آکاایران: خوابی راحت با سفر خواب گلریس!

سفر خواب گلریس محصول جدیدیه که با قیمت بسیار مناسبی توسط شرکت گلریس به بازار عرضه شده و حاوی یک تشک بزرگ، روبالشتی، بالش و یک لحاف بزرگ است. این ۴ محصول همگی به صورت یک ساک دستی سبک، کم حجم، ضدآب و قابل شستشو با ماشین لباسشویی طراحی شده اند که می تونه همیشه و همه جا همراهتون باشه.

آکاایران: خوابی راحت با سفر خواب گلریس!

اما سفر خواب به جز سفر کاربردهای دیگه ای هم داره:
 

در خانه های کوچک امروزی دیگر فضایی برای نگهداری از تشک و لحاف های پر حجم و سنگین برای مهمان ها نیست. سفر خواب یک راه حل عالی برای این این مشکل است زیرا تمام رخت خواب مهمان در یک ساک دستی کوچک و سبک جمع می شود و می تونید چند تا از آن را برای مهمان هایتان در گوشه ای از کمد دیواری داشته باشید فاقد اینکه نگران جای رخت خواب باشید.

سفر خواب به دلیل قابلیت ضد آب و ضد حساسیت که دارد برای کودکانی که مشکل شب ادراری دارند انتخاب مناسبی است.

در سفر خواب از الیاف مصنوعی قابل شستشو و سبک استفاده شده و مناسب استفاده تا دمای ۱۰ درجه است که برای افرادی که مجبورند شب را در محل کار استراحت  کنند می تواند انتخاب خوبی باشد.

الیاف استفاده شده در داخل سفر خواب گلریس الیاف هالو(HALO) هستند. این الیاف دارای وزن سبک، قابلیت ارتجاعی و تولید حرارت هستند و در تولید کالای خواب، صنایع مبلمان، عروسک سازی و پوشاک کاربرد دارند.

سفر خواب در ابتدای امر در اندازه ای معادل یک عدد بالش می باشد که پس از باز کردن زیب شامل سه بخش روانداز (لحاف) و بالش و زیر انداز (تشک) می باشد. این محصول قابل استفاده در فضای داخلی (Indoor) و بیرون (Outdoor) می باشد و با توجه به استفاده از پارچه ضد آب در زیر تشک (ساک) این محصول امکان استفاده در محیط های مرطوب نیز وجود دارد. سفرخواب پس از استفاده به راحتی جمع و مجددا بسته می شود.

اطلاعات ابعاد و وزن دقیق محصول:
 

وزن سفر خواب: ۳۲۰۰ گرم

ابعاد ساک دستی بسته سفر خواب: ۲۵ * ۴۵ * ۶۰ سانتی متر

اندازه لحاف: ۲۱۰*۱۵۰ سانتی متر

اندازه تشک: ۱۸۰* ۹۰ سانتی متر

اندازه بالشت: ۵۵* ۴۰ سانتی متر

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com