آکاایران: حاشیه طرح ورساچه، با ۴ ایده این برند را به خانه تان بیاورید!

ما هر جایی از اطرافمان را که نگاه می کنیم پر است از طرح و نقش. چه در خیابان که راه می رویم و چه به یک فضای نوین با دکوراسیون نوین که وارد می شویم، دیوارها، مبلمان، فرش ها و ... همه و همه نقش و رنگ دارند که شاید بعضی هایشان برایمان آشنا باشند و بعضی دیگر غریب. ورساچه جز آن دسته آشناهاست که همه با دیدن طرح و لوگویش او را خواهیم شناخت. شاید بیش تر این برند را با لباس هایش بشناسیم اما موضوعی که امروز به آن می پردازیم شناخت بیش تر طرح حاشیه ورساچه و کاربردهای متنوع آن در دکوراسیون است. با من همراه باشید تا به همراه تصاویری دلپذیر یک برند قدرتمند را به خانه بیاوریم.

مبلمان با طرح ورساچه

طرح حاشیه ورساچه از یک فرم هندسی بسیار ساده تشکیل شده با یک حرکت مشخص تکرار می شود. این طرح که یکی از محبوب ترین طرح ها در دکوراسیون محسوب می شود، کاربردهای زیادی در خانه ها پیدا کرده است. به طور مثال این الگوی مارپیچی تقریبا به طور انحصاری برای اجرای لبه ها و مرزها استفاده می شد، اما در ادامه خواهید دید که چگونه گسترش یافته و دیگر فقط جنبه تزیینی ندارد اما در همه حال ظرافت خود را حفظ می کند. مبلمان با طرح ورساچه یکی از پر طرفدارترین هاست. شما می توانید این نقش را برای روکش مبل، صندلی غذاخوری، تزیین میز، کوسن ها و ... به کار ببرید. 

آکاایران: حاشیه طرح ورساچه، با 4 ایده این برند را به خانه تان بیاورید!

 گچ بری مدل ورساچه

 پرده با طرح ورساچه

 ورساچه

از ویژگی های بارز این طرح این است که بر روی اکثر متریال ها : چوب، پارچه، استیل و سرامیک، بتن و .... قابل اجراست بنابراین در این زمینه محدودیتی را برای شما به وجود نمی آورد. اگر بخواهید به میزان زیادی از این طرح را در اطراف خود ببینید می توانید کل روکش مبلمان را با پارچه طرح ورساچه انتخاب نمایید، اما اگر دوست دارید مانند تک ستاره در دکوراسیونتان بدرخشد، آن را فقط برای یک کوسن و یا پارچه ای به عنوان شال مبل به کار بگیرید. از نقش این طرح روی چوب برای تزیین کمدها، کنسول ها، میز کار و حتی میز غذاخوری غافل نشوید.

مطلب پیشنهادی : مبلمان لاکچری، برندی که با سادگی اش معروف شد!

 نقش و نقوش

 قرنیز ورساچه

 طرح پارچه مبلی

 طرح حاشیه ورساچه

طرح حاشیه ورساچه روی کف و سقف

عکس هایی که در ادامه خواهید دید، یکی از پرکاربردترین استفاده های طرح ورساچه در دکوراسیون است : کاشی و سرامیک. کاشی ورساچه در فضاهایی مانند حمام و سرویس بهداشتی، لابی هتل و حتی سرامیک کف پذیرایی مورد توجه قرار می گیرد. این طرحف در عین حال که به عنوان یک نقش تزیینی در فضا عمل می کند، به راحتی می تواند با سایر وسایل در دکوراسیون کلی فضا نیز هماهنگ بشود. اما به غیر از کاشی و سرامیک، این طرح را بر روی فرش و موکت نیز می توانیم پیدا کنیم. برای فرش های مدرن که بسیار ساده هستند، این نقش به عنوان یک حاشیه دلپذیر دورتادور آن قرار می گیرد. شما می توانید متناسب با ابعاد فضا، این حاشیه را بزرگ یا کوچک در نظر بگیرید.

مطلب پیشنهادی : نقش و نگار ایرانی ، از خانه های سنتی تا خانه مدرن شما

 سرویس خواب ورساچه

 سرامیک ورساچه

انواع طرح پارچه

حاشیه طرح ورساچه، با 4 ایده این برند را به خانه تان بیاورید! ترفندهای دکوراسیون

طرح ورساچه در پرده و سرویس خواب

همان طور که قبلا اشاره کردم، هیچ محدودیتی برای به کار بردن این طرح در فضاهای گوناگون و یا رنگ های متنوع موجود نیست. با این حال، ترکیباتی وجود دارند که بهتر از دیگران کار می کنند. اگر به دنبال یک دکوراسیون کلاسیک و تجملاتی هستید می توانید به سراغ رنگ های طلایی، مشکی و بژ برای پرده ها و سرویس خواب بروید. این طرح با این رنگ ها درخشش خاصی را وارد فضای شما می کنند. اما برخلاف تصور همه، ورساچه فقط برای طراحی های لوکی نیست، بلکه بسته به رنگ و متریال انتخاب شما می تواند کاملا مدرن باشد. سفید، آبی، صورتی و ... رنگ هایی است که آن را امروزی تلاش می کنند.

مطلب پییشنهادی : طرح شطرنجی در دکوراسیون، این چهارخانه ها دل می برند!

 گچ بری مدل ورساچه

 پرده با طرح ورساچه

 ورساچه

 نقش و نقوش

 قرنیز ورساچه

 طرح پارچه مبلی

دیوار با طرح حاشیه ورساچه

شاید این کاربرد بیش تر در فضاهای لوکس و کلاسیک دیده می شود. گچ بری های حاشیه دیوارها، تزیینات شومینه و ... استفاده ای تجملاتی از این طرح محسوب خواهد شد. اما در هر صورت به کار گرفتن این الگو، یک راه خوب برای اضافه کردن شخصیت به دکوراسیون اتاق و تغییر فضای زندگی با جزئیات منحصر به فرد است. طرح ورساچه می تواند با ظرافت و سادگی خاص خود، جزییات دلپذیر و به اندازه ای را وارد یک فضای امروزی و مدرن بکند.

مطلب پیشنهادی : پارچه راه راه یا گل دار، به این دو نقش پرطرفدار بله بگویید!

 طرح حاشیه ورساچه

 سرویس خواب ورساچه

 سرامیک ورساچه

نمونه ای از طرح حاشیه ورساچه آکا ایران:

انواع طرح پارچه

سرویس خواب ورساچه

قیمت نامشخص

سرویس خواب کینگ سایز ورساچه

۷۶,۰۰۰,۰۰۰تومان

قرنیز ورساچه

قیمت نامشخص

نویسنده : گلنار صفدریان | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
خانه ای دلپذیر با مبلمان راحتی جذاب
<>
.

منبع : chidaneh.com