با این تغییرات ساده آشپزخانه ی کوچک خودرا زیبا و دلبازتر کنید
با این تغییرات ساده آشپزخانه ی خودرا زیبا و دلبازتر کنید,تغییر آشپزخانه,تغییرات در آشپزخانه,تغییر آشپزخانه قدیمی, دلباز شدن آشپزخانه,تغییرات ساده برای آشپزخانه,

آکاایران: شاید داشتن آشپزخانه بزرگ آرزوی همه خانم‌ها باشد، اما با توجه سبک زندگی آپارتمانی امروزی این امر برای همه امکان‌پذیر نیست. با این وجود با استفاده از نکاتی می‌توان دکوراسیون آشپزخانه های کوچک آپارتمانی را نیز به صورتی چید در که در عین جمع و جور بودن،فضای آشپزخانه شما زیبا و دلباز جلوه کند. در ادامه این مقاله از مجموعه مقالات دکوراسیون آکاایران, برای دلبازترشدن آشپزخانتان ایده هایی داریم.برای مطالعه با ما همراه باشید.

Related image

ایده های ساده برای زیباتر کردن و دلبازترشدن آشپزخانه

- فضای کوچک آشپزخانه‌تان را با رنگ‌های روشن بزرگ‌تر نشان دهید.در آشپزخانه های کوچک هرگز نباید از رنگ های تیره استفاده کنید زیرا رنگ های تیره فضا را کوچکتر نشان میدهند، استفاده از رنگ های روشن برای کابینت ها و سایر وسایل آشپزخانه باعث دلباز و بزرگ دیده شدن آشپزخانه میشوند.

دکوراسیون آشپزخانه های کوچک آپارتمانی

-دوم اینکه که باید وسایل اصلی آشپزخانه همچون یخچال و ظرفشویی را در سایزهای کوچک انتخاب کنید، اینطوری دکوراسیون آشپزخانه تان دلباز تر میشود.

- برای پنجره آشپزخانه هرگز از پرده های ضخیم استفاده نکنید و پرده های نازک انتخاب کنید تا نور طبیعی بتواند وارد آشپزخانه شود.

چیدمان آشپزخانه

- برای انتخاب کفپوش آشپزخانه سراغ کفپوش های طرح دار بروید زیرا کفپوش های طرح دار آشپزخانه را وسیع تر نشان میدهند، قالیچه های طرح دار نیز گزینه خوبی برای دکوراسیون اشپزخانه هستند.

- نورپردازی در آشپزخانه های کوچک بسیار اهمیت دارد و باید از نورپردازی مدرن و حرفه ای برای آشپزخانه کوچک تان استفاده کنید، نصب هالوژن برای بالای کابینت ها ایده خوبی است که باعث دلباز شدن آشپزخانه میشود.

تغییر دکوراسیون ارزان

 

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :