آکاایران: مدل کاناپه تکی، چرا مبل شما فقط یه تشک لازم داره؟

حتما برای شما هم پیش آمده که بعد از مدتی از کاناپه و یا مبلمان منزلتان خسته شده و به ایجاد یک تغییر اساسی نیاز پیدا کنید. شاید هم گاهی اوقات واقعا به یک کاناپه نوین در دکوراسیونتان احتیاج دارید. در هر صورت راه های زیادی برای مسائل گفته شده وجود دارد که البته هزینه هم در آن ها نقش مهمی را ایفا می کند. در این مطلب می خواهم کمی در مورد تشک روی کاناپه با شما صحبت کنم. این که اصلا ما به چند تشک روی مبلمانمان نیاز داریم و تعداد چه نقشی می تواند در کیفیت کاناپه داشته باشد. یکی از روش های مقرون به صرفه برای ایجاد تغییرات گفته شده توجه به تشک کاناپه است. 

 تشک کاناپه

تشک تکی برای کاناپه جلوی تلویزیون

یکی از کاربردهای کاناپه های تکی یا بزرگ در دکوراسیون، به خصوص برای فضاهای کوچک، در این است که محلی برای استراحت و تماشای تلویزیون به حالت خوابیده محسوب می شود. حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید روی کاناپه تان چرت کوتاهی بزنید. برای این کار یک تشک و نشیمنگاه تکی بسیار ایده آل است. قرار گیری چند تشک کوچک کنار هم به دلیل ایجاد فرورفتگی و بالاآمدگی، صاف و تخت بودت لازم را نداشته در نتیجه اصلا برای بدن با حالت خوابیده مناسب نخواهد بود. 

مطلب پیشنهادی : مدل مبل راحتی ال، ۱۰ انتخاب خانواده های ایرانی!

 انتخاب مبلمان

مدل کاناپه برای نشیمن کوچک

استفاده از یک تشک برای کاناپه به شدت برای فضاهای کوچک توصیه می شود. زیرا یک تشک، یکدست بودن و یکپارچگی کاناپه را تشدید کرده، در نتیجه باعث بزرگ تر به نظر رسیدن آن می شود. زمانی که شما یک کاناپه بزرگ در فضای کوچکتان داشته باشید ناخودآگاه احساس سالن بزرگ را نیز پیدا خواهید کرد. در نتیجه یک تشک باریک تر وبزرگ تر بودن کاناپه را بیش تر از چند تشک کنار هم نشان می دهد. 

مطلب پیشنهادی : ۴ نکته برای انتخاب درست کاناپه

 انتخاب صحیح روکش مبلمان

مدل کاناپه ساده

اگر شما تمایل به داشتن یک اتاق نشیمن ساده و خلوت هستید، اما در عین حال به استفاده از کوسن های تزیینی نیز علاقه زیادی دارید، استفاده از یک تشک بزرگ برای کاناپه برایتان ایده آل خواهد بود. زیرا علاوه بر این که یک کاناپه ساده را در اختیار دارید، می توانید به راحتی کوسن ها با مدل های مختلف را روی آن بچینید. در صورت وجود چند تشک روی کاناپه، اضافه کردن کوسن های زیاد هرج و مرج و بی نظمی زیادی را وارد فضا خواهد کرد. 

مطلب پیشنهادی : مبلمان راحتی نوین، یکی از این ۹ مدل حتما انتخاب شماست!

ابعاد مبلمان

مرتب کردن کاناپه تکی

کاناپه با یک تشک برای تمیز و مرتب کردن بسیار ساده تر خواهد بود. اگر از چند تشک استفاده می کنید حتما متوجه این موضوع شده اید که وسایل و اجسام ریز به زیر تشک ها رفته و حتی مدت ها دنبال آن گشته اید. این موضوع امکان جمع شدن آشغال و کثیف شدن زیر تشک ها را نیز تشدید می نماید. 

مطلب پیشنهادی : انتخاب مناسب ترین پارچه برای رومبلی و پرده در نشیمن

تشک برای کاناپه ال شکل

مبلمان های ال شکل که در گوشه ها قرار می گیرند گاهی اوقات برای چیدمان کوسن و تشک دچار مشکل می شوند. استفاده از تشک تکی کاملا این مشکل را بر طرف کرده و کاناپه ال شکل شما را یک دست می کند. وجود چند تشک بر روی این مدل کاناپه به مرور کمی باعث ایجاد بی نظمی و شلوغی کاناپه نیز خواهد شد.

مطلب پیشنهادی : معجزه مبلمان جمع و جور در دکوراسیون آپارتمان های کوچک

مدل کاناپه تکی بزرگ

یکی از یهترین مزایای استفاده از یکی تشک برای کاناپه این است که تعداد افراد بیش تری می توانند روی آن بنشینند. وجود دو یا سه تشک روی یک مبل، ناخودآگاه این حالت را القا می کند که روی هر تشک فقط یک نفر باید نشسته و در نتیجه تعداد افراد محدود می شود. در صورتی که ممکن است کاناپه بسیار بزرگ تر از استفاده فقط دو یا سه نفر باشد. این اتفاق به خصوص برای مهمانی های با جمعیت زیاد اهمیت بیش تری پیدا می کند.

مطلب پیشنهادی : بهترین چیدمان مبلمان برای دکوراسیون شما کدام است؟

مدل کاناپه تکی، چرا مبل شما فقط یه تشک لازم داره؟ مبلمان

مدل کاناپه تکی گرد

گاهی اوقات مدل کاناپه انتخابی شما گرد و یا با فرم منحنی است. تشک های تکی این امکان را برای شما فراهم می کنند که بتوانید برای هر مدل منحنی یا سخت کاناپه آن ها را آماده کنید. این مدل کاملا خود را با کاناپه هماهنگ کرده و می تواند دوخت بسیار ظریف و زیبایی داشته باشد. 

انواع کاناپه با مدل گفته شده را می توانید در آکا ایران بیابید :

 مدل کاناپه راحتی

مبل راحتی ورساچی پلاریس

۴,۳۵۰,۰۰۰تومان
 مدل کاناپه تکی

مبل طرح لاما

قیمت نامشخص
 مبل و کاناپه

کاناپه

قیمت نامشخص

 مبل تکی راحتی

کاناپه

۴,۰۰۰,۰۰۰تومان
 مبل تکی

کاناپه دیمان

قیمت نامشخص
 خرید کاناپه

کاناپه Albert

قیمت نامشخص

 تشک کاناپه

کاناپه تختخوابشو

قیمت نامشخص
 انتخاب مبلمان

کاناپه مدرن مدل ایلین

۲,۴۴۰,۰۰۰تومان
 انتخاب صحیح روکش مبلمان

کاناپه تختخوابشو باکسدار

قیمت نامشخص

ابعاد مبلمان

کاناپه مبل کلاسیک

قیمت نامشخص

کاناپه یاشیل مدل صدف سفید

قیمت نامشخص

کاناپه با کشو صورت و معنا

۲,۷۰۰,۰۰۰تومان

تبلیغات
خانه ای دلپذیر با مبلمان راحتی جذاب
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com