آکاایران: رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟

از ما بپرسید: رنگ بنفش یکی از پر طرفدارترین رنگ هایی است که هر بیننده ای را به خود جذب می کند و ترکیب آن با سایر رنگ ها در فضای دکوراسیون می تواند ظاهر متفاوتی را به فضای دکوراسیون شما ببخشد؛ به همین منظور در این مطلب از آکا ایران می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان آکا ایران در رابطه با ست کردن رنگ بنفش با سایر رنگ ها را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه باشید.  

آکاایران: رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟

عرفان شریف
عکاس: 
عرفان شریف

سوال: مبلمان فضای نشیمن من بنفش رنگ است، قصد داریم برای مبلمانم کوسن تهیه کنم می خواستم بدونم رنگ بنفش با چه رنگ هایی ست می شود؟ لطفا راهنماییم کنید. 
پاسخ: رنگ بنفش یکی از رنگ های خوش ترکیبی است که غالبا با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم ست می شود. پرطرفدارترن رنگ هایی که می توان با رنگ بنفش آن ها را ست کنید رنگ هایی مثل: سفید، سبز، نارنجی، آبی ملایم، صورتی و ترکیب رنگ بنفش با تونالیته ای از سایر رنگ های بنفش است. مطالب زیر می تواند اطلاعات بیشتری در زمینه ترکیبب رنگ بنفش و ست کردن آن در فضای دکوراسیون تان در اختیار شما قرار دهد: 

  •  ۷ رنگ خوش ترکیب با بنفش در دکوراسیون منزل! 
  • رنگ بنفش و ۸ دلیل محبوبیت آن!
  • بنفش، رنگی پر قدرت در دکوراسیون
  • ارغوانی، رنگی برای ثروتمندان!

عرفان شریف

​هم چنین اگر دوست دارید با دکوراسیون بنفش خانه های ایرانی آشنا شوید و از هنر خانم های باسلیقه ایرانی برای چیدمان و استفاده از ترکیب رنگ بنفش در خانه تان ایده بگیرید می توانید به مطالب زیر سری بزنید: 

​اگر به دنبال طراحی منحصر به فرد برای دکوراسیون داخلی منزلتان هستید، پیشنهاد می کنم به شرکت استودیو معماری اسکیس که از زیرگروه های اهالی فن آکا ایران است سری بزنید و نمونه کار های آنها را ببینید.


نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
مبلمانی متفاوت داشته باشید
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com