آکاایران: سبزه عید ۹۷، امسال مدرن و ساده تزیین کنید!

این روزها شاهد ورود سبک های مدرن طراحی داخلی به منازل خانواده های ایرانی هستیم. یکی ازسبک هایی که این روزها با استقبال زیادی مواجه شده سبک مینیمال (ساده گرایی) است. اگر در منزل شما نیز از این سبک استفاده شده و هم اکنون در حال تدارک چیدن سفره هفت سین ساده برای سال نو می باشید ممکن است برای هماهنگ کردن یک هفت سین که با سبک مینیمال هماهنگ است دچار سردرگمی بشوید، خصوصا وقتی برای خرید سبزه عید به بازار می روید با انواع ظروف سفالی با نقوش سنتی و فرم های پیچیده و رنگ های شاد مواجه می شوید که با سبک مینیمال منزل شما در تضاد است. ما در کمپین نوروزی "سی قاب تا بهار" به صورت اختصاصی راهکارهایی برای تزیین سبزه عید متناسب با این سبک مدرن به شما معرفی می کنیم.

  • به کار بردن شکل های ساده و کاملا هندسی
  • به کار بردن رنگ های خنثی مانند سفید، مشکی، خاکستری، خاکی
  • استفاده ازمصالح با بافت طبیعی آنها مانند سنگ و چوب و بتن و شیشه و فلز
  • عدم استفاده از تزیینات

حال با توجه به این ویژگی ها بهتراست ازچه ظروفی برای سبزه عید استفاده کنید تا با دکور مینیمال منزل شما در هماهنگی باشد:

آکاایران: سبزه عید 97، امسال مدرن و ساده تزیین کنید!

سبزه عید 97، امسال مدرن و ساده تزیین کنید! گیاهان خانگی

 قاب بهار

باکس شیشه ای دلپذیر

قیمت نامشخص

ظروف شیشه ای

یکی از مصالح پرکاربرد در طراحی مینیمال شیشه است. به دلیل شفاف بودن شیشه ریشه های بذر سبزه نیز قابل مشاهده است که این امر زیبایی سبزه شما را دو چندان می کند. برای اینکار شما می توانید از تنگ شیشه ای یا شیشه های ساده با ارتفاع کم استفاده کنید و برای ایجاد حالت طبیعی تر در بستر ظرف ازسنگ های ریز سفید یا تیله و خاک ژله ای استفاده کنید.

 سبزه عید

تزیین سبزه عید

 

کاسه لبه پوستی دست تراش پادما

محصولات چوبی خانه و آشپزخانه دکواکو- کاسه چالو ۲۴

۱۷۵,۰۰۰تومان
 مناسبت ها

کاسه ۳۱ سانت چالو دکواکو

۲۶۵,۰۰۰تومان

ظروف چوبی و حصیری

همانطور که قبلا اشاره شد یکی از ویژگی های سبک مینیمال استفاده از مصالح طبیعی است. ظروف چوبی ساده که در آن بافت چوب نمایان است می تواند گزینه خوبی به عنوان مظروف برای سبزه عید شما باشد. همچنین ترکیب ظروف حصیری با سبزه عید می تواند علاوه بر سادگی خاطره ای از طبیعت را در ذهن مخاطب ایجاد کند.

سبزه عید 97، امسال مدرن و ساده تزیین کنید! گیاهان خانگی

 

 قاب بهار

گلدان بتنی مکعبی اکتامان

۶۵,۰۰۰تومان
 سبزه عید

گلدان بتنی

قیمت نامشخص
تزیین سبزه عید

گلدانهای بتنی اکتامان

۵۰,۰۰۰تومان

ظروف بتنی

درست شنیدید ظروف بتنی! معمولا اولین چیزی که پس از شنیدن کلمه بتن در ذهن ما نقش می بندد ساخت و سازهای حجیم و ستون های قطور بتنی است اما جالب است بدانید از بتن سبک به دلیل داشتن بافت ساده و طبیعی در دهه های اخیر برای ساخت ظروف تزیینی به شدت استفاده می شود و خبرخوش اینکه ظروف و گلدان های بتنی را خودتان نیز می توانید بسازید. شما می توانید آموزش ساخت گلدان بتنی در وبسایت آکا ایران را مشاهده کنید و یک ظرف بتنی شیک و ساده و کوچک برای سبزه امسالتان درست کنید.

ظروف سنگی

سنگ با حفره های درون خود می تواند حالت سادگی و طبیعی بودن سبک مینیمال را القا کند و بستر خوبی برای سبزه عید امسال شما باشد. علاوه بر این درست کردن سبزه عید با یک قلوه سنگ به کمترین هزینه و زحمت نیازمند است.

 مناسبت ها

ظروف فلزی

همانطور که اشاره شد از وسایل فلزی نیز در طراحی مینیمال (ساده گرایی) استفاده می شود و هر اندازه که این ظروف ساده تر و کم تزیین تر باشد به هدف اصلی معماری مینیمال که عبارت معروف "کمتر بیشتر است" نزدیک می شویم. پیدا کردن ظرف فلزی نیز برای گذاشتن سبزه بسیار راحت است. شما فقط به یک قوطی کنسرو شسته شده و تمیز نیاز دارید.

از امروز می توانید برای گذاشتن سبزه عید دست به کار شوید. پیشنهاد ما به شما این است که سعی کنید هفت سین خود را هماهنگ با دیزاین منزل خود بچینید تا زیبایی منزل شما در نخستین روزاهای بهار دوچندان شود. چنانچه منزل شما دارای دیزاین مدرن و مینیمال است امیدواریم این مطلب سودمند واقع شده باشد. همچنین اگر به طراحی به سبک مینیمال علاقه مند هستید مطلب دکوراسیون مینیمال، دکوراسیونی ساده اما شیک!  از دست ندهید.

امسال وبسایت آکا ایران با کمپین نوروزی سی قاب تا بهار به استقبال سال نو می رود. در این کمپین می توانید هر روز از مطالعه یک مطلب نوین و مرتبط با نوروز لذت ببرید. شما با کلیک روی عبارت بنفش به مطالب این کمپین دسترسی خواهید داشت. همچنین فراموش نکنید ما را با هشتگ #قاب_بهار در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.


نویسنده: سیما اثیمی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com