آکاایران: کاغذ دیواری روی این دیوارها قشنگ تر است!

از ما بپرسید: کاغذ دیواری یکی از بهترین المان هایی است که اگر در فضای درست و مناسب نصب شود می تواند ظاهر دکوراسیون شما را دگرگون کند و جلوه ویژه ای به فضای داخلی شما ببخشد، اما بلعکس انتخاب فضای نامناسب برای نصب کاغذ دیواری می تواند به اندازه انتخاب طرح و رنگ نامناسب مخرب باشد. به همین منظور در این مطلب می خواهیم پاسخ سوال یکی از همراهان آکا ایران در رابطه با بهترین دیوارها برای نصب کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل را با شما در میان بگذاریم، شاید این سوال دغدغه شما عزیزان هم باشد، پس با ما همراه  باشید.

آکاایران: کاغذ دیواری روی این دیوارها قشنگ تر است!

هفت رنگ
 

سوال: ما یک زوج جوان هستیم که قصد داریم فضای خونه رو قبل از نقل مکان کاغذ دیواری کنیم، فضای خونه کمی کوچک هستش نمیدونم کدوم بخش رو کاغذ دیواری کنیم تا جلوه ی بهتری داشته باشه لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ: برای نصب کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل به خصوص برای فضاهای کوچک بهتر است دیواری را انتخاب کنید که نقطه کانونی دکوراسیون شما است. این دیوار می تواند دیوار پشت تلویزیون، دیوار پشت میز ناهارخوری در فضای نشیمن و در فضای اتاق خواب دیوار پشت تخت خواب، دیوار پشت میز آرایش یا میز تحریر باشد تا بتواند جلوه لازم در فضای دکوراسیون داخلی شما را ایجاد کند. هم چنین توجه داشته باشید اگر فضای داخلی شما کوچک است تمام فضای خانه را کاغذ دیوار نکنید مطلب آیا باید کل خانه را کاغذ دیواری کنیم؟ در این زمینه به شما اطلاعات لازم را می دهد.

اگر به دنبال یک گروه متخصص در زمینه چیدمان و طراحی دکوراسیون داخلی تان هستید می توانید به پروفایل استودیو معماری اسکیس (سهامی خاص) در آکا ایران سر بزنید و از آنها کمک بخواهید.

نویسندهثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
مرکز آموزش های تخصصی معماری
<>
.

منبع : chidaneh.com