آکاایران: ۶ خانه ایرانی دیدنی در شماره ۱۱۶ مجله منزل

در این شماره از مجله منزل مثل همیشه گشتی زده ایم در خانه های ایرانی از شمال تا مرکز کشور و در کنار آن از دنیای رنگ ها و سبک ها در دکوراسیون سخن گفته ایم. شما را با محصولات متنوع ایرانی و برندهای شناخته شده در دنیا آشنا کرده ایم. ما کوشیده ایم تا بار دیگر، تصویر درستی از آنچه می تواند درهم تنیدگی هنرها را نشان دهد به نمایش بگذاریم و باز هم بگوییم: «با این مجله، خانه شما زیباتر می شود». با بخش هایی از مطالب شماره ۱۱۶ مجله منزل آشنا شوید.

دکوراسیون منزل زوج تهرانی به سبک زندگی خودشان

شاید گاهی لازم باشد تجدید نظری در احکام قطعی همیشگی کنیم؛ مثل زمانی که می گوییم آرامش باید از درون نشأت بگیرد. نمی خواهم منکر این قضیه شوم؛ اما می خواهم به این موضوع نیز اشاره کنم که تا اطراف ما اسباب آرامش ذهنمان را فراهم نکند، رسیدن به این آرامش درونی به خودی خود چندان راحت نیست. این را گفتم که به خانه دوست داشتنی دوست عزیزی که این بار میزبان تورهای خانه گردی ما بودند برسم؛ خانه ای که آرامش و خلوت آن در نگاه اول دل ما را برد.

ماکسیمالیسم در دکوراسیون داخلی

یک طراح باسابقه می گوید برخلاف مد رایج در این سال ها که شعار «کم، زیاد است»! سرلوحه تفکر سبک حداقلی یا مینیمال در دکوراسیون داخلی بوده است، معتقدم کم، کم است و زیاد، زیاد! و کافی، کافی است! اگر شما هم چنین عقیده ای دارید، ممکن است طرفدار طراحی به روش ماکسیمال یا حداکثری باشید! شیوه ای در دکوراسیون که یک ضیافت واقعی از جذابیت ها را در برابر چشمان بینندگان ترتیب می دهد. روش طراحی ماکسیمال را در نگاه اول می توان شناخت و وقتی که به خوبی اجرا شود، منظومه ای هیجان انگیز و روح بخش از رنگ ها، در هم آمیختن نقش ها و لایه هایی از بافت های گوناگون را در مقابل دیدگان می گذارد. این روش، نوزایی طرح و رنگ در جهان خاکستری امروز است!

۹ برند لوکس وسایل دکوری

اگر علاقه به مد و وسایل خاص دارید و از آن استقبال می کنید و حالا زمان آن رسیده است که برای خانه خودتان وسایل زندگی تهیه کنید، بهترین وقت است تا علاقه و تجربه شخصی تان را در این زمینه پیاده نمایید. در این مطلب از شماره ۱۱۶ مجله منزل، برندهای معروفی که علاوه بر شهرت در پوشاک در ارائه وسایل دکوری، مبلمان و دیگر وسایل خانه نیز مشهورندبه شما معرفی می شوند.

6 خانه ایرانی دیدنی در شماره 116 مجله منزل معرفی کتاب و کالاهای فرهنگی

کاربرد رنگ های اولیه در دکوراسیون

به طورکلی رنگ ها را می توان به سه گروه اصلی تقسیم کرد. رنگ های اولیه، ثانویه و یک دسته سوم که به عنوان رنگ های مکمل هم، نام گذاری می شوند. ازآنجایی که رنگ شناسی یکی از اصول اولیه در طراحی داخلی و دکوراسیون به شمار می رود، دانستن آن برای هر طراحی الزامی است. اینکه چه رنگ هایی در کنار کدام رنگ می نشیند، از اهمیت بالایی در دکوراسیون برخوردار است. در این مطلب قصد داریم درباره رنگ های اولیه و کاربرد آنها صحبت کنیم

