آکاایران: طراحی خانه ای سرزنده و شاد به سبک کلاسیک

فضاهای مسکونی: با استفاده از گستره ای غنی و باشکوه از رنگ مایه ها، این ترکیب کلاسیک در این خانه از همیشه سرزنده تر و شادا ب تر به نظر می رسد. طراح داخلی در این خانه ظاهری کلاسیک و ساحلی با رنگ های آبی و سفید طراحی کرده است.  
 

آکاایران: طراحی خانه ای سرزنده و شاد به سبک کلاسیک

سبک کلاسیک با رنگ های آبی و سفید در اتاق نشیمن

طراح این خانه از رنگ های سفید و آبی به عنوان تم غالب و اصلی این خانه استفاده کرده است تا ظاهری کلاسیک و حس و حالی ساحلی در این خانه ایجاد کند. او از مقادیر اندکی رنگ زرد، استفاده کرده است تا حال و هوایی شاد نیز در فضا ایجاد شود. روکش های میز عثمانی، کوسن های دراز، و صندلی های جلوی پنجره، لوستر و مبل و کاناپه به سبک تلفیقی در این فضا چیده شده اند.
 

فضای ناهارخوری به سبک کلاسیک

در اتاق ناهارخوری ، کاغذدیواری دلپذیر که دارای رنگی آبی است فضایی به وجود آورده است که در آن پنل های آینه ای، چراغ های دیواری، لوستر، و میز به زیبایی می درخشند. صندلی های پیرامون میز غذاخوری که دارای دو رنگ و طرح دلپذیر در قسمت نشیمن و پشتی خود هستند ترکیب فوق العاده هماهنگی با کاغذدیواری پیدا کرده اند. از طرفی پرده های سرتاسری با حاشیه های آبی رنگ و نیز قالیچه هماهنگی خوبی با کلیت فضای غذاخوری دارند.
 

آشپزخانه با کابینت های کلاسیک آبی

 

 کلاسیک

همه فضای آشپزخانه ی دیگر این خانه به رنگ سفید درآمده است به جز فضاهای نگهدارنده زیر جزیره. در این فضا نیز ترکیب زیبای رنگ آبی و رنگ سفید را می بینیم. در ضمن به دو چراغ آویز دلپذیر و منحصربه فرد این آشپزخانه توجه کنید. اگر به رنگ آبی در دکوراسیون علاقه مندید این مطلب را بخوانید.
 

طراحی خانه ای سرزنده و شاد به سبک کلاسیک فضاهای مسکونی

فضای ورودی با جزئیات معمارانه کلاسیک

جزئیات معمارانه کلاسیک مانند لوستر دلپذیر، فرش با طرح های کلاسیک و پارکت چوبی در فضای ورودی خانه نمایی کلی از دیگر قسمت های این خانه به نمایش می گذارد.
 

 فضای داخلی

فضای پذیرایی به سبک کلاسیک

استفاده از رنگ های آبی و قهوه ای تیره حس و حالی مردانه را در این کتابخانه به وجود آورده است. دیوارهای چوبی (از جنس چوب درخت آلبالو) در کنار حاشیه های آبی رنگ قرار گرفته اند. میز عثمانی که دارای طرح گورخری است به فضا یک طرح گرافیکی اضافه کرده است. چهار مبل ، آبی راه راه هستند و در کنار کاناپه دارای روکشی از جنس مخمل، فضای خاص و مناسب مطالعه را به وجود آورده اند. هم چنین پرده ها و صندلی های جلوی پنجره دارای پارچه ای با طرح یکسان هستند. اگر از طرفداران سبک کلاسیک در دکوراسیون هستید این مطلب را بخوانید.
 

 فضاهای کوچک

اتاق نشیمن خانواده با طرح های کلاسیک

 طراح این خانه در اتاق نشیمن برای دیوارها و کاناپه چندبخشی از یک پارچه که دارای طرح یکسانی است استفاده کرده است.  «قصداو از انتخاب این نوع پارچه این بود تا فضایی شاد و مفرح خلق کند.» میز عثمانی، کوسن ها، و قالیچه نیز هماهنگی خوبی با دیگر اجزای اتاق دارند.
 

 فضاهای مسکونی

روشویی کوچک

چراغ های دیواری کلاسیک با فضای رستیک این روشویی کنتراست زیبایی دارند و دیوراهای چوبی یادآور پوست درختان هستند. علاوه بر این، پنجره ، پرده، و سینک سفید رنگ هماهنگی زیبایی با هم دارند.
 

فضاهای داخلی

اتاق خواب اصلی با سبک کلاسیک 

پالت رنگی اتاق خواب اصلی یادآور فضای بیرونی خانه است. دیوارهای گچی به رنگ آبی بسیار ملایم هستند، مبل ها نیز به رنگ آبی هستند، و پرده ها طرحی هم چون طرح روتختی دارند. فضای کلی این اتاق خواب بسیار متنوع است و ظاهری پویا دارد.
 

اتاق خواب دختر خانواده به رنگ صورتی

اتاق خواب دختر خانواده دارای ویژگی هایی کاملا دخترانه است. او عاشق رنگ صورتی است، اما طراح به این اتاق جلوه ای برجسته تر داده است و از یک تخته پشتی به رنگ صورتی تیره استفاده کرده است. استفاده از کاغذدیواری سبز رنگ، روتختی طرح دار دلپذیر، و چندین و چند عنصر دیگر این اتاق را برای خوابیدن بسیار لذت بخش و خاص کرده است.
 

فرورفتگی های دنج در طراحی خانه به سبک کلاسیک

یک فضای دنج برای مطالعه و یک فضای مخصوص کارکردن در اتاق خواب دختر خانواده طراحی شده است. طراحی این دو فرورفتگی با طراحی کلی اتاق و هم چنین فضاهای دیگر خانه در هماهنگی کامل است.
 

 کلاسیک

فضای بیرونی کلاسیک با توفال های چوبی

نمای بیرونی این خانه با سنگ ها و توفال های چوبی ساخته شده است. همچنین سقف شیروانی این خانه و سنگ هایی که به شکلی طبیعی خود در کنار هم چیده شده اند در کنار مای این خانه که به رنگ آبی روشن در آمده جلوه ای کلاسیک و دلپذیر آفریده است.

برای دیدن عکس های طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک می توانید به گالری عکس آکا ایران مراجعه کنید.

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
تجربه یک خواب رویایی!
<>
.

منبع : chidaneh.com