آکاایران: رازی برای بزرگ تر نشان دادن خانه کوچک تان

طبقه بندی و نظم دهی: وقتی شما به فضای خانه خود نظم می بخشید و همه شلوغی ها و بی نظمی ها را از آن می گیرید با یک صحنه مواجه می شوید: چقدر خانه شما بزرگ تر و وسیع تر از آن چه که هست به نظر می رسد. حتی وقتی خانه های کوچک نظم و ترتیب می گیرند و به آن ها سر و سامان داده می شود بزرگ تر و جادارتر به نظر می رسند. در این مطلب آکا ایران کابینت ها، مبلمان، و کمدهایی را به شما نشان می دهد که به نوعی فضاهای نگهدارنده خانه ها به حساب می آیند و نه تنها باعث می شوند وسایل اضافه سر و سامان بگیرند و فضای شما نظم و ترتیب پیدا کند، بلکه حس و حالی شیک و به روز را به خانه شما اضافه می کنند.
مبلمانی که سطح کم تری از فضای کف خانه را اشغال می کند و یا در فضای زیرین خود دارای کشو و یا یک فضای نگهدارنده است مقدار قابل توجهی از فضا را ذخیره می کند و باعث می شود پتانسیل خانه شما افزایش پیدا کند.

  

 نظم دادن

 نظم

کمد ها و قفسه هایی که به خوبی طراحی شده اند و دارای تعداد کشوها یا قفسه های کافی و مناسب هستند چیدمان و نگهداری از وسایل را بسیار راحت تر می کنند. هر چه تعداد وسایل که در بیرون از کمدها و قفسه ها قرار دارد کم تر باشد، فضای خانه شما بزرگ تر و جادارتر به نظر می رسد. باید کاری کنید که هر وسیله دارای جای مشخص خود در خانه باشد. وقتی همه چیز سر جای خود قرار بگیرند، دیگر بی نظمی و شلوغی به خانه شما راه پیدا نمی کند.
کمدها، قفسه های دیواری، و استفاده از یک سیستم نظم بخشی روزانه باعث می شود که نصف وسایلی که معمولا خانه شما را شلوغ و بی نظم می کنند سر جای خود رفته و فضای شما نظم پیدا کند. این وسایل معمولا روی میزها، طاقچه ها، و فضاهای دیگر خانه پخش هستند.

 مرتب کردن خانه

 مبلمان نظم دهنده

 قفسه های نظم دهنده

 فضاهای کوچک

 طبقه بندی و نظم دهی

خانه های کوچک

این مبلمان ادارای خلاقانه که مخصوص فضای خانه طراحی شده اند باعث می شود فایل ها و پوشه های شما به خوبی نظم بگیرند. این مبلمان ادارای هم چنین از ایجاد بی نظمی و شلوغی که به طور ذاتی در فضاهای کار وجود دارد جلوگیری می کند.

 طراحی مقرون به صرفه

 ترفندهای دکوراسیون

 طبقه بندی و نظم دهی

مطالب مرتبط: ۱۰ راز برای منظم نگه داشتن اتاق نشیمن

سریع ترین راه ها برای تمیز کردن خانه

۸ ایده خلاقانه برای قفسه های دلپذیر و جذاب

۷ روز برای رهایی کودکان از دردسر بی نظمی

۱۴ راه حل عالی برای نظم دهی به فضاها!

 

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
راحت تکیه کنید!
<>
.

منبع : chidaneh.com