آکاایران: ویلای رویایی شکیرا در میامی!

چهره ها: ویلای رویایی شکیرا خواننده مشهور کلمبیایی در خیابانی در شهر میامی در محله ای واقع است که بسیاری از افراد مشهور مثل جنیفرلوپز در آن خانه دارند.. بعد از خرید این ویلا، شکیرا یک بازسازی و تغییر دکوراسیون کلی در آن انجام داد تا تمام فضاهای خانه را مطابق سلیقه خود طراحی کند. با ما همراه باشید تا طراحی دکوراسیون داخلی ویلای شکیرا را به شما نشان دهیم.

او ابتدا کف پوش تمام طبقات را با کف پوشی از جنس نوعی چوب جنگلی تعویض کرد. شکیرا در طراحی نوین سعی داشت فضایی مطابق با اصول ذن (دکوراسیون به سبک ذن در نهایت سادگی و تمیزی و آرامش است و باید کمال توازن و تقارن در آن رعایت شود و از رنگ های سفید و کرومی و کرم با خطوط صاف و ساده در این طراحی استفاده می شود.) 

اگر به سبک ذن علاقه دارید: نگاهی شرقی به طراحی منظره

 سفید

شکیرا در طبقه پایین یک سالن ورزشی در نظر گرفت که در طراحی آن نیز از رنگ سفید و کرم استفاده کرد.

 تغییر دکوراسیون

 اینکه فضای ورزشی نور زیادی داشته باشد از اولویت های شکیرا دربازسازی بود.

بازسازی

آشپزخانه ویلا نیز به طور کامل بازسازی شد و در آن از کابینت های سفید با پوشش براق استفاده شد که نور خورشید را به زیبایی منعکس می کنند و علاوه بر آن یک جزیره بلندساده و سفیدنیز با دو ارتفاع کانتر و میز غذاخوری برای صرف وعده های غذایی در آشپزخانه طراحی شد.

گوشه ای دنج برای دور همی های دوستانه نیز در قسمتی از ویلا در نظر گرفته شده است که یک مبلمان راحتی دلپذیر درست مخصوص ابعاد این فضا ساخته شده است که طرح های سنتی مطابق با حال و هوای اتاق بر روی پارچه های آن چاپ شده اند.

سرویس بهداشتی ویلا نیز مانند بقیه قسمت های خانه مینیمال با سطوح و بافت های صیقلی طراحی شده. یک وان بزرگ و نورپردازی ملایم امکان حمامی آرام بخش را فراهم می کند.

 چهره ها

دور محوطه استخر سرباز نیز با کف پوش های چوبی ضد آب پوشیده شده و مبلمان محوطه به سبک طراحی داخل خانه به رنگ سفید و سبک مینیمال انتخاب شده است.

مطلب پیشنهادی: استخر شیشه ای رویایی در ویلای لواسان

 بازسازی فضاهای داخلی

یک میز غذاخوری در زیر سایبانی در کنار استخر در نظر گرفته شده است.

 مدرن

این ویلای دلپذیر و رویایی در زمینی به مساحت ۱۶۶۳ متر مربع قرار دارد. 

مطالب بیشتر: آپارتمانی فوق العاده شیک به سبک مینیمال

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com