آکاایران: چگونه کودک با دکوراسیون، رشد کند؟

اتاق کودک: سلیقه کودکان لحظه به لحظه تغییر می کند و این طبیعی و قسمتی از رشد آنها است. تغییر دکوراسیون اتاق کودک هر چند سال یک بار، پر هزینه و به علاوه خسته کننده خواهد بود. این نکته ها را در نظر بگیرید تا اتاق خواب کودکتان، با او رشد کند و احتیاجی به تغییر مدام نداشته باشد.
 

آکاایران: چگونه کودک با دکوراسیون، رشد کند؟

 
لوازم اتاق کودک را آگاهانه انتخاب کنید
لوازم اتاق او را طوری انتخاب کنید که کودکتان بتواند برای چند سال از آنها استفاده کند. به عنوان مثال به جای خرید کمدی کوچک، کمدی بخرید که لباس های کودکتان زمانی که او بزرگ تر می شود نیز در آن جای گیرد.
 
 دکوراسیون
 
مبلمان اتاق را چند کاره انتخاب کنید    
مبلمان چند کاره به این دلیل که شما مجبور نیستید هر سال آنها را تغییر دهید، برای اتاق خواب کودک شما مناسب است. به دنبال میزهایی باشید که کودکتان هنگامی که به مدرسه می رود نیز بتواند از آن به عنوان میز تحریر استفاده کند. یا تختخوابی بخرید که زیر آن کشو داشته باشد، در این صورت شما فضای بیشتری برای قرار دادن لوازم کودکتان خواهید داشت و اتاق او نیز تمییزتر به نظر می رسد.
 
اتاق کودک
 
رنگ دیوارها را خنثی انتخاب کنید
به جای انتخاب رنگ هایی چون صورتی و آبی برای دیوار، رنگ هایی خنثی انتخاب کنید تا دل کودک را بعد از چند سال نزند.
 
 
لوازم اتاق را کودکانه انتخاب کنید
مطمئنا اتاق خواب کودکتان باید معرف شخصیت و مناسب با سن او باشد. بنابراین بهتر است به جای رنگ دیوار، لوازم جانبی را مطابق سلیقه و سن او، طوری که بتوان به سادگی تغییرش داد، انتخاب کرد. منظور لوازمی چون فرش، بالش و تصاویر آویخته از دیوار است.
 
 
برای مشاهده عکس های زیبای دکوراسیون اتاق کودک اینجا را ببینید.
منبع: نینیبان | گردآوری شده توسط تحریریه آکا ایران
تبلیغات
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com