آکاایران: دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید

ترفند های دکوراسیون : بر کسی پوشیده نیست که خرید آثار چاپ شده یا پوسترها یک تفریح است که معمولا زیاد هزینه بر نیست اما عده ای معتقد هستند که خرید یک تابلو نقاشی کار بیهوده ای است و هدر دادن پول است.اگر خانه تکانی به شما این فرصت را نداده تا به تغییر دکوراسیون داخلی خانه تان فکر کنید ، خرید یک تابلو نقاشی دلپذیر به شما کمک می کند تا در کم ترین زمان ممکن در خانه تان تغییر ایجاد کنید. پس با آکا ایران همراه باشید تا نکاتی را در باره خرید تابلو های نقاشی به شما بگوید.

آکاایران: دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید

۱. به منظور حمایت از یک هنرمند تابلو نقاشی او را بخرید

نقاشان تمام روح و قلب خود را به اثر هنری شان می بخشند. خانه خودتان را با یک نقاشی از هنرمندی که در گالری محل زندگی تان آثارش را به فروش می رساند مزین کنید تا از این حس عالی برخوردار شوید که به یک هنرمند کمک کرده اید و از هنر و ذوق او پشتیبانی نموده اید.

 طراحی دکوراسیون داخلی

۲. یک اثر چاپ شده هرگز قابل قیاس با یک نقاشی واقعی نیست. 

نقاشی روی بوم و صفحه دارای بافت دلپذیر و منحصربه فردی است که یک اثر چاپ شده فاقد آن است. فرقی نمی کند این اثر هنری روی بوم، چوب یا کاغذ ابر و باد باشد؛ به هر حال نقاشی واقعی دارای کیفیتی قابل لمس است که آن را از آثار چاپ شده مجزا می کند.

 ترفند های دکوراسیون

۳. آثار نقاشی برای اجاره نشین ها مناسب است.

اگر شما مکانی را اجاره می کنید، شخصی کردن آن مکان کار دشواری خواهد بود وقتی که شما اجازه نداشته باشید دیوار را رنگ کنید یا تغییراتی مشخص در آن ایجاد کنید. اما آویزان کردن یک یا دو تابلو نقاشی این احساس را در شما تقویت می کند که آن مکان متعلق به شماست. بر خلاف اثاثیه سنگین و حجیم، یک تابلو نقاشی را می توان در هر جایی که زندگی می کنید به کار ببرید و احساس شخصی بودن آن مکان و متعلق بودن به حریم شخصی تان را تقویت کنید و نکته دیگر این که مسلما جابه جایی یک تابلو نقاشی کاری آسان تر از جابه جایی وسایل بزرگ و سنگین است. 

 تابلو نقاشی

۴. نقاشی ها یک نوع هنر هستند.

تابلو

۵. نقاشی هنر دست است.

مانند صنایع دستی یا نوشتن یک شعر با خط خوش، نقاشی نیز هنر دست سازنده آن است. یک تابلو نقاشی به خانه شما غنا و شخصیت می بخشد. مسلما یک وسیله که توسط ماشین آلات صنعتی ساخته می شود یا یک پوستر چاپ شده که هیچ بافت و پستی و بلندی ندارد هرگز نمی تواند جای یک تابلو دارای بافت که روح هنرمند در آن ساری و جاری است را بگیرد.

۶. یک تابلو نقاشی می تواند یک اتاق را بسازد.

یک تابلو نقاشی می تواند یک عنصر مرکزی و کانونی در فضای داخل آن محیط باشد. شما می تواند با به کارگیری یک تابلو نقاشی هنرمندانه که با حال و هوای اتاق شما مناسبت دارد فضای اتاق را از یک محیط ساده و معمولی به یک محیط خاص و ویژه بدل کنید، مطمئنا فقط یک تابلوی نقاشی می تواند چنین تحولی ایجاد کند.

۷. نقاشی باعث می شود یک ساختمان ساده به یک خانه بدل شود.

وقتی یک تابلو را برای مدت طولانی استفاده می کنید به مانند یک دوست قدیمی برای شما می شود. آویزان کردن چنین نقاشی از دیوار هر کجا حس بودن در خانه را برای شما تقویت می کند و این احساس وقتی قوی تر می شود که این تابلو نقاشی را پدر و مادر یا پدربزرگ و مادربزرگ تان به شما هدیه داده باشند.

 طراحی مقرون به صرفه

۸. نقاشی های الهام بخش هستند.

نگاه کردن به یک نقاشی می تواند حس تازگی و عشق را در شما ایجاد کند. چرا از یک تابلوی نقاشی که مورد تحسین شماست انرژی و الهام نگیرید؟

 ترفندهای دکوراسیون

۹. گالری هنری شخصی خود را ایجاد کنید.

چرا وسایل نقاشی مثل مداد رنگی  یا  آبرنگ، قلم مو و ... را برنمی دارید و یک منظره یا یک پرتره نمی کشید؟ شاید هم یک تصویر انتزاعی مد نظر شما باشد، به هر طریق شما می وانید روح هنری و حس زیبایی شناسانه خود را به کار گیرد و مجموعه آثار خود را تولید کنید و از آن ها بهره ببرید. داشتن یک گالری هنری شخصی حس دلچسب و خوبی به شما خواهد بخشید.

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com