آکاایران: آینه های تمام قد، در این ۳۰ مدل خودتان را زیباتر ببینید!

پیش از این در مورد دکوراسیون با آینه و انواع مدل های آن مطالبی را در اختیار شما قرار داده ایم. این موضوع که همه ما به آینه ها علاقه مندیم و هیچ خانه ای فاقد آینه موجود نیست، امری مشخص و واضح است. اما نکته اصلی دقیقا این جاست که ما تا چه اندازه با آینه ها و انواع آن ها آشنایی داریم. همه چیز در همان آینه های دکوراتیو که بر دیوارها نصب می کنیم خلاصه می شود یا می توانیم کاربردهای دیگری را نیز برای آن تعریف نماییم. اگر به این موضوع علاقه مند هستید این مطلب را دنبال کنید تا با دنیای نوین آینه ها یعنی آینه های تمام قد آشنا شوید.

آینه قدی مدرن

اغلب افراد آینه را به عنوان یک عنصر دکوراتیو در دکوراسیون حساب می کنند و شاید بیش تر به دنبال نمونه های کوچک برای نصب بر روی دیوار هستند. این موضوع یک موضوع کاملا درست است اما نکته ای باید به آن اضافه شود این است که آینه های تمام قد، برخلاف آینه های دکوراتیو، صرفا برای تزیین و زیبایی نیستند. بلکه کاربرد و عملکردشان مهم تر و جدی تر مطرح می شود. این آینه ها همان طور که از نامشان پیداست در ارتفاعی متناسب با قد انسان طراحی و ساخته می شوند و البته گاهی هم ممکن است بسیار بلند تر باشند. 

مطلب پیشنهادی : ۵ ایده برای درخشش دیوار آینه ای در دکوراسیون منزل

 کاربرد آینه در دکوراسیون منزل

 مدل آینه تمام قد

 انواع آینه

 آینه های تمام قد

 آینه قدی پایه دار

اگر در تصاویر دقت نمایید خواهید دید که آینه های قدی مدرن اکثرا بسیار ساده و با یک چهارچوب ظریف ساخته شده اند و اغلب مدل هایی که پیدا می کنید به شکل مستطیل و با گوشه های تیز است. یک اصل مهم که در مورد این آینه مطرح می شود محل قرارگیریشان در دکوراسیون خانه است. مسلما اولین فضایی که به ذهنمان می رسد اتاق خواب خواهد بود که این مکان به دلیل نیازهای مختلف مانند پرو لباس که در آن وجود دارد، کاملا منطقی و صحیح است. هر چقد که فضای اتاق خواب شما کوچک باشد باید از مدل های ظریف تر و ساده تر استفاده نماید. 

مطلب پیشنهادی : آینه و کنسول عناصر جلوه بخش دکوراسیون منزل شما!

 آینه قدی

آینه قدی چوبی و روستیک

این آینه ها همان که در تصاویر نیز مشخص است از چوب ساخته شده اند و می توانند یک فرم کاملا روستیک به خود بگیرند. یکی از مزیت های این مدل ها در این است که حتما لازم نیست شما هزینه ای بابت خریدشان پرداخت کنید، بلکه با کمی خلاقیت و استفاده از درب های قدیمی و تنه های درخت می توانند آن ها ار برای خودتان بسازید. در این جا می خواهم فضا دیگری را کی مناسب این آینه ها هست بررسی کنم : سالن نشیمن و ناهار خوری. استفاده از آینه های قدی در این فضاها، یک دکوراسیون شیک و جذاب به شما می دهند و در عین حال فضا را بسیار بزرگ تر و روشن تر نشان خواهند داد. فقط برای انتخاب مدل و سبک آن ها باید به سبک کلی دکوراسیون منزلتان توجه لازم را داشته باشید. 

مطلب پیشنهادی : آینه دکوراتیو، بهترین انتخاب برای منزل خاص پسندان!

 آینه دکوراتیو مدرن

 آینه دکوراتیو

آینه در دکوراسیون

آینه های تمام قد، در این 30 مدل خودتان را زیباتر ببینید!

 کاربرد آینه در دکوراسیون منزل

آینه قدی پایه دار

از دیگر نمونه های آینه های تمام قد که طرفداران زیادی هم دارند، آینه های قدی پایه دار هستند. این مدل ها به دلیل پایه دار بودن انعطاف پذیری کم تری نسبت به مدل های فاقد پایه دارند. به طور مثال شاید نتوان آن ها را در هر جایی از خانه قرار داد. اما با این وجود نسبت به مدل های قبلی فضای شما را شیک تر و رسمی تر تلاش می کنند. اگر با کمبود جا مواجه هستید حتما آینه های قدی پایه داری را انتخاب نمایید که به صورت کمد ساخته شده اند. در این صورت با یک تیر دو نشان زده اید. هم از وجود آینه بهره برده اید و هم به عنوان یک کمد مشکل کمبود جا را حل کرده اید. به عنوان فضای سوم برای قرار دادن آینه های قدی من می توانم یک دیوار خالی در منزلتان را به شما پیشنهاد بدهم. گاهی اوقات بعضی از دیوارهای خانه به شدت ساده و بی روح هستند و نیاز زیادی به تزیین آن ها وجود دارد. به همین دلیل شما به آسانی می توانید با قرار دادن یک آینه قدی در جلوی آن ها این مشکل را برطرف نمایید. این که ارتفاع آینه به چه اندازه ای باشد به سلیقه شما و ابعاد دیوار و فضایتان وابسته است.

مطلب پیشنهادی : آینه کاری مدرن برای دکوراسیون منزل دلباز و روشن

 مدل آینه تمام قد

 انواع آینه

 آینه های تمام قد

 آینه قدی پایه دار

 آینه قدی

 آینه دکوراتیو مدرن

 آینه دکوراتیو

آینه قدی کلاسیک

در نهایت می رسیم به آینه قدی کلاسیک. همان قدر که سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی طرفداران خاص خود را دارد، این آینه ها نیز دوستداران زیادی پیدا کرده اند. بر خلاف مدل های مدرن و روستیک، این آینه تزیینات و ریزه کاری های زیادی داشته و اغلب به رنگ طلایی طراحی و ساخته می شود. بهتر است در هنگام انتخاب آن ها به سبک و رنگ مبلمان خانه تان توجه زیادی داشته باشید. زیرا اگر به درستی مدل مناسب را انتخاب نکنید، دکوراسیون شما شلوغ و پر هرج و مرج به نظر خواهد رسید. فضای ورودی را برای قرار دادن این آینه ها فراموش نکنید. وجود یک آینه تمام قد شیک در جلوی درب می تواند تعریف بسیار زیبایی برای یک ورودی باشد. البته که راهروها نیز به عنوان فضای پنجم برای قرار دادن این آینه ها به شما پیشنهاد می شوند. 

مطلب پیشنهادی: آینه دکوراتیو، ۳۰ مدل شیک و نوین برای تزیین دیوار!

آینه در دکوراسیون

آینه های تمام قد، در این 30 مدل خودتان را زیباتر ببینید!

 کاربرد آینه در دکوراسیون منزل

 مدل آینه تمام قد

آینه های می توانند نقش بسیار مهمی در دکوراسیون خانه ما ایفا نمایند فقط در صورتی که بدانیم چگونه از آینه ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنیم. اگر علاقه مند به این دکوری های دلپذیر هستید محصولات آکا ایران را از دست ندهید:

 انواع آینه

آینه قدی

قیمت نامشخص
 آینه های تمام قد

آینه دکوراتیو

قیمت نامشخص
 آینه قدی پایه دار

آینه قدی گره کاج

۲۵۰,۰۰۰تومان

 آینه قدی

آینه قدی رگال دار ایکیا

قیمت نامشخص
 آینه دکوراتیو مدرن

آینه قدی بزرگ گره کاج

۷۲۰,۰۰۰تومان
 آینه دکوراتیو

آینه قدی دو کشو گره کاج

۸۳۰,۰۰۰تومان

آینه در دکوراسیون

آینه سنتی آل یاسین

قیمت نامشخص

جاکفشی چوبی علیزاده

قیمت نامشخص

آینه و کنسول چوبی الیاس وود کد G21

قیمت نامشخص

نویسنده : گلنار صفدریان | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com