.
.
.

دکوراسیون غذاخوری دکوراسون اتاق خواب دکوراسیون سرویس بهداشتی دکوراسیون پذیرایی دکوراسیون فضای بیرونی
دکوراسیون اتاق کار دکوراسیون اتاق کودک دکوراسیون ویلا دکوراسیون ورودی دکوراسون کمد
دکوراسیون راه پله دکوراسیون انبار دکوراسیون دخترانه دکوراسیون پسرانه دکوراسیون رستوران
دکوراسیون مبلمان دکوراسیون اداری کاغذ دیواری دکوراسیون کتابخانه دکوراسیون پارکت
نظافت دکوراسیون خاص دکوراسیون آپارتمان کریسمس دکوراسیون با گل
دکوراسیون مدرن دکوراسیون رنگی لوستر و آباژور

.

اشتباهات رایج در دکوراسیون - آکا

پرتال آکاايران سايت خبرگزاری آکا بخش آموزش خانه داری ، نکات خانه داری مفید قسمت دکوراسیون- اشتباهات رایج در دکوراسیون
با استفاده از ذوق و سلیقه فردی و امکانات موجود می توانید طرح زیبایی به منزل خود ببخشید فقط در این بین اشتباهات رایجی وجود دارد که باید سعی کنید از انها دور بمانید.

,اشتباهات رایج در دکوراسیون اشتباه,دکوراسیون,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

اشتباهات رایج در دکوراسیون

اشتباهات رایج در دکوراسیون اشتباه,دکوراسیون

- انتخاب مبلمان غیر متناسب با اندازه فضاشما هیچ گاه لباس بسیار گشاد یا تنگ تر از سایز خود را به تن نمی کنید پس چرا گاهی مبلمانی نامتناسب با بزرگی سالن خود انتخاب می نمایید؟ همیشه قبل از خرید مبل ، فضای سالن خود را تخمین زده و در نظر بیاورید که در کدام قسمت ها مایل به قرار دادن مبلمان هستید.- استفاده از الگوهای مختلفهر وسیله یا طرحی که دوست دارید را انتخاب نکنید بلکه به همانهگی وسایل نیز توجه داشته باشید. یک رنگ زمینه اصلی برای فضا در نظر بگیرید و طرحی را مجسم کنید سپس وسایل متناسب را خریداری نمایید.- پهن کردن یک فرش در وسط اتاقاشیای داخل اتاق باید با هم همبستگی داشته باشند . فرش روی زمین باید تناسبی بین اسباب اتاق برقرار نماید . فرش باید در کنار و یا امتداد پایه های مبل ، کاناپه یا میز باشد.
,اشتباهات رایج در دکوراسیون اشتباه,دکوراسیون,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

اشتباهات رایج در دکوراسیون

- قرار دادن همه وسایل به صورت چسبیده به دیوارممکن است فکر کنید اگر وسط اتاق خالی باشد فضا بزرگتر به نظر می رسد. اما حقیقت بر عکس این موضوع است و به جز برای مهمانی های خاص دارای مجالس رقص مبلمان را به صورت گروهی در وسط و اطراف اتاق قرار دهید . کاناپه و میز جلوی آن را با فاصله از دیوار قرار دهید و پشت انها را با لامپها و وسائل تزیینی بیارایید.- قرار دادن تمام وسائل در معرض دیدلازم نیست تمام وسائل خود را به هر قیمتی رد معرض دید قرار دهید. سعی کنید زیباترین ها و بارازش ترین ها را انتخاب کنید.- اراستن منزل با وسائل ارثیهبدون وجود علاقهلازم نیست سلیقه شما هم تابع سلیقه پدر و مادرتان باشد. اگر سبک انها را دوست ندارید لازم نیست از همه وسائل یادگاری انها استفاده کنید انتخاب یک یا دو تکه کافی است.دکوراسیون - Decorationnews.com

برچسب ها:
دکوراسیون
.
.

مروری بر گذشته

.
.
.