آکاایران: مدل شلف دیواری، از این سر اتاق تا اون سر اتاق!

قفسه و یا همان شلف از وسایل محبوبی در دکوراسیون منزل است که طرفداران زیادی دارد. معمولا همه افراد سعی می کنند که در خانه شان حداقل از یک شلف کوچک آن هم در هر بخشی که شده استفاده کنند. در این میان، نوعی از شلف ها هستند که می توانند در ابعاد بزرگ تری در دکوراسیون منزل شما قرار بگیرند؛ مدل شلف دیوار تا دیوار! در این مطلب از وب سایت آکا ایران همراه ما باشید تا با هم چند مدل شلف دیوار تا دیوار را ببینیم.

آکاایران: مدل شلف دیواری، از این سر اتاق تا اون سر اتاق!

مدل شلف متنوع

یکی از مدل های شلف دیوار به دیوار چیزی است که در این تصویر مشاهده می کنید. شما می توانید برای تناسب رنگی قفسه ها و هر کدام از طبقات به دکوراسیون منزل خودتان هم فکر کنید. همانطور که مشاهده می کنید شما می توانید از یک رنگ پس زمینه که به دکوراسیون منزل شما می خورد استفاده نموده و برای هر کدام از قفسه ها و طبقات به سراغ رنگ سفید بروید. در نهایت هم دقیقا مثل این تصویر می توانید به سراغ لوازم تزئینی کوچک بروید تا جلوه شلف و قفسه شما حفظ شود.

 مدل شلف دیواری

مدل شلف دیوار تا دیوار باریک

در دکوراسیون اتاق کار این تصویر، مدل شلف دیوار تا دیواری را مشاهده می کنید که دارای طبقه های سفید رنگی است که با نورپردازی های زیبایی به شکل شفاف و جذاب خودنمایی می کند. همانطور که می بینید طبقات این شلف باریک بوده و فضای نسبتا کمی را اشغال می کند. در کل می توان گفت که در دکوراسیون اتاق کار این تصویر با فضایی مینیمال رو به رو هستیم!

مطلب مرتبط: ۷ شلف دیواری با کاربردی متفاوت!

 شلف دیواری

مدل شلف ظریف برای دکوراسیون اتاق نشیمن

شما می توانید از مدل شلف این تصویر برای دکوراسیون نشیمن خود استفاده کنید. فضای این نشیمن دارای حس و حالی کلاسیک و زیباست که جلوه دکوراسیون این نشیمن را چندین و چند برابر می کند.

مطلب مرتبط: شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای دلپذیر

 شلف دیوار

شلف دیواری در دکوراسیون اتاق کودک

داشتن یک شلف دیواری برای دکوراسیون اتاق کودک انتخاب بسیار هوشمندانه ای است. شما می توانید با تعیین یک ارتفاع مناسب برای این قفسه ها وسایل مورد نظری مثل عروسک ها را بر روی آن قرار داده و دکوراسیون اتاق کودک خود را زیباتر کنید.

مطلب مرتبط: انواع شلف های دکوری در دکوراسیون منزل

 انواع شلف دیواری

شلف دیوار تا دیوار در دکوراسیون آشپزخانه

داشتن شلف دیوار تا دیوار برای دکوراسیون آشپزخانه ای که کابینت کافی ندارد انتخاب بسیار هوشمندانه ای است. این حالت، فضایی لطیف و البته متوازن ایجاد می کند که برای قرارگیری وسایل بسیار مناسب بوده و بخشی از دغدغه های ذخیره سازی وسایل در دکوراسیون آشپزخانه را کاهش می دهد.

باید گفت که برای این مدل شلف دیوار تا دیوار سعی کنید ارتفاع بین طبقات را در نظر بگیرید تا فنجان ها و لیوان ها فضای کافی برای قرارگیری دارا باشند.

مطلب مرتبط: شلف دیواری، لبخندت را روی طاقچه بگذار!

انواع شلف

مدل شلف دیوار تا دیوار به شکل کتابخانه

دکوراسیون منزل این تصویر دارای شلف دیوار تا دیواری است که به شکل یک کتابخانه مورد استفاده قرار گرفته است. ظاهر این کتابخانه بسیار ظریف و خاص بوده و بسیار منحصر به فرد است. این مدل شلف دیوار تا دیوار را نیز مدنظر داشته باشید.

مطلب مرتبط: ۸ ایده دلپذیر برای استفاده از شلف ها

شلف دیوار تا دیوار سفارشی

یکی از راه هایی که برای داشتن شلف دیوار به دیوار برای دکوراسیون اتاق کودک توصیه می شود آن است که در زمان سفارش، فضای اتاق کودک خود را در نظر بگیرید. همانطور که در این تصویر هم مشاهده می کنید داشتن شلف سفارشی می تواند به شما کمک کند که هر طبقه و قفسه را بر اساس سلیقه و البته نیاز خود و کودکتان تعیین کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مطلب مرتبط: شلف دیواری، کجا چی نصب کنیم؟

طراحی طبیعی شلف دیوار تا دیوار

همه ما می دانیم که چوب یکی از عناصر طبیعی در دکوراسیون منزل است که به وفور مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با داشتن قفسه و شلف دیوار تا دیواری که از جنس چوب است فضایی طبیعی در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید وجود ترکیب این چوب با نور و گرمایی که به فضای خانه وارد می شود دکوراسیون منزل شما را پر از حس خوب خواهد کرد.

مطلب مرتبط: ساخت کتابخانه معلق با شلف های چوبی به سادگی!

 طبقه بندی و نظم دهی

شلف دیوار تا دیوار برای دکوراسیون حمام

اگر دکوراسیون حمام شما کوچک و با ابعادی کم است شما می توانید از شلف هایی با ابعاد و ارتفاع کمتر استفاده کنید. همانطور که در این تصویر به خوبی مشاهده می کنید چنین شلفی می تواند برای قرارگیری حوله، صابون و شامپو و... فضای مناسب و البته کاربردی ای ایجاد کند.    

کالاهای پیشنهادی وب سایت آکا ایران:

مدل شلف دیواری، از این سر اتاق تا اون سر اتاق! طراحی دکوراسیون

شلف

قیمت نامشخص
 مدل شلف دیواری

شلف

قیمت نامشخص
 شلف دیواری

شلف

قیمت نامشخص

 شلف دیوار

شلف دیواری

قیمت نامشخص
 انواع شلف دیواری

شلف مودکو

قیمت نامشخص
انواع شلف

شلف دیواری

قیمت نامشخص

شلف هرکول

قیمت نامشخص

شلف سامورایی

قیمت نامشخص
 طبقه بندی و نظم دهی

شلف دیواری

قیمت نامشخص

شما می توانید برای تهیه شلف های متنوع از اهالی فن وب سایت آکا ایران کمک بگیرید! 

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com