آکاایران: زیبایی در قالب هارمونی و تضاد با چوب و هنر

می توان با شجاعت گفت: زیبایی والاترین هدف آفرینش است، دلپذیر دیدن، دلپذیر اندیشیدن، دلپذیر زیستن، دلپذیر بودن، دلپذیر ماندن و ... زیبایی در فضای داخلی در قالب هارمونی و تضاد خلق می گردد. اگر فضایی آرام و دلنشین را می پسندید، هارمونی در تمامی عناصر فضا، رنگ ها، بافت ها و لوازم، راهنمای شما خواهد بود و اگر فضایی جذاب و پر انرژی را می پسندید تضاد راهنمای شما خواهد بود و در صورتی که آرامش با جذابیت و کمی شیطنت را می پسندید از هارمونی در کنار کمی تضاد استفاده کنید. این بار مبلمان خانگی چوب و هنر همراه شده ایم تا نکاتی را برای انتخاب مناسب و حرفه ای در اختیارمان بگذارند.

 رپورتاژ آگهی
مبلمان خانگی چو...

به گفته مشاوران مبلمان خانگی چوب و هنر، رنگ ها، بافت ها، لوازم، نورها، تناسبات و مقیاس را به دقت و اندیشمندانه انتخاب کنید و با چاشنی شجاعت و احساس به آن روح ببخشید. انتخاب دقیق مبلمان و لوازم جانبی می تواند به فضای شما روح ببخشند و آرامش، راحتی و تعلق را برای فضای شما به ارمغان آورند.

 رپورتاژ
 رپورتاژ آگهی
مبلمان خانگی چو...

چوب و هنر با هدف خلق زیبایی ماندگار در عرصه طراحی و ساخت مبلمان با دقت عمل، کیفیت و ظرافتی درخور توجه به سوی هدفی والا در حرکت می باشد؛ و در این راستا خدماتی شایسته را برای مشتریان به ارمغان آورده تا در ذهن ها ماندگار شود.

انتخاب رنگ مبلمان
 رپورتاژ آگهی
مبلمان خانگی چو...

  • طراحی محصولات بر اساس معیار های طراحی روز دنیا در غالب سبکی خاص.
  • استفاده از مصالح با کیفیت (چوب و رنگ و پارچه)، دقت در انتخاب اتصالات و ساخت.
  • ادغام تکنولوژی روز دنیا همگام با روش های سنتی جهت رسیدن به بهترین کیفیت ساخت.
  • بسته بندی، ارسال و نصب رایگان محصولات و همچنین تحویل درست و مطمئن محصولات جهت احترام به حقوق مشتریان
  • ۵ سال گارانتی و خدمات پس از فروش رایگان محصولات جهت همراهی با مشتریان.
  • کنترل و نظارات در تمامی مراحل فروش، ساخت و تحویل در تمامی نمایندگی ها و فروشگاه ها در سراسر ایران.

 رپورتاژ آگهی
مبلمان خانگی چو...

کلام آخر : مبلمان خانگی چوب و هنر با چندین سال تجربه، مهمترین اهداف خود را علاوه بر ایجاد اشتغال و کارآفرینی، قرار گرفتن در سطح برترین های صنایع چوب ایران و در پی آن تبدیل شدن به یک برند جهانی قرار داده و میت واند مشاوری حرفه ای برای شما باشد.

نویسنده : مبلمان خانگی چوب و هنر 

تبلیغات
بهترین ها را به ساختمان خود بپوشانید
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com