دنیته، طراح و تولید کننده تجهیزات مدرن اداری
اگر دنبال جایی هستید که مجموعه‌ای کامل از تجهیزات مدرن اداری را در سبد کالایی‌اش داشته باشد و مجبور نشوید هر چیزی را از یک جا بخرید، دنیته این مشکل بزرگ شما را

اگر دنبال جایی هستید که مجموعه‌ای کامل از تجهیزات مدرن اداری را در سبد کالایی‌اش داشته باشد و مجبور نشوید هر چیزی را از یک جا بخرید، دنیته این مشکل بزرگ شما را حل کرده است.

داشتن یک دفتر کار مدرن و جذاب خیلی‌ هم از ما دور نیست، به شرط اینکه برای رسیدن به آن عزم جدی داشته باشیم و بدانیم کدام تجهیزات را از کجا تهیه کنیم. ترکیب المان‌های مهم در طراحی مانند نورپردازی، جریان هوا، میزان روشنایی، نمای داخلی و... در کنار انتخاب درست بهترین تجهیزات و لوازم اداری می‌تواند یک محیط کاری امروزی و مینیمال را برای شما بسازد.

دنیته برای تمام دغدغه‌های شما پاسخ مناسبی دارد و می‌توانید محصولات این برند را به صورت آماده یا حتی سفارشی‌سازی شده خریداری کنید. ضمن اینکه پیش از شروع کار می‌توانید به کمک مشاوران و متخصصان این شرکت تصمیم بگیرید که کدام تجهیزات مناسب شماست.

امروز بیشتر با محصولات جذاب شرکت فروش مبلمان اداری دنیته و لوازم موجود در سبد کالایی این برند آشنا می‌شویم تا ببینیم هرکدام چه نقشی در دکوراسیون شما دارند.

 

میز مدیریت

میز مدیریت یکی از شاخص‌ترین المان‌ها در دکوراسیون داخلی یک مجموعه است که معمولا با دیگر میزهای موجود در فضای کاری تفاوت دارد. مدیران کارهای بسیار مهمی برای انجام دادن دارند و از طرف دیگر در طول روز پذیرای افراد زیادی هستند. بنابراین هم باید پرستیژ کاری آنها حفظ شود و همین اینکه درگیر موضوعات کم اهمیت نشوند. به همین دلیل انتخاب یک میز مدیریت جذاب و فوق‌العاده کاربردی برای آنها ضروری است.

ولی حتی اگر اتاق مدیریت جدا نداشته باشید و در کنار همکارانتان کار کنید، باز هم با توجه به ماهیت کار مدیریتی نیاز به میزی دارید که فضای کافی داشته باشد و بتوانید خیلی راحت، ساعت‌های طولانی از آن استفاده کنید.

اگر دنبال میز مدیریت متفاوت، جذاب، شیک و صدالبته کاربردی هستید، پیشنهاد می‌کنیم میزهای تکی، دو تکه یا L دنیته را از دست ندهید؛ چراکه ذهنیت شما نسبت به یک میز مدیریتی کاملا تغییر می‌کند.

میز کارمندی و کارشناسی

 منابع انسانی سرمایه یک مجموعه هستند و به همان اندازه که میز مدیریت مهم است، میز کارمندی و کارشناسی اهمیت ویژه دارد. کارمندان شما در واحدهای مختلف باید ساعت‌های زیادی را پشت میز خودشان کار کنند و در نتیجه هر چه میز بهتر و راحت‌تری داشته باشند که کیفیت خوبی هم داشته باشد، بدون شک روی کارایی آنها موثر خواهد بود.

از طرف دیگر با توجه به تعداد زیاد این میزها، تاثیر این المان در دکوراسیون داخلی را نمی‌توانیم نادیده بگیریم. مبلمان و میز های اداری دنیته تنوع بی‌نظیری دارند که کمتر جایی می‌توانید این تنوع را پیدا کنید. پس اگر دنبال جذاب‌ترین میزهای بازار هستید این مدل‌ها را از دست ندهید.

میز پذیرش

کانتر و میز پذیرش در همان بدو ورود اولین تصویر را در ذهن مراجعه‌کنندگان می‌سازند. هیچ مدیری دوست ندارد تصویری ناخوشایند از شرکتش در ذهن دیگران نقش ببندید. برای همین باید اهمیت بسیار زیادی برای میز پذیرش قائل شوید تا بتوانید میزبان خوب و حرفه‌ای باشید. ضمن اینکه کارمندهایتان هم باید ساعت‌ها از این میز استفاده کنند و در نتیجه فقط یک مدل حرفه‌ای می‌تواند پاسخگوی نیازتان باشد.

میز کار گروهی

این روزها حسابی فضاهای کار استارتاپی و اشتراکی داغ است و از طرف دیگر در مجموعه‌های بزرگ هم با توجه به سبک طراحی جدید و معمولا اپن آفیس بودن، یا همکاری چند تیم در کنار یکدیگر، شاهد استفاده زیاد از انواع میز کار گروهی هستیم.

به همین دلیل این مدل میز هم به اندازه میز مدیریت یا میز کارمندی اهمیت ویژه‌ای دارد. ضمن اینکه چون افراد زیادی در کنار هم روی این میز کار می‌کنند، در نتیجه باید ویژگی‌های بهتر و متمایزتری هم از نظر طراحی و امکانات داشته باشد. اگر به سایت دنیته سر بزنید طراحی و زیبایی میزهای کار گروهی این برند شما را حتما شگفت‌زده می‌کند.

فایل اداری

هر کدام از افراد یا تیم‌های کاری بسته به ماهیت فعالیتشان، لوازم، تجهیزات و اسناد اداری مختلفی دارند که باید آنها را جایی نزدیک خودشان نگه دارند تا هر زمان خواستند از آنها استفاده کنند. انواع فایل اداری با تعداد کشوی مختلف برای همین منظور طراحی شده‌اند. البته می‌توانید از مدل‌های دیگر که بزرگتر هستند برای نگه‌داری اسناد و زونکن‌های بیشتر هم استفاده کنید که در کنار کشو، از فضای بیشتر و چند کمد هم بهره می‌برند.

 

فایل سه کشو به دلیل ابعاد کوچک ولی کارآمد معمولا در زیر یا کنار میزها استفاده می‌شود تا به نوعی جور شلوغی میز را به دوش خود بکشند و میزی مرتب‌تر داشته باشید. فایل سه کشو همان‌طور که از اسم آن مشخص است، با دارا بودن سه کشو می‌تواند به طیف وسیعی از نیازهای کارمندان و مدیران پاسخ دهد. برای مثال معمولا یک طبقه از فایلینگ‌های سه کشو را به وسایل شخصی، طبقه دیگر را به وسایل عمومی‌تر و طبقه دیگر را به محتویات خصوصی یا محرمانه اختصاص می‌دهند که این موضوع خود کارایی بالای این محصول اداری را نشان می‌دهد.

دنیته هر آن چیزی که برای یک محیط اداری مدرن و جذاب نیاز دارید برای شما فراهم کرده است تا بتوانید باب میلتان یک دفتر کار بی‌نظیر بسازید. حالا دیگر تصمیم با شماست.

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :