تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه - دکوراسیون
تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,دکور,چیدمان,دکوراسیون منزل,دکوراسیون کم هزینه

,تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,دکور,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

برترین ها: بدون خالی کردن کیف پول خود یا مراجعه به بانک هم می‌توانید جلوه‌ای جدید به دکوراسیون منزل ببخشید. آمیزه‌ای از خلاقیت و ایده‌های مختلف در ذهن شما منجر به تغییر و تحولی بزرگ در تزئینات منزل شما خواهد شد. کافی است که فکر کنید و ترفند‌های صرفه‌جویی خود را بی‌درنگ به نمایش در آورید.

افزودن رنگ جدید

تغییر رنگ در تغییر و تحول خانه، نقشی بسزا دارد. با یک نقاشی تازه بویژه با انتخاب رنگی شاد و منحصر به‌فرد می‌توانید فضای خانه را متحول کنید. برای این کار، چند قوطی رنگ بخرید و با استفاده از قلم‌مو یا غلتک، فضایی جدید خلق کنید.

کاستن، استفاده‌ مجدد و بازیابی

وسایل قدیمی و بدون کاربرد را که می‌دانید از آنها دیگر استفاده نخواهید کرد، از فضاهای مختلف خانه حذف کنید و تنها عناصر لازم را نگه دارید. اگر در میان این وسایل ضروری نیز عناصری فرسوده وجود دارد، به جای تعویض آنها می‌توانید با نمونه‌ای نو، همان عناصر را نوسازی کنید. اگر وسیله مورد علاقه شما کهنه و فرسوده شده است (به طور مثال گوشه قالیچه زیر میز یا صندلی)، می‌توانید فرسودگی و حتی پریدگی‌های آن را ترمیم کنید.

ایجاد درخشندگی و نور بیشتر در فضای خانه

بعضی اوقات، با ارتقای نورپردازی به‌تنهایی هم می‌توان فضای خانه را روشن و درخشنده کرد. تعویض لامپ‌ سوخته با لامپی سالم، گرفتن گرد و غبار روی لامپ‌ها و اضافه کردن چراغ‌های رومیزی و زمینی در جای‌جای دکوراسیون می‌تواند بر میزان روشنایی در خانه بیفزاید و فضا را پر نور و زیباتر کند. یکی دیگر از ایده‌های کم هزینه برای این ایجاد نور بیشتر در خانه، نصب آینه در دکوراسیون است.

تعویض روکش‌ها

اگر می‌خواهید مبل‌های رنگ و رو رفته قدیمی دکوراسیون خود را تعویض کنید، نیازی به جایگزین کردن آن با مبل‌ها و گزینه‌های جدید و صرف هزینه بسیار نیست. تنها کافیست روکش مبل‌ها را عوض کنید یا برای آنها با پارچه‌ای زیبا، لباس مبل بدوزید. با این کار، با صرف هزینه‌ای ناچیز، جلوه مبلمان و دکوراسیون خانه شما به کلی متحول خواهد شد.

,تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,دکور,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

پرده‌های جدید و ارزان

شما می‌توانید با صرف هزینه‌ای ناچیز و خرید پارچه‌ای با رنگ و طرح بسیار زنده و متمایز با قیمتی ارزان از نساجی‌های ارزان فروش، پرده‌ای ساده و زیبا بدوزید و با نصب آن به‌ جای پرده‌های فعلی، جلوه دکوراسیون خانه را تغییر دهید.

عنصری دکوراتیو و زیبا، اما رایگان

گل‌های تازه، نه تنها رایحه‌ای خوش به ارمغان می‌آورند که تصویری زیبا و دلچسب را نیز به خانه شما وارد می‌کنند. هزاران گزینه برای کسانی وجود دارد که نمی‌خواهند پول‌های خود را با خرید گل‌های گران‌قیمت که زود پژمرده می‌شوند، دور بریزند. زمانی که برای پیاده‌روی به پارک‌ها یا برای تفریح به دشت‌های اطراف شهر می‌روید، می‌توانید سبدی از گل‌های وحشی و طبیعی را به خانه بیاورید و مرکز توجهی زیبا را در خانه خلق کنید.

,تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,دکور,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

کفپوشی جدید و زیبا

برای شادکردن محیط خانه می‌توانید قالیچه‌ای ارزان‌قیمت با طرح و رنگی برجسته و چشمگیر خریداری کنید. اگر می‌خواهید در هزینه‌ها کمی بیشتر صرفه‌جویی کنید، می‌توانید پروژه‌ای را به‌آسانی و با هنر دست خود اجرا کنید.

,تغییر دکوراسیون منزل با کمترین هزینه دکوراسیون داخلی,دکوراسیون,دکور,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون

با استفاده از اسپری رنگ وسایل خانه را نو کنید 

برای درخشندگی و جلای میزهای معمولی می‌توانید آنها را با رنگی یکدست و درخشان رنگ‌آمیزی کنید. سپس، مجموعه‌ای از اشیای قدیمی مانند مجسمه‌های چینی پرندگان، ‌کلیدهای قدیمی و شمعدان خریداری کرده، روی میز قرار دهید.

رنگ اسپری را به گونه‌ای انتخاب کنید که فضای خانه شما را سرزنده و سرحال نگه دارد. از رنگ‌های گرم و چشم‌نواز مانند قرمز و آبی سیر نیز می‌توانید استفاده کنید. رنگ‌های نقره‌ای و طلایی متالیک نیز توجه همگان را به خود جلب می‌کند. بعد از اسپری کردن هر یک از وسایل، زمانی را برای خشک شدن آنها اختصاص دهید. سپس، آنها را وسط میز یا روی میز‌های کناری قرار دهید.

منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :

آکاالکتریک تولید کننده انواع سطل زباله و سبزی خرد کن