شمع های سفید و بزرگ را با برگ گل اینطوری تزیین می کنید؟+عکس
آموزش تزیین شمع ساده با برگ,تزیین شمع با برگهای پاییزی,تزیین شمع با برگ گل,تزیین شمع با برگ کاج,تزیین شمع با برگ,تزیین شمع با برگ خشک,تزیین شمع با گل خشک,تزیین

آکاایران: در این مقاله از مجموعه مقالات آکاایران , تصمیم داریم خلاقیت و نوآوری جدید برای تزیین شمع های بزرگ برا مراسم و جشن، را به شما آموزش دهیم.این روش خلاقانه تزیین شمع با الهام از طبیعت میتواند رنگ و جلای خاصی به تم جشن و مراسم شما بخشد. این آموزش به صورت تصویری بوده , که در ادامه مطلب میتوانید تمام عکس های مربوط به آموزش را مشاهده کنید. پس با ما همراه باشید.

Image result for ‫تزیین شمع با برگ‬‎

موادی که در تزیین شمع ها باید استفاده کنید عبارتند از:

  • بال پروانه یا برگ گیاه یا گلبرگ گل
  • یک دونه قاشق لازم داریم که ازش برای چسباندن بال یا برگ به شمع استفاده می شود.
  • قیچی 
  • یک شعله یا شمع دیگر برای ایجاد حرارت و داغ کردن قاشق نیاز دارید.

آموزش تصویری تزیین شمع

خوب بیاید این کار ساده رو انجام بدیم : ابتدا باید قاشق رو توسط شعله یا شمع دیگری که آماده کرده ایم حرارت بدیم تا کف قاشق خوب داغ شود. سپس باید برگ گیاه(بال پروانه, گلبرگ گل) را روی قسمتی از شمع که میخواهیم قرار دهیم و سپس با قاقش داغ شده , تمام قسمت ها برگ گیاه رو اتو کنیم، دقت کنید برای اینکه تمام برگ گیاه به خوبی روی شمع بچسبه باید تمام قسمت های برگ رو با قاشق داغ شده اتو کنیم. مراحل انجام این کارو در تصویر زیر مشاهده میکنید.

تزیین شمع

اگه قسمت های زایدی وجود داشت, سعی کنید با قیچی این قسمت هارو برش بزنید و ساختاری مرتب به شمع ببخشید.

تزیین شمع

بعد از اینکه تمام بخش های مورد نظرمون و روی شمع قرار دادیم و کار تمام شد, صبر کنید تا شمع سرد شود و سپس شمع را درون جا شمعی قراردهید.

 با همین روش می توانید شمع های زیبایی با برگ گلهای مختلف تزیین کنید.

تزیین شمع

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :