آکاایران: ویترین مغازه کیف و کفش، ببخشید میشه این مدل رو بیارید؟!

طراحی ویترین مغازه ها باید بر اساس اصول و نکاتی صورت بگیرد که همین مسئله نیز نیاز به احاطه بر برخی اطلاعات لازم در این رابطه دارد. هر مغازه ای بنا بر کالایی که به عرضه می گذارد باید مسائلی را در نظر گرفته و سپس به طراحی ویترین آن پرداخته شود. در این مطلب از وب سایت آکا ایران تصمیم داریم در رابطه با ویترین مغازه کیف و کفش برایتان بگوییم، پس با ما همراه باشید.

طراحی ویترین مغازه کیف و کفش خاص

اولین مسئله ای که در طراحی ویترین مغازه کیف و کفش وجود دارد آن است که باید منحصر بفرد پیش رفت. این بدان معناست که باید با دقت و خلاقیت خودتان طراحی ویترین مغازه کیف و کفش را سوای چیزی که در سایر مغازه ها می بینید پیش ببرید.

ویترین مغازه کیف و کفش، ببخشید میشه این مدل رو بیارید؟! مرکز خرید و فروشگاه
 طراحی ویترین مغازه
معماری و دکوراس...

سعی کنید ایده های خاصی پیدا کنید و با کمک حوصله زیادی که به خرج می دهید طراحی خاص و ویژه ای را برای ویترین مغازه کیف و کفشان ایجاد کنید.

 طراحی دکوراسیون ویترین مغازه

ارتفاع مناسب برای ویترین مغازه کیف و کفش

یکی از مهم ترین مولفه های طراحی ویترین مغازه کیف و کفش ارتفاع است. این بدان معناست که تمامی کیف و کفش ها در ارتفاعی قرار بگیرند که افراد بتوانند به طور متوسط به آنها دید دارا باشند.

مطلب مرتبط: دکوراسیون مغازه ؛ طراحی داخلی قنادی

 دکوراسیون ویترین مغازه

شکل ویترین مغازه کیف و کفش

شکل کلی ویترین مغازه کیف و کفش غالبا باید معرف یک مفهوم و معنای مشخص باشد. در واقع زمانی که به ویترین مغازه کیف و کفش نگاه می کنید باید حس کنید که این ویترین مختص چه نوع کیف و کفش هایی است.

مطلب مرتبط: ۱۰ ایده طراحی دکوراسیون ویترین مغازه

 دکوراسیون مغازه کیف و کفش

برای مثال برای کیف و کفش های ورزشی و یا مردانه غالبا از اشکال شکسته و تیره رنگ برای تزئین ویترین استفاده می شود و برای ویترین مغازه کیف و کفش زنانه هم از رنگ های آرام و لطیف تر به همراه اشکالی دارای انحنا.

مطلب مرتبط: طراحی ویترین مغازه برای جذب مشتری بیشتر

 دکوراسیون مغازه

علاوه بر این برای طراحی ویترین مغازه کیف و کفش باید سعی شود که از المان هایی مرتبط با یکدیگر استفاده شود تا کلیت ویترین بتواند نشان دهنده یک مفهوم خاص باشد.

دکور داخلی مغازه
کارما

یکسره نبودن ویترین مغازه کیف و کفش

این ویژگی بدان معناست که بهتر است در طراحی ویترین مغازه کیف و کفش حفظ دید نسبی به داخل مغازه صورت گیرد. یعنی بهتر است که تمامی ویترین با اجناس و مانکن ها پوشانده نشود و تا حدودی هم بتوان داخل مغازه را نگاه کرد.

 ترفندهای دکوراسیون
گروه معماری دکو...

ویترین مغازه کیف و کفش بر اساس مد

برای طراحی ویترین مغازه کیف و کفش باید به روز بود. شاید همین مسئله هم باعث شود که وقتی از جلوی مغازه های کیف و کفش بسیار قدیمی که رد می شوید تمایلی به تماشای ویترین نداشته باشید. پس سعی کنید اگر ویترین هایی ساده تر و کم اکسسوری تر به روز هستند به سراغ آنها بروید و بر اساس مد عمل کنید. 

برای مطالعه مطالب مشابه دکوراسیون مغازه اینجا کلیک کنید!

نویسنده: طلوع حقیقت | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com