اتاق خواب مستر شیک و زیبا در دکوراسیون منزل
اتاق خواب، بازسازی اتاق خواب، بازسازی فضای داخلی، لوازم دکوری، مبل های راحتی، کمد چوبی، تخت خواب، چراغ های رومیزی، کوسن های زیبا، کتابخانه در اتاق خواب، نورپردا

آکاایران: اتاق خواب مستر شیک و دلپذیر در دکوراسیون منزل

اتاق خواب : اگر جز افراد بزرگ سال خانواده هستید، اتاق خواب تان تنها مکان امن شماست، اما معمولا یکی از آخرین فضاهایی است که آن را نوسازی یا بازسازی می کنید. اتاق نشیمن یا اتاق کودک ممکن است به بهترین نحو طراحی شده باشند، اما اتاق خواب بیچاره و ازمدافتاده شما ممکن است هنوز در خود مبلمانی متعلق به ۱۰ یا حتی ۲۰ سال پیش را جای داده باشد. در انتظار زمان مناسب نباشید (که هیچ وقت فرا نمی رسد)، اکنون زمان آن است که اتاق خواب تان را وارد قرن بیست ویکم کنید. با اضافه کردن یک لَمسه، کمد لباس، بغل تختی، و روتختی نوین، می توانید به سرعت یک اتاق کسل کننده را تبدیل به یک پناه گاه جذاب و خوشایند کنید. در این مطلب آکا ایران به شما می گوید که چگونه دکوراسیون داخلی اتاق تان را دست خوش تغییرات خوش آیند کنید.

آکاایران: اتاق خواب مستر شیک و دلپذیر در دکوراسیون منزل

۱. یک دست مبلمان ماندگار انتخاب کنید

دیگر سراغ وسایل ازمدافتاده و قدیمی نروید. هنگام انتخاب مبلمان، از مدهای نوین دوری کنید و به جای آن از مبلمان های مدرن تر استفاده کنید زیرا با این روش می توانید بهترین چیدمان مبلمان در دکوراسیون منزل را تجربه کنید، زیرا یک مبل به روز ممکن است فردا دیگر مد نباشد. در عوض، به دنبال چیزهایی باشید که همیشه به روز و محبوب هستند، مانند تخت خواب های چهارطرفه پرده دار (پوشش دار)، لمسه ها با گوشه های جلوآمده، مبل های راحتی و کمدهای چوبی، گنجه ها، نیمکت ها، و بغل تختی ها. شما با انتخاب پایه های فلزی یا لوازم منحصربه فرد همیشه می توانید از فضاهای سنتی فاصله بگیرید.

مطلب پیشنهادی : تخت خواب و آنچه باید بدانید!

,دکوراسیون اتاق خواب, ترفندهای دکوراسیون,اتاق خواب

۲. از مزایای وسایل تزئینی استفاده کنید

برعکس اتاق های دیگر در یک خانه، اتاق خواب مکان مناسبی برای اضافه کردن وسایل دکوری جذاب و سرگرم کننده است. کوسن ها، روکش های مبلمان، و پرده ها به فضا رنگ می دهند و چراغ های رومیزی در عین کاربردی بودن به طراحی اتاق را تنوع می دهند. طراحی تخت خواب ساده ترین راه برای تاثیرگذاری در فضا است؛ با تغییر روتختی، بالش ها، و روکش ها می توانید تخت خواب خود را به روز کنید.

مطلب پیشنهادی : طراحی اتاق خواب مستر متناسب با نیازهایتان

,دکوراسیون اتاق خواب, ترفندهای دکوراسیون,اتاق خواب

۳. چند وسیله خاص اضافه کنید

اگر به قدر کافی فضا دارید، چند چیز دیگر برای شخصیت بخشیدن به فضا اضافه کنید. یک میز آرایش، نیمکت اتاق خواب، و صندلی های عثمانی و کوسن های دلپذیر فضای شما را دلپذیر و منحصربه فرد می کنند.

مطلب پیشنهادی : ۱۵ اتاق کودک با دست سازه های ساده و رنگی

,دکوراسیون اتاق خواب, ترفندهای دکوراسیون,اتاق خواب

نیمکت های دراز، صندلی های راحتی، و مبل های تخت خواب شو می توانند قسمتی از یک اتاق خواب را که بی مصرف باقی مانده است تبدیل به فضایی برای مطالعه یا چرت روزانه کنند.

,دکوراسیون اتاق خواب, ترفندهای دکوراسیون,اتاق خواب

۴. یک نورپردازی مناسب انتخاب کنید

در یک اتاق خواب، استفاده از حجم درست نور بسیار مهم است. قبل از هر چیز شما نیاز به یک نورپردازی ملایم و رمانتیک دارید و در عین حال از استفاده فکرنشده از نورها دوری کنید. قراردادن چراغ های رومیزی بر روی بغل تختی ها معمولا انتخاب رایجی است، اما چراغ های دیواری با نورهای ملایم جایگزین بسیار خوبی هستند.

مطلب پیشنهادی : درخشش دکوراسیون داخلی منزل با نورپردازی اصولی

,دکوراسیون اتاق خواب, ترفندهای دکوراسیون,اتاق خواب

اگر بیش تر به دنبال وسایل کاربردی هستید تا زیبایی، فن های سقفی گزینه های بسیار خوبی هستند، به ویژه اگر در جایی زندگی می کنید که دارای ماه های بسیار گرم در تابستان است و دمای بالا خوابیدن را مشکل می کند.

شما می توانید سوالات خود درباره معماری و طراحی دکوراسیون داخلی را در قسمت مشاوره دکوراسیون آکا ایران با اهالی فن و کارشناسان در میان بگذارید. 

اگر مشغول ساخت خانه، بازسازی یا تغییر دکوراسیون خانه خود هستید یا به دنبال افراد حرفه ای برای انجام این کار می گردید به اهالی فن آکا ایران مراجعه کنید. در آنجا می توانید تصاویر مربوط به افراد یا شرکت های مختلف را ببینید و نمونه کارهای قبلی آنها را بررسی کنید. به نمونه کارهای آن ها خوب دقت کنید: این پروژه ها چه قدر شبیه خانه ایست که شما می خواهید؟ با خود صادق باشید، یک عمارت بزرگ ممکن است بسیار دلپذیر باشد، اما هیچ نکته مشترکی با خانه کوچک شما نداشته باشد. مناسب ترین افراد را با توجه به بودجه و نیاز هایتان در اهالی فن آکا ایران بیابید.

مطالب پیشنهادی : ۲۰ ایده جذاب برای تخته های پشتی تخت خوابب ها

۱۰ ترکیب رنگ دلپذیر برای اتاق خواب

ترکیب رنگ های سرد و گرم در دکوراسیون اتاق خواب

فنگ شویی آرامش را به اتاق خواب می آورد

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :