آکاایران: دکوراسیون زیبای اتاق کودک تنها با یک چیز خاص!

اتاق کودک: آیا می دانستید که در سایت های اینترنتی صدها هزار اتاق کودک وجود دارد؟از میان تمامی آن ها این ۲۰ اتاق را انتخاب کرده ایم تا با آن ها به شما نشان دهیم، با این که عناصر طراحی بسیاری در دلپذیر کردن و کاربردی کردن یک اتاق تاثیر دارند ولی معمولا تنها یک چیز خاص است که آن اتاق را متفاوت می کند و حالتی استثنایی به آن می بخشد.

آکاایران: دکوراسیون زیبای اتاق کودک تنها با یک چیز خاص!

این تخت کلبه مانند که شبیه یک خانه عروسکی است، نقطه مرکزی و شگفت انگیز این اتاق خواب است. هر کودکی با دیدن این تختِ جذاب بسیار ذوق زده می شوند.

 

 طراحی دکوراسیون

برای سقف اتاق کودک یک رنگ هیجان انگیز انتخاب کنید. تغییرات خاص لازم نیست حتما شما را ورشکسته کنند. در واقع بیشتر چیزهایی که در ادامه از آن ها حرف خواهیم زد با بودجه ای بسیار محدود و کمی تلاش قابل انجام هستند. مثل سقف صورتی رنگی که در بالا دیدید. سقف اتاق مکانی عالی برای ایجاد تغییرات خاص است.

 

 سرویس خواب کودک

یک دیوار که مورد تاکید قرار بگیرد هم همین حالت را دارد. مثل دیوار زردی که در اینجا می بینید. این دیوار به طور کامل حالت این اتاق خواب را تغییر داده است.

 

 رنگ اتاق کودک

 می توانید با استفاده از رنگ قرمز تمشکی پررنگ که با طرح هایی از گل تزیین شده است، به دنبال بیشترین تاثیرگذاری ممکن باشید. ترکیب این گل ها با رنگ پس زمینه و تکرار رنگ سفید کلاسیک آن ها روی روتختی بسیار دلپذیر از آب درآمده. 

 

اتاق کودک

 می توانید سراغ راه راه بروید! این دیوار راه راه در ترکیب با فرش هندسی روی زمین شاید کمی توی ذوق زننده به نظر برسد، ولی از کی تا به حال اتاق کودک محل ظرافت بوده؟

 

فرش می تواند تفاوت بسیاری ایجاد کند. این اتاق را فاقد فرش شکلاتی و کرم راه راه در آن تصور کنید.

 

یا این اتاق را فاقد فرش راه راه سفید و قرمزش. چیز جذابی نمی شود، نه؟

 

 دکوراسیون اتاق خواب

آیا می توانید در این اتاق بین آن تخت های خارق العاده قدیمی یا آن کاغذدیواری جذابش یکی را انتخاب کنید. هر دو عالی هستند.

 

دکوراسیون زیبای اتاق کودک تنها با یک چیز خاص! اتاق کودک

یکی دیگر از مناطقی که می توان در آن با یک تغییر کل اتاق را عوض کرد، تخته بالای تخت است. نمونه ای از این کار را در این جا می بینید.

 

 کودک

حتی ساده ترین و معمولی ترین عنصر هم – وقتی به درستی استفاده شود – می تواند یک اتاق را خاص کند. برای مثال رویه مشکی چراغ خواب این اتاق را بردارید و بعد جادوی اتاق از بین می رود.

 

 نوجوان

در مورد لبه بنفش این پرده هم همین نظر را دارم.

 

 طراحی دکوراسیون

و رنگ نارنجی به کار رفته در این اتاق.

 

 سرویس خواب کودک

یا در این اتاق کوسن نارنجی عالی است!

 

 رنگ اتاق کودک

چیزی به سادگی رویه تخت می تواند باعث خاص شدن یک اتاق شود. برای مثال رویه های تخت را در این اتاق خواب ببینید. ترکیب خارق العاده ای از رنگ و طرح در آن ها موجود نیست؟

 

اتاق کودک

این اتاق مخصوص دختر کوچولو های دو قلو است و تور های دور تخت فضای رویایی برای پرنسس ها ایجاد کرده است.

 

نظرتان در مورد این آباژور خارق العاده چیست؟

 

یا این تخت های طنابی چطورید؟ همه بچه های فامیل دوست خواهند داشت یک بار سوار این تخت ها شوند.

 

 دکوراسیون اتاق خواب

و این صندلی قرمز و دلپذیر را ببینید!

چه بخواهید تا ته خط بروید و تختی مثل داستان های کتاب ها درست کنید و چه تنها یک رویه مناسب برای چراغ رومیزی انتخاب کنید، اتاقی خلق کنید که تصویری از کودک منحصر به فرد و خاص شما باشد و از آن لذت ببرید. 

برای دیدن عکس های بیشتری از دکوراسیون اتاق کودک به اینجا مراجعه کنید.

تبلیغات
مرکز آموزش های تخصصی معماری
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com