آکاایران: نکاتی برا ی داشتن آشپزخانه ای دوست داشتنی

آشپزخانه: چیزهای زیادی برای دوست داشتن در این آشپزخانه ساخته شده است و وجود دارد. قبل از هر چیز، یک توازن هماهنگ میان مواد و مصالح دست ساز با روکش های چوبی سطوح شفاف، و بعد از آن، سبک طراحی متقارن در این آشپزخانه، که از کابینت های دردار و هم پیش خان های پیش آمده تشکیل شده است و البته تمام این عناصر بسیار کاربردی و هوشمندانه طراحی شده اند. بی دلیل نیست که با دیدن این آشپزخانه هر فردی شگفت زده می شود.
 

آکاایران: نکاتی برا ی داشتن آشپزخانه ای دوست داشتنی


 
شرکت Arrital از سال ۲۰۱۳ به بعد از طراحی های فرانکو دریوسو تبدیل به شرکتی برتر در اروپا شده است که در تولید سطوح خارق العاده آشپزخانه و رنگ های آن ها معروف شده است. در عین حال که بسیار دلپذیر و خاص هستند، بسیار کاربردی هستند و استفاده از آن ها راحت است. چنین ایده هایی هستند که آشپزخانه ای با چنین طراحی ای را تبدیل به آشپزخانه رویایی ویکی از پرطرفدارترین ایده های طراحی آشپزخانه!میکنند.
 
 طراحی آشپزخانه
 
جدا از سطوح چوبی، سطوح شیشه ای، و سطوح لاک الکل کاری شده براق، در این آشپزخانه از لمینیت هایی استفاده شده است که در ساخت آن ها تکنولوژی نانو به کار رفته است. این سطوح لمینیت شده بسیار بادوام و نرم هستند. اساس این سطوح از رزین است و یکی از جدیدترین سطوحی هستند که اکنون در صنعت طراحی در دسترس است. که یکی از ضرورت های یک آشپزخانه کامل است.
 
 سبک کابینت
 
سطوح چوبی نوین که اکنون در بازار وجود دارند سطوحی هستند که از چوب درخت بلوط ساخته شده اند و دارای رگه ها، گره ها، و ترک های ریز و متنوعی هستند که آن ها را شبیه چوب های قدیمی کرده است. این نوع سطوح که یکی از پرطرفدارترین ایده های طراحی آشپزخانه! هستند دارای جلوه ای گرم و ساده هستند و استفاده از آن ها بسیار راحت است.
 
 آشپزخانه مدرن

 
در طراحی کابینت آشپزخانه به سبک مدرن از چارچوب های آلومینیومی برای ساخت درهای کابینت ها استفاده شده است که از نظر بصری به آن ها زیبایی خاصی داده است و دوام آن ها را بسیار بیش تر از کابینت های معمولی کرده است.
 
آشپزخانه

 
۶ رنگ براق نوین و ۶ رنگ شیشه ای مات در طرح ها و رنگ های مختلف در این آشپزخانه وجود دارد.
 
 
این آشپزخانه یکی از تولیدات در سطح اروپاست که طراحی شده است. یک شرکت طراحی/ ساخت/ و نصب آشپزخانه است که در طراحی نوآورانه آشپزخانه ها، حمام ها، بازسازی، ساخت، گسترش، و مشاوره در اروپا و آمریکا شهرت دارد. داشتن این آشپزخانه مانند بودن اقیانوس در آشپزخانه شماست.
 
 
برای دین عکس های مربوط به طراحی آشپزخانه می توانید به گالری عکس آکا ایران سر بزنید.
منبع: trendir | ترجمه شده توسط تحریریه آکا ایران 
تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
معماری را حرفه ای بیاموزید!
<>
.

منبع : chidaneh.com