آکاایران: دست سازهای بهاری در دکوراسیون منزل

خودتان بسازید : نزدیک شدن به فصل بهار همیشه نوید بخش زدودن رنگ کهنه گی از صورت خانه و پاشیدن رنگ طراوت به جای آن بوده است. این روز ها همه خانم های خانه دار ی خواهند چهره خانه خود را تغییر دهند و با طبیعت همگام باشند.حالا که ۳۷ روز به نوروز باقی مانده است و فرصت کافی د راختیار دارید بهتر است در مورد وسایلی که تصمیم به دور ریختن آن ها گرفته اید تجدید نظر کنید و نگاهی دوباره به آن ها بیاندازید شاید بتوانید از آن ها استفاده بهتری از همین رو آکا ایران تصمیم گرفته است تا ایده هایی را برای شما گردآوری کند تا به واسطه اجرای آن ها بتوانید طراوت بهار را مهمان خانه های خود کنید. با آکا ایران همراه باشید تا قدم به قدم در کنار هم این ایده ها را بررسی کنیم.

آکاایران: دست سازهای بهاری در دکوراسیون منزل

لامپ های سوخته را می توان به عنوان گلدانی کوچک برای گل هایی که شاخه های نازک و باریکی دارند مورد استفاده قرار داد. قسمت انتهایی لامپ را حذف کنید مقداری آب داخل آن بریزید و شاخه های گل خود را درون آن بگذارید و آن ها را از بالای کانتر آشپزخانه خود آویزان کنید و هر بار با نگاه کردن به آن طراوت بهاری را احساس کنید.

مطلب پیشنهادی : ۱۰قدم برای آشپزخانه ای مرتب و منظم

 خلاقیت

شیشه های مربا یکی از وسایلی است که به وفور در خانه های ایرانی پیدا می شود. شما با استفاده از این شیشه ها و یک تخته چوب (که به احتمال زیاد یکی از آن ها را در انباری خود پیدا می کنید) و به تعداد شیشه ها ، بست گازی ، می توانید این شلف دلپذیر و خلاقانه را برای خود بسازید و از ان هر جای خانه که خواستید استفاده کنید. حتی رنگ زدن شیشه های مربا میتواند حس بهاری تری را منتقل کند.

ایده

لوله های دستمال کاغذی جز معدود وسایل در دسترسی هستند که می توانند در مرتب تر شدن خانه به شما کمک کنند. شما می توانید لوله های دستمال کاغذی را نگه دارید و تعدادی از آنها را با چسب حرارتی به هم بچسبانید و یا حتی می توانید انتهای آن ها را زاویه دار برش دهید و از آن ها برای مرتب شدن میز تحریرتان استفاده کنید. مثل همیشه رنگ زدن لوله های دستمال کاغذی می تواند کارساز باشد.

قوطی های فلزی هم می تواند به شما کمک کند تا دکوراسیون داخلی خانه تان حس و حال بهاری به خود بگیرد. این قوطی ها می تواند به عنوان گلدان رو میز های غذاخوری مورد استفاده قرار بگیرند. کافی است دور تا دور آن ها را با کاغذ های رنگی بپوشانید و یا آن ها را به سلیقه خود رنگ کنید. شاید دفعه بعد بخواهید در مورد دور انداختن قوطی های فلزی تجدید نظر کنید.

مطلب پیشنهادی : ایده های کوچک ، تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل

بطری های شیشه ای هم می توانند به شما کمک کنند تا حال و هوای بهاری را به درون خانه بیاورید. یک اسپری رنگ مات با رنگ دلخواه خریداری کنید و بطری های شیشه ای خود را با آن رنگ کنید. شاخه های گل را درون آن ها قرار دهید. شلف های اتاق نشیمن خانه تان می توانند پذیرای این گلدان های دلپذیر باشند.

مطالب پیشنهادی : چگونه اتاق نشیمن خود را زیباتر کنیم؟

معجزه طرح و رنگ در بازسازی یک خانه ویلایی

 مناسبت ها

برای نگه داری وسایلی مثل سشوار و اتو مو خود می توانید از لوله هایPVC استفاده کنید. این لوله ها شاید کمی زمخت به نظر برسند. اما می توان با کمی رنگ و خلاقیت آن ها را هنرمندانه تر جلوه داد.

 خودتان بسازید

تخته های چوبی را از انباری بیرون بکشید ، قلمو و رنگ را آماده کنید ، به خلاقیت خود اعتماد کنید و برای اتاق کودک و یا تراس خانه تان یک کاناپه با رنگ های رنگین کمان بسازید و با دیدن آن باران های لطیف بهاری را به یاد آورید.

مطالب پیشنهادی : ایده های خلاقانه برای سقف اتاق کودک

ترکیب رنگ های رنگین کمان در دکوراسیون خانه

 طراحی مقرون به صرفه

ارسال کارت پستال در مناسبت هایی مثل عید نوروز بسیار مرسوم است و چه بهتر که این کارت پستال های دلپذیر را با خلاقیت خود به یاد ماندنی تر کنید. به جعبه خیاطی خود مراجعه کنید و تک دکمه های باز مانده از لباس های قدیمی تان را بیرون بکشید و آن ها را به مقوا بدوزید و اطراف آن را با خلاقیت و هنر خود تزئین کنید ، شعری دلپذیر را درون آن بنویسید و آن را برای عزیزانتان ارسال کنید.

شما نیز نظرات و ایده های بهاری خود را با در قسمت مشاوره دکوراسیون با آکا ایران مطرح کنید تا دیگران نیز از ایده های هنرمندانه شما بهره بگیرند.

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com