آکاایران: نظم دهنده ها، این ۱۰ اکسسوری پرطرفدار!

طبقه بندی و نظم دهی: یکی از دشوارترین فعالیت ها در هنگام خانه تکانی نظم دهی به فضاهای داخلی خانه می باشد به خصوص اگر خانه ی شما فضای محدودی برای قرار دادن لوازم و وسایل متنوع داشته باشد باید به فکر اکسسوری های نظم دهنده ی مختلف برای فضاهای گوناگون دکوراسیون منزل باشید. به همین منظور امروز در این مطلب از کمپین بوی عیدی آکا ایران می خواهیم شما را با اکسسوری های نظم دهنده مختلف در دکوراسیون داخلی آشنا نماییم پس با ما همراه باشید. 

کمد دیواری چوبی رنگین تجارت درین

قیمت نامشخص
 

نظم دهنده نشیمن 

برای نظم دهی به لوازم و وسایل موجود در نشیمن مثل لوازم پذیرایی و... انتخاب یک بونه می تواند به عنوان یک عنصر دکوراتیو به شما کمک بسیاری کند. اما گاهی با انتخاب کمد های اینچنینی که سطحی غیر شفاف دارند می توانید لوازم بیشتری را نظم ببخشید و ظاهر مرتب  و منظمی به دکوراسیون داخلی نشیمن خود ببخشید.

 قفسه نظم دهنده
 بوی عیدی
آسیا پلاستیک شرق

گاهی با انتخاب یک باکس پلاستیکی شیک و مقرون به صرفه می توانید به لوازی مانند سی دی ها، فیلم ها و جزییات کوچک گوشه وکنار فضای نشیمن خود نظم ببخشید و چهره ی شلوغ فضای نشیمن خود را تبدیل به یک فضای ساده و مرتب و منظم نمایید.

باکس نظم دهنده
تجهیزات آشپزخان...

نظم دهنده آشپزخانه  

نظم دهنده های آشپزخانه را می توان به انواع و اقسام گوناگون دسته بندی کرد، یکی از انواع پرطرفدار آن شلف های دیواری برای نظم دهی به اقلام مختلف غذایی در آشپزخانه های کوچک می باشد. این شلف ها در انواع مختلف ارائه می شوند و به خوبی می توانند به ظاهر آشپزخانه ی شما نظم و زیبایی هدیه دهند. 

تجهیزات آشپزخان...

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که جارو و زمین شوی و دیگر اقلام تمیز کننده تان را در فضای آشپزخانه تان نگهداری می کنید، گیره ی نگهدارنده جارو و زمین شوی در نظم بخشیدن به این عناصر می تواند کمک شایانی نماید.

 نظم دهنده کمد لباس

آویز نظم دهنده دیواری خانه رویایی ایکیا

قیمت نامشخص
 

نظم دهنده اتاق خواب 

یکی از اکسسوری های نظم دهنده ی پرطرفدار در دکوراسیون اتاق خواب، آویزهای پشت درب می باشند که به خوبی می توانید با کمک آن ها از فضای بی استفاده پشت درب استفاده ی بهینه نمایید. این آویز ها در طرح ها و رنگ های مختلف و برای مصارف متعدد استفاده می شوند که می توانند به خوبی به فضای داخلی اتاق خواب شما نظم و ترتیب ببخشند. 

 نظم دهنده

قفسه بندی رختشوی خانه

قیمت نامشخص
 

با انتخاب شلف و یا قفسه های نظم دهنده ی این چنینی می توانید به فضای اتاق خواب خود و یا اتاق کودک و یا رخشوی خانه به راحتی نظم ببخشید بی آنکه فضایی از سطح زمین اشغال شود، کافی است طبقه های اینچنینی را روی دیوار نصب کنید و به سادگی تمامی لوازم و وسایل خود را روی آن بچینید و ظاهر مرتب و منظمی به دکوراسیون تان ببخشید.

 قفسه نظم دهنده

شلف آکریلیک کنجی فیکا

قیمت نامشخص
 

نظم دهنده سرویس بهداشتی

اگر در فضای سرویس بهداشتی خود فضای کافی برای جایگذاری لوازم ضروری مانند مسواک و صابون و... ندارید با کمک شلف های نظم دهنده اینچنینی می توانید به سادگی فضای مناسبی برای قرار دادن لوازم و سایل مورد نیاز خود ایجاد نمایید.

 بوی عیدی

نگهدارنده سشوار

قیمت نامشخص
 

برخی لوازم و وسایل آرایشی و بهداشتی مانند سشوار و غیره را در فضای سرویس بهداشتی قرار می دهند، نگدارنده های این چنینی می توانند به خوبی از لوازم شما محافظت کنند و ظاهر مرتب و منظمی به دکوراسیون فضای سرویس بهداشتی شما ببخشند.

باکس نظم دهنده
 بوی عیدی
آسیا پلاستیک شرق

نظم دهنده حمام

برای نظم دهی حمام باکس های نظم دهنده و کمدهای این چنینی می تواند بسیار پر کاربرد باشد و علاوه بر ایجاد ظاهر مرتب و منظم فضای حمام شما را لوکس تر از قبل نماید.

آویز حوله ۲۰کیلویی هرکول فیکا

قیمت نامشخص
 

آویز حوله یکی دیگری از اقلام پر طرفدار در فضای حمام و سرویس بهداشتی می باشد که می تواند به لوازم پر کاربرد شما در حمام نظم و ترتیب ببخشد و ظاهر حمام شما را زیباتر از قبل نماید.

برای همراهی با کمپین بوی عیدی آکا ایران از ترافیک اسفند، رسم و رسوم، خانه تکانی، سفره هفت سین، شکوفه های بهاری درختان، خریدهای عید، سفرهایی که می روید یا هر چیزی که برای شما تداعی کننده روزهای عید است عکس بگیرید و در صفحه اینستاگرام خود با هشتگ #بوی_عیدی منتشر کنید تا از عید ۹۶ برای خودمان خاطره ای ماندگار بسازیم.

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
تجربه یک خواب رویایی!
<>
.

منبع : chidaneh.com