 مجله منزل

دکوراسیون منزل مهسا و فرزاد در تهران

احتمالاً وقتی واژه صورتی به گوشتان می خورد، یاد فضاهای عروسکی و دخترانه خواهید افتاد که اتفاقاً مدتی زیاد به چشم می دیدیم و شاید اندکی حس ناخوشایند به شما دست دهد که وای دوباره صورتی! اما خانه ای که این بار مهمانش شدیم، صورتی اش با همه صورتی ها فرق می کند. این صورتی دلنشین و شیک را قبلا در ژورنال های فرنگی زیاد دیده بودم؛ اما مواجهه با آن در یک خانه ایرانی من را دوچندان ذوق زده کرد.

 ماهنامه منزل

آقایان! با لوئیس ویتون فوتبالی سفر کنید

پاهایمان را که از خانه بیرون می گذاریم، بسته به هدف خروجمان از خانه معمولاً کیف کوچکی در دست یا بر دوش داریم و یا حتی دسته چمدان یا ساکی دستی به دنبال خود روانه می کنیم؛ کیف ها این جعبه های کوچک و بزرگ همراهان همیشگی ما انسان ها شده اند. سال ها پیش، آنها به شکل یک جعبه ساده و صرفاً برای حمل و جابه جایی وسایل و اشیای مردم ساخته می شدند و به زیبایی و ظرافتشان اهمیتی داده نمی شد. با گذشت زمان و تغییر در نگاه به پیرامون و آنچه ارتباط مستقیم با زندگی ما دارد، حتی شکل کیف ها و چمدان ها نیز متحول شده و برای هرکس با هر سلیقه ای طراحی و ساخته شدند. از این رهگذر در این مقاله به شما نمونه ای از محصولات لوئیس ویتون را که بیش از یک قرن در زمینه ساخت انواع کیف و چمدان فعالیت کرده و جزء محبوب ترین برندهای حال حاضر دنیاست، معرفی می کنیم.

 شماره 116 مجله منزل

طراحی داخلی و بازسازی خانه استودیوی زیرزمینی در تهران

تلفیق، واژه ای است که در عمل به خوبی از عهده روزگار کنونی برآمده است؛ روزگاری که به حدی ما را از نوآوری ها لبریز کرده که نباید و نمی توانیم از آنها چشم پوشی کنیم و از طرف دیگر سنت ها و نوستالژی ها همیشه برایمان ارزشمند و پرمعنا بوده و جایگاه خود را داشته اند؛ بنابراین به جرأت می توان گفت «تلفیق» تنها و بهترین راه حلی است که پیوند سنت و مدرنیته را تسهیل می کند، البته نباید از این نکته غافل شد که هر تلفیقی از پس این هنر هوشمندانه برنمی آید. نمونه ای از این هنرنمایی را می توان در طراحی داخلی این منزل دلپذیر دید.

جلد مجله منزل

معماری و منزل

در فصل معماری و منزل شماره ۱۱۶ مجله منزل با پروژه ساختمان مسکونی نیمرخ اثر نظام عسکری آشنا خواهید شد و این بار در بخش معمار سرزمین من از ۳ معمار ایرانی پرسیده ایم که: «مهم ترین دغدغه امروز معماران (معماری) ایرانی در پروژه های اجرایی چیست؟»

استفاده از استند گل در طراحی داخلی خانه و نگهداری گل آنتوریوم

اگر به دنبال مکانی مخصوص برای گلدان هایتان  هستید که به راحتی همه چیز را از روی ارتفاع مشاهده کنند؛ بهترین گزینه برای شما چیزی نیست جز استند گل! همچنین در بخش منزل سبز شماره ۱۱۶ مجله منزل با نحوه پرورش و نگهداری گل آنتوریوم آشنا شوید.

شماره ۱۱۶ تیر و مرداد ۱۳۹۷

۷۰۰۰تومان


شما می توانید شماره نوین ماهنامه منزل را از  کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور، شهرکتاب های معتبر تهران تهیه کنید.

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com