دکوراسیون ورودی، دکوراسیون راهرو، چیدمان ورودی خانه - دکوراسیون
دکوراسیون ورودی ساختمان,دکوراسیون ورودی مغازه,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی راهرو,دکوراسیون ورودی اشپزخانه,دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی,دکوراسیون

در این بخش از سایت آکاایران برای شما جدیدترین دکوراسیون های ورودی و دکوراسیون راهرو را آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

به نقل از آکاایران: چیدمان مناسب برای ورودی خانه ورودی، پرترافیک ترین فضای خانه است؛ با یک چیدمان مناسب، آن را کاربردی تر کنید. با ما همراه شوید و این مطالب را مطالعه و تصاویر را مشاهده کنید.

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان ورودی خانه

زیباترین دکوراسیون ورودی و راهروی منزل و آپارتمان

چیدمان مناسب ورودی خانه

 محیط داخل همه خانه ها ـ با هر ابعاد و وسعتی ـ از فضاهای گوناگونی ـ آن هم با تعریف ها و کاربردهای مختلف ـ تشکیل شده است. به عنوان مثال از اتاق خواب، آشپزخانه، اتاق نشیمن، سرویس های بهداشتی و بالاخره ورودی خانه می توان به عنوان فضاهای مختلف مشترک در همه خانه ها نام برد که هر کدام کاربردی متفاوت داشته و وجود آنها برای یک زندگی عادی ضروری است.
ما نیز در اینجا قصد داریم به مشخصات یک ورودی مناسب ـ به خصوص برای فصول سرد ـ پرداخته و با ارائه راهکارهای مختلف، راهنمایی برای تجهیز ورودی خانه شما باشیم. پیش از این لازم به توضیح است که منظور از ورودی، فضای اطراف در ورودی در داخل خانه است؛ در واقع فضایی را که هنگام ورود به خانه پا به آن می گذاریم، ورودی می نامند.
البته فرم و ابعاد این ورودی با توجه به نقشه و وسعت ساختمان متفاوت است؛ گاهی وسعتی به اندازه یک پاگرد یک یا ۲ متری داشته و در شرایطی یک فضای ۵ الی ۶متری یا حتی بیشتر به آن اختصاص می یابد.
در بعضی از خانه ها نیز معمولا به دلیل کمبود فضای کافی یا حتی ضعف در سیستم نقشه کشی، اساسا تفکیکی با این نام و کاربرد وجود ندارد و شما مجبور هستید در صورت امکان، با چیدن اسباب و لوازم مربوطه ـ آن هم در صورت وجود جای کافی برای این منظورـ تعریفی کاربردی با همین نام (ورودی) ایجاد کنید.
از همه اینها که بگذریم، ورودی یک خانه در شرایط عادی و با وسعتی حداقل ۲ تا ۳ متری- مانند هر فضای دیگر خانه ـ نیازمند لوازم و وسایل مربوط به آن محیط است تا نیاز افراد در آن مکان نیز برآورده شود.
البته در بعضی شرایط مجبور خواهیم بود که این نیازها را اولویت بندی کرده و کاربردی ترین لوازم را برای این محیط انتخاب کنیم ولی به طور کلی در صورت مناسب بودن موقعیت، به لحاظ نقشه و وسعت، این فضا به لوازم مختلفی نیاز دارد که مهم ترین آنها عبارتند از جاکفشی، رخت آویز، آینه و پادری که به هر یک از آنها خواهیم پرداخت:

