آشنایی با تکنیک های روز استفاده ازدکوراسیون منزل - دکوراسیون
آشنایی با تکنیک های روز استفاده ازدکوراسیون منزل دکوراسیون,اتاق خواب,اتاق نشیمن,چیدمان,مبلمان

,آشنایی با تکنیک های روز استفاده ازدکوراسیون منزل دکوراسیون,اتاق خواب,اتاق نشیمن,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


برترین ها:


انتخاب میز کنار تخت


میز کنار تخت یکی از مهم ترین وسایل اتاق خواب است که هم برای نگهداری اشیا به کار می رود و هم کاربرد تزیینی دارد. یک میز زیبا و خاص، اگر با سایر وسایل همخوانی داشته باشد، عنصر زیبایی را به اتاق خواب می افزاید. معمولاً یک یا دو میز به همراه تخت فروخته می شود اما اگر تخت را به تنهایی خریداری کنیم در انتخاب میز آن آزادی عمل بیشتری خواهیم داشت و می توانیم بین گزینه های مختلف انتخاب کنیم.

,آشنایی با تکنیک های روز استفاده ازدکوراسیون منزل دکوراسیون,اتاق خواب,اتاق نشیمن,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


نکاتی برای انتخاب میز کنار تخت

هدف:

میز کنار تخت معمولاً به عنوان جایی برای قرار دادن چراغ خواب یا ساعت به کار می رود ولی میزهای کشودار می توانند برای نگهداری اشیا نیز استفاده شوند. این میزها اغلب کشودار هستند و می توان کتاب، مجله و سایر چیزها را در آنها قرار داد. البته بعضی از این میزها تنها جنبه ی دکوری دارند و برای زیباتر نشان دادن اتاق خواب به کار می روند.

مدل:

هنگام خرید میز دقت کنید که مدل و شکل آن با دکوراسیون اتاق خوابتان هماهنگ باشد. به شکل و طرح آن دقت کنید. اگر میز موردنظرتان چوبی است می توانید آن را رنگ کنید تا با اتاق خوابتان تناسب داشته باشد.,آشنایی با تکنیک های روز استفاده ازدکوراسیون منزل دکوراسیون,اتاق خواب,اتاق نشیمن,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون


چگونه اتاق نشیمنی زیبا داشته باشیم

آنچه نمای کلی اتاق نشیمن را تعیین می کند قسمتی است که مبل ها در آن چیده می شوند. طرز چیدن مبل ها به دو عامل بستگی دارد: جوی که می خواهیم بر اتاق حاکم باشد و اندازه اتاق.

چیدمان:

چیدمان اتاق نشیمن به اندازه آن بستگی دارد. اگر اتاق نشیمن کوچک باشد لازم است وسایل را نزدیک به هم بچینیم و فضا را برای صحبت و معاشرت افراد با هم آماده کنیم. اما اتاق های بزرگتر جای کافی برای وسایل بزرگتر را دارند و می توانند به صورتی دیگر مبله شوند.

,آشنایی با تکنیک های روز استفاده ازدکوراسیون منزل دکوراسیون,اتاق خواب,اتاق نشیمن,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونمبلمان:

لازم است هنگام انتخاب مبلمان اندازه و شکل کلی اتاق را درنظر گرفت. تعداد مبل ها موقع خرید مشخص است ولی می توانیم اشیای دیگری مانند عسلی، صندلی و غیره را به آن اضافه کنیم.

طرح: طرح وسایل اتاق نشیمن باید با شکل کلی اتاق هماهنگ باشد. سعی کنید مبلمان را قبل  ازنقاشی ساختمان خریداری کنید تا انتخاب رنگ دیوار برایتان آسان تر باشد. اگر دیوارهای اتاق کمرنگ هستند بهتر است وسایلی با رنگ های شاد بخرید.
منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :