آکاایران: کابینت آشپزخانه ، در انتخاب رنگ دقت کنید!

تجهیزات آشپزخانه: انتخاب رنگ یکی از مورادی که همه برای انجام دادن آن دچار مشکل می شوند. برخی اوقات در یک آشپزخانه از بهترین ام دی اف با بهترین لوازم استفاده می شود اما در یک نگاه شما می گویید راضی نیستم یا دوستش ندارم، دلیل آن چیز پیچیده ای نیست انتخاب رنگ می تواند یکی از دلایل مهم این موضوع باشد. به همین دلیل همه در انتخاب آن دقت زیادی می کنند یا می خواهند با دکور آشپزخانه هماهنگ باشد یا با دکوراسیون منزل و مبلمان و اثاثیه دیگر خانه همسان باشد.

۱-کابینت آشپزخانه با رنگ های مد روز:

اگر وسایل آشپزخانه کوچک شما قدیمی است و می خواهید کم تر به چشم آیند، از رنگ های نوین استفاده کنید. رنگ های خاکستری و بنفش رنگ های مد روز هستند که جلوه خاصی به آشپزخانه می دهند البته در این انتخاب رنگ وسایل آشپزخانه، کابینت ها و رنگ اصلی خانه را نیز در نظر بگیرید. از رنگ های جدیدی استفاده کنید که جلوه ای تازه و خاص به آشپزخانه قدیمی و کوچک شما بدهند.

پیشنهاد: گشتی در خانه نیم وجبی یک دختر ایرانی

۲- کابینت آشپزخانه با رنگ های روشن:

انتخاب رنگ های روشن برای این فضا بسیار مناسب است چون ظاهر شاد و تازه ای به آشپزخانه تنگ و کوچک شما می دهد. در عین حال انتخاب این رنگ ها نشان می دهد شما خود را محدود به رنگ سفید یا کرم نکرده اید.
رنگ آشپزخانه را با بزرگ ترین وسایل آشپزخانه هماهنگ کنید. مثلا در صورتی که رنگ وسایل شما نقره ایست، برای تک رنگ بودن از خاکستری و برای ایجاد تضاد از لیموئی روشن استفاده کنید.

پیشنهاد: عکس های آشپزخانه در گالری عکس آکا ایران

۳- کابینت آشپزخانه با رنگ های   اشتهاآور:

 راهنمای خرید

بر اساس مطالعات انجام شده رنگ اثر مستقیمی روی اشتها دارند. رنگ های گرم مانند زرد روشن، قرمز و نارنجی اشتها را افزایش در حالی که آبی و نیلی آن را کاهش می دهد.
رنگ قرمز باعث می شود افراد در آشپزخانه جمع شده، اشتهای آن ها برای خوردن غذا بیش تر شود. برعکس آبی حضور افراد را برای خوردن غذا کم تر می کند.

پیشنهاد: خانه جنیفر لوپز ، طراحی داخلی پر از لطافت

۴-  کابینت آشپزخانه با رنگ های خنثی:

 تجهیزات آشپزخانه

رنگ های خنثی، انتخاب هوشمندانه ای برای یک آشپزخانه کوچک است که در آن وسایل رنگی و متضاد زیادی وجود دارد. اگر مجموع وسایل و لوازم آشپزخانه شما در مدل های متفاوت و مربوط به دوره های مختلف است، رنگ های خنثی همه چیز را به هم مربوط و آشپزخانه کوچک و شلوغ شما را بزرگ تر و خلوت تر نشان می دهد.

 برای اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت های فعال در زمینه طراحی و ساخت کابینت  و آشنایی با نمونه کارهایشان می توانید به اهالی فن  در وب سایت جامع دکوراسیون و معماری داخلی آکا ایران مراجعه نمایید.

مطالب بیشتر: تاثیر رنگ آشپزخانه در روحیات شما

سوالات خود را در بحث و گفتگوی آکا ایران مطرح کنید، ایده بگیرید و با دیگران به تبادل نظر بپردازید.

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com