● جای پارکی برای کفش ها
یکی از مهم ترین لوازم موردنیاز در محیط ورودی، جاکفشی است. کفش ها اولین پوششی هستند که هنگام ورود به خانه از بدن جدا می شوند؛ در نتیجه باید در همان محیط ورودی، جایی برای قرار دادن آنها ـ تا استفاده مجدد ـ وجود داشته باشد.
این روزها جاکفشی های متعددی در مدل ها، رنگ ها و همچنین جنس های مختلف تولید می شوند که شما می توانید با توجه به شرایط محیط ورودی خانه تان، مناسب ترین آنها را انتخاب کنید.
البته هنگام خرید جاکفشی ـ علاوه بر متناسب بودن مدل، رنگ و ابعاد آن برای فضا ـ به موارد زیر نیز توجه کنید:
۱) با توجه به اینکه کفش های زمستانی بیشتر به صورت چکمه های بلند و کوتاه بوده و ارتفاع آنها از کفش های معمولی بیشتر است، اگر می خواهید جاکفشی ای برای ورودی خانه تان تهیه کنید، حداقل ابعاد استاندارد چکمه های ساق کوتاه اهالی خانه را نیز در نظر بگیرید.
۲) داشتن در، یکی از مهم ترین ویژگی های جاکفشی است؛ به این ترتیب، نه تنها ظاهر فضای ورودی و حتی محیط مجاور آن با قرار دادن کفش های جورواجور و احتمالا گلی و خاکی درجاکفشی بدون در، نازیبا نمی شود بلکه بوی بد ناشی از کفش ها نیز در فضا پراکنده نخواهد شد؛ در ضمن کفش های آلوده در دسترس بچه های کوچک خانواده قرار نمی گیرد.
▪ نکته: در بعضی ساختمان ها ـ به خصوص آپارتمان های کوچک امروزی ـ به جای آنکه بخشی از فضای داخل خانه و در واقع ورودی را به قراردادن جاکفشی اختصاص دهند، محل قرار دادن کفش ها را به پشت در هر واحد و در بیرون خانه انتقال می دهند در حالی که همان طور که می دانید، فضای بیرون از در هریک از واحدهای یک آپارتمان، محیطی مشترک بین ساکنان ساختمان محسوب شده و قرار دادن کفش ها بدون جایگاهی مشخص در بیرون در، کاری ناشایست و به دور از فرهنگ آپارتمان نشینی است.
از طرف دیگر، انتخاب جاکفشی هایی با مدل ها، رنگ ها و فرم های مختلف برای هر واحد نیز به لحاظ زیبایی و نظم محیط آپارتمان غیرقابل قبول است؛ در نتیجه باید برای هر واحد به صورت تکی یا برای ۲ واحد همجوار به صورت مشترک، جاکفشی هایی متناسب با محیط، با یک مدل و رنگ برای کل طبقه های ساختمان تهیه شود.
به این ترتیب، نه تنها نظمی خاص در کل فضای ساختمان به وجود می آید بلکه برای کفش ها نیز جای مناسبی فراهم شده و در ضمن، فضای داخل خانه هم اشغال نمی شود.

● جایی برای لباس ها
بعد از بیرون آوردن کفش ها از پا، پوشش بعدی، لباس های مربوط به بیرون است که این روزها شامل پالتو، کت، بارانی، کاپشن و مانند اینها بوده و نه تنها به خاطر ابعاد بزرگ تر آنها نسبت به لباس های تابستانی بلکه به جهت اینکه احتمال خیس بودن آنها در فصول بارندگی وجود دارد، معمولا به محض ورود ما در کمد لباس های معمولی قرار نمی گیرند؛ بنابراین فراهم کردن رخت آویزی در ورودی خانه برای این منظور نیازی ضروری به نظر می رسد، زیرا در صورت نبودن مکانی مختص به آنها، لباس ها همواره روی دسته های صندلی، پشت مبل ها، دستگیره های در اتاق ها و کمدها آویزان می مانند تا خشک شوند و دوباره روز بعد مورد استفاده قرار گیرند. حالا تصور کنید چه بی نظمی و آشفتگی ای در خانه به وجود خواهد آمد.
علاوه بر اینها وجود جایگاهی برای آویختن لباس های مهمانان نیز نیاز ثانویه یک ورودی است. به این ترتیب، مهمانان به محض ورود به خانه، ابتدا لباس های مربوط به بیرون را روی جارختی آویخته و سپس وارد فضای مهمانخانه یا همان پذیرایی می شوند؛ در حالی که در صورت نبود چنین مکانی، لباس های مهمانان معمولا روی تختخواب اتاق خواب یا دسته مبل و صندلی ها آویخته شده و ظاهر مرتب خانه را به هم می زند.
البته پیش از اقدام به تهیه این قبیل رخت آویزها، بهتر است با انواع آنها و همچنین معایب و مزایای هرکدام آشنا شوید تا مناسب ترین نوع آن را برای ورودی فضای خانه تان انتخاب کنید.
در یک تقسیم بندی کلی، رخت آویزها به ۳دسته کلی تقسیم می شوند؛ یکی از آنها رخت آویزهای دیواری شامل تعدادی گیره آویز است که به صورت چندتایی، جدا از هم یا در یک قالب ترکیبی به یکی از دیوارهای ورودی نصب شده و لباس ها را به آن می آویزند.
مهم ترین مزیت آنها هم کم جا بودنشان است؛ یعنی هیچ فضایی را روی زمین اشغال نمی کنند.
دومی چوب لباسی های پایه دار ایستاده از جنس فلز یا چوب است که کاربرد آنها در قدیم نیز بسیار رایج بوده. این چوب لباسی ها را معمولا به صورت مجزا در گوشه ای از ورودی یا اتاق خواب قرار داده و لباس ها را روی آن می آویزند که البته در این مورد هم ـ مانند نمونه قبلی ـ اگرچه کم جاست ولی با انبوهی از لباس های آویخته شده در مقابل دید، مواجه خواهیم شد و ظاهر ورودی را هم نازیبا می کند و این از جمله نقاط ضعف این مدل است؛ مگر آنکه از آن تنها برای آویزان کردن شال گردن، کلاه و چتر استفاده شده و لباس ها در جایی دیگر دور از چشم، آویزان شوند.
کمدهای دردار نمونه دیگری از این جالباسی ها برای ورودی هستند که بهترین نیز به حساب می آیند. با وجود چنین فضایی، لباس ها در داخل کمد آویخته شده و توسط در کمد از نظرها پنهان می مانند. این نوع رخت آویز مدل های زیادی دارد؛ بنابراین در صورتی که فضای ورودی خانه شما امکان اختصاص مکانی به چنین ترکیبی را دارد، حتما این نوع را انتخاب کنید. خوشبختانه امروزه تنوع در لوازم دکوراسیونی، دست افراد را برای انتخاب مناسب ترین لوازم، بیشتر باز گذاشته است.
▪ یک راهکار همیشگی: اگر در فضای ورودی خانه تان با مشکل کمبود جا مواجه نیستید یا اینکه در یکی از دیوارهای آن فرورفتگی ای با حداقل ۳۰ سانتی متر عرض وجود دارد، دیوار را به یک کمد دیواری سراسری (از کف تا سقف) اختصاص دهید.
این کمد دیواری دردار نه تنها می تواند جایی برای آویختن لباس های شما و اهل خانواده باشد بلکه بسیاری از لوازم و خرده ریزهای گوناگون و حتی کفش ها را نیز می توان در آن جای داد؛ در ضمن با قراردادن آینه روی یکی یا همه درهای کمد می توانید هم آینه موردنیاز در ورودی را فراهم کرده و هم فضا را بزرگ تر و پرنورتر کنید.

● فرشی به اندازه چند پا
یکی از نیازهای بسیار ضروری ورودی خانه ـ به خصوص در فصول بارندگی سال ـ و در طرفین در ورودی، پادری است.
البته توجه داشته باشید که پادری انتخابی برای فضای بیرون و داخل ـ به لحاظ جنس و فرم ـ باید با هم متفاوت باشند؛ به این معنا که پادری بیرون باید از جنس خشن تر، ضخیم تر و مقاوم تر باشد زیرا با کشیدن ته کفش ها بر آن، گل و لای آنها به راحتی کنده شده و به داخل خانه انتقال پیدا نکند ولی برای فضای داخل ورودی، پادری معمولی و پرزداری انتخاب کنید که باقیمانده گل و لای و رطوبت حاصل از آن جذب پادری شده و ورودی را کثیف نکند؛ البته قابل شست وشو بودن و کیفیت هر دو پادری را هنگام خرید حتما موردتوجه قرار دهید.

● پیشنهادات ابتکاری
۱) چمدانی برای کفش ها: در تصویر۱ شما چمدان قدیمی ای را ملاحظه می کنید که در فضای ورودی در زیر کنسول قرار گرفته است. این چمدان در واقع نقش جاکفشی را ایفا می کند. شما هم می توانید به جای جاکفشی در شکل ها و مدل های رایج، از صندوقچه ها و چمدان های قدیمی و حتی جدید برای این منظور استفاده کنید؛ تنها کافی است داخل آنها را با لایه ای از پلاستیک و سپس روزنامه بپوشانید تا قرار دادن کفش های نمدار، سبب آسیب دیدگی آنها نشود.
۲) سکویی به عنوان جاکفشی: با توجه به اینکه برای پوشیدن کفش ها و بیرون آوردن آنها از پا، نشستن بهترین حالت بدن بوده و به کمر نیز فشار نمی آورد ـ در صورت امکان ـ در فضای ورودی، یک صندلی یا مبل قرار دهید. در تصویر۳، شما نمونه ای از یک نیمکت توخالی چوبی با عرض ۳۵ سانتی متر و ارتفاع ۴۰ سانتی متر و طولی به اندازه طول دیوار را ملاحظه می کنید که فضای داخل آن تقسیم بندی شده و به عنوان جاکفشی مورد استفاده قرار می گیرد؛ در ضمن با قرار دادن چند بالشتک، سطح نیمکت نیز برای نشستن آماده شده است.دکوراسیون راهروی ورودی منزل و راهروی درونی :

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که به نکات ریز در دکوراسیون خانه ی خود توجه می نمایید؟ و یا از آن دسته افرادی هستید که چندان به محیