آکاایران: آینه کاری مدرن،با این ترفند زیبایی منزل تان را دو برابر کنید!

آینه کاری از آن تزییناتی بود که تا همین چند سال پیش در کاخ های بزرگ یا خانه های اعیان و اشراف، آن هم از نوع قاجار یا اوایل پهلوی نمونه اش را می دیدیم. چیدن آینه های ریز در کنار هم و طراحی یک فضای مشبک و چشم نواز کاری نبود که هرکسی به این راحتی ها از پس آن بربیاید. هزینه این تزیین خاص زیاد بود و تعداد استادکارانی که آینه کاری بلد بودند و آن را حرفه ای انجام می دادند، در حد انگشتان دست بود، اما امروز در این مطلب با شرکت شیشه و آینه جی گلس همراه شدیم تا شما را با آینه کاری مدرن در خانه های امروزی بیشتر آشنا کنیم، پس با ما همراه شوید.

شیشه و آینه جی گلس

آینه کاری منزل به سبک خانه های دونفره!

این روزها اما ورق کاملا برگشته است. آینه کاری های قدیمی هنوز ارج و قرب خودشان را دارند ولی نوع نوین و مدرنی از این نوع تزیینات وارد بازار دکوراسیون شده که به همه ما این امکان را می دهد تا بتوانیم از آینه در خانه هایمان استفاده کنیم. شاید یک زمانی آینه کاری بیشتر یک جور تجمل به حساب می آمد، اما در عصر خانه های دونفره آینه کاری منزل با تجمل گرایی فاصله گرفته و بیشتر به عنوان یک راه حل برای بزرگ تر و نورانی تر نشان دادن فضا به آن نگاه می شود.

شیشه و آینه جی گلس

سایز آینه ها هم نسبت به گذشته بزرگ تر شده اند؛ چون کار با آنها راحت تر است. ضمن اینکه فضا را بهتر نشان می دهند و نورشان هم راحت تر پخش می شود.

در آکا ایران بیشتر بخوانید: آینه کاری مدرن برای دکوراسیون منزل دلباز و روشن

 شیشه و آینه جی گلس
شیشه و آینه جی گلس

اگر استاد نیستید، دست تنها آینه کاری نکنید!

آینه کاری – آن هم با آینه های بزرگ - هرچند در نگاه اول ساده به نظر می رسد، اما پیچ و خم های فراوانی دارد. همه ما می توانیم یک قاب بزرگ آینه ای را روی دیوار خانه مان، در مهمان خانه یا حتی اتاق نشیمن بکوبیم، اما واقعیت این است که اگر کارمان را درست بلد نباشیم، بعد از مدتی آینه ها دلمان را می زنند، تمیز کردن شان سخت می شود و کارمان گره می خورد. تازه اگر شانس بیاوریم و چسب آینه ها تمام دکوراسیون خودساخته مان را نقش زمین نکند.

در آکا ایران بیشتر بخوانید: شیشه بین کابینتی، شیک ترین دیوارپوش آشپزخانه!

 آینه کاری منزل
شیشه و آینه جی گلس

این روزها شرکت هایی به دنیا آمده اند که سر و کارشان با شیشه است، درست مانند شرکت شیشه و آینه جی گلس  که کارشناسان دکورسازی دارند و قبل از سفارش دکور خانه تان را به دقت از همه نظر واکاوی می کنند، مکان هایی که آینه حالشان را بهتر می کند، معرفی کرده و کارشان را شروع می کند.

 آینه کاری مدرن
شیشه و آینه جی گلس

این کارشناسان ممکن است در مواردی تصور ما را از دکور آینه ای و آینه کاری مدرن به هم بریزند؛ مثلا در حالی که ما فکر می کنیم آینه جایش در مهمان خانه است، آنها سفارش کنند که آشپزخانه یا حتی اتاق خواب مان را آینه کاری کنیم.

در آکا ایران بیشتر بخوانید: نصب آینه روی دیوار، کجا ممنوعه؟

شیشه و آینه جی گلس

ایده های شان شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد اما نتیجه کار، خاص و فوق العاده است. شرکت شیشه و آینه جی گلس یکی از مهم ترین خدماتی که ارائه می دهد، آینه کاری مدرن و تزیینات شیشه ای است. این شرکت با استفاده از ماشین آلات ایتالیایی آینه ها و شیشه هایش را تولید می کند و تجربه زیادی در این حوزه دارد.

اگر شما هم قصد آینه کاری مدرن برای دکوراسیون منزلتان را دارید ، برای دیدن نمونه کارهای بیشتر این گروه و دست یابی به اطلاعات تماس آن ها می توانید به پروفایل اهالی فن گروه شیشه و آینه جی گلس در وبسایت آکا ایران مراجعه کنید.

نویسنده: شیشه و آینه جی گلس | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
خاص و هماهنگ با سلیقه شما!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com