آکاایران: مبلمان کلاسیک، چوب پسندها انتخابش می کنند!

در زمینه انتخاب مبلمان همیشه سوالی که مطرح می شود این است که چرا مبلمان های چوبی انتخاب اول مشتری ها هستند؟ و این که چرا چوب همیشه در اولویت های مد و طراحی در صنعت مبلمان است؟ تنوع مبلمان در این سال ها آن قدر بالا رفته که انتخاب را برای بیش تر مشتری ها دشوار و برای برخی از حساس ترین هایشان تقریبا غیر ممکن کرده است. مبلمان های فلزی، چوبی، پلاستیکی و پارچه ها آن چنان تنوعی دارند که همه را حسابی گیج می کنند. در این میان اما چوبی ها هنوز هم طرفداران خاص خودشان را دارند. برای فهمیدن راز موفقیت مبلمان های چوبی در این مطلب با صنایع چوب، دکوراسیون و مبلمان معین همراه شده ایم تا با شناخت ویژگی های مهم این نوع از مبلمان، راه انتخاب را برای ما هموارتر سازند، پس آن را از دست ندهید.

ویژگی های مهم مبلمان چوبی

آکاایران: مبلمان کلاسیک، چوب پسندها انتخابش می کنند!

صنایع چوب، دکور...

۱- طبیعی بودن چوب در مبلمان

مبلمان کلاسیک، چوب پسندها انتخابش می کنند! مبلمان

مبلمان کلاسیک

قیمت نامشخص

۲- انعطاف پذیری و  جان دار بودن مبلمان چوبی

طبق نظر مشاوران صنایع چوب، دکوراسیون و مبلمان معین، چوب در حالت عادی قوی و بادوام است در نتیجه چنین ماده ای می تواند هم زمان از پس چند تنش بربیاید و عملا آسیب چندانی نبیند. همه این ها یعنی این که، چوب و وسایل چوبی طبیعی را نباید هر چند سال یک بار عوض کرد. به قول قدیمی ها، مبلمان چوبی عمری و بادوام است.

 مبلمان چوبی در دکوراسیون داخلی

۳- سهولت نگهداری مبلمان چوبی

دوام محصولات چوبی در عین حال باعث می شود نگهداری از این وسایل چالش کم تری داشته باشد. برای مثال شما می توانید مبلمان چوبی تان را در یک محیط خارجی – بیرون از خانه- گذاشته و مطمئن باشید که قارچ یا موریانه به آن آسیب نمی زند.

مبلمان چوبی

میز ناهارخوری

قیمت نامشخص

مبلمان کلاسیک

قیمت نامشخص

مبلمان کلاسیک

قیمت نامشخص

۴- تمیز کردن راحت تر چوب

مشاوران مبلمان معین این اطمینان را به شما می دهند که تمیزکاری مبلمان چوبی به هیچ عنوان دشوار نیست. فقط کافی است کمی گردگیری کنید. اگر پا را فراتر گذاشته و بخواهید به چوبتان جلا بدهید، باید از روغن و وسایل پولیش استفاده کنید که آن هم همیشگی نیست. ضمن این که، قیمت پایینی دارد.

مبلمان کلاسیک، چوب پسندها انتخابش می کنند! مبلمان
صنایع چوب، دکور...

۵- مبلمان چوبی، سازگار با شرایط آب و هوایی

مبلمان های چوبی با شرایط عمومی آب و هوایی سازگار شده اند. با این حساب اگر یک مبل چوبی خوب داشته باشید و از آن در یک محیط خارجی استفاده کنید، قاعدتا نباید نگران چیزی باشید یا مرتب مبلمانتان را به انباری یا محل سرپوشیده ای منتقل نمایید.

مبلمان چوبی
صنایع چوب، دکور...

۶-چوب برای مبلمان، یک سبک ماندگار

بنا بر تجربه حاصل از محصولات مبلمان معین، چوب دکوری است که همیشه ماندگار است و هیچ وقت کهنه نمی شود. ممکن است گاهی سبک آن تغییر کند اما در نهایت، چوب همیشه نگاه ها را به سمت خودش جلب می کند.

صنایع چوب، دکور...

۷-مبلمان چوبی یک سرمایه گذاری درست

قیمت مبلمان چوبی نسبت به فایده ای که برای مشتری به ارمغان می آورد، کاملا منصفانه است و کسی که به جای بقیه انواع مبلمان های دیگر در بازار سراغ جنس چوبی برود، قطعا برد می کند. زیبایی، راحتی و کیفیت به طور هم زمان در یک مبلمان چوبی جمع شده است.

 مبلمان چوبی در دکوراسیون داخلی
صنایع چوب، دکور...

۸- چوب در مبلمان، دوستدار محیط زیست

مواد مورد استفاده در این نوع مبلمان – برعکس انواع پلاستیکی دیگر – به محیط زیست آسیب نمی زند. درختی که برای ساخت مبلمان استفاده می شود، سریع رشد می کند و استفاده از آن برای تولید مبلمان چون با روال خاصی صورت می گیرد تا به جنگل های انبوه آسیب نزند.

صنایع چوب، دکور...

۹- کابرد گستره مبلمان چوبی

یک مبلمان چوبی را در هر محیط و با هر سلیقه ای می توان استفاده کرد. مهم نیست در خانه باشید یا محیط بیرون، در هر صورت می توانید از این نوع دکور استفاده کنید. در عین حال، مبلمان چوبی می تواند مزیت های زیادی نسبت به دکورهای مشابه داشته باشد. نکته مهم این است که تمام موارد گفته شده در مورد یک مبلمان استاندارد صادق است نه هر مبلی که صرفا عنوان چوبی را یدک بکشد.

کلام آخر : صنایع چوب، دکوراسیون و مبلمان معین، از سال ۹۰ تاسیس و در راستای رسیدن به اهداف عالیه خویش که همانا رفاه و آسایش و تجربه زندگی در خانه های تمام چوب است، با بهره گیری از علم و دانش مهندسی روز و تجربیات ارزشمند متخصصان فن درودگری پا به عرصه صنعت در میهن عزیزمان گذارده است . لیک با داشتن تجربه ساخت ۲۳ خانه تمام چوب در متراژ مختلف و هم چنین تولید ست های کامل مبلمان چوبی، می تواند در انتخاب، خرید و ساخت راهنمای خوبی برای شما باشد.

همچنین مطالب مرتبط پایین صفحه به شما پیشنهاد می شود.

***مژده مژده***

آکا ایران آماده ارائه خدمات گوناگون ساختمانی، بازسازی، نوسازی - دکوراسیون داخلی - طراحی محوطه و فضای سبز - خدمات تاسیساتی و نظافتی و کلیه زیرمجموعه های این گروه ها می باشد. اگر سوالی داشته و یا نیاز به ارائه خدماتی خاص دازید می توانید در قسمت  ثبت درخواست کالا و خدمات درخواست خود را ثبت نموده و از بین ۲ تا ۵ گزینه پیشنهادی ما، بنا به نوع نیاز خود، مقایسه کرده و بهترین گزینه را برگزینید.

ترجمه شده در تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com