سین با دیزاین دلپذیر

   تزیین شمع با کنف برای هفت سین

تزیین شمع با مروارید و سنگ های تزیینی

تزیین روی شمع برای هفت سین

شمع های تزیینی دلپذیر و شیک

شمع داخل سیب برای هفت سین

تزیین شمع با چسب تزیینی

تزیین نوین شمع برای هفت سین

در این بخش با نمونه های تزیینی و دلپذیر برای درست کردن شمع هفت سین آشنا شدید و مدل های متفاوت آن را مشاهده کردید امیدواریم از دیدن این مدل شمع ها لذت برده باشید و ایده کافی را برای انجام دادن تزیینات شمع به دست آورده باشید. در صورت تمایل به آشنایی با دیگر ایده ها و همچنین مشاهده تزیینات متفاوت و نوین بر روی تزیین شمع هنر در خانه کلیک نموده و از دیگر مطالب منتشر شده ما دیدن نمایید.

تزیین شمع
.

منبع : honardarkhane.com

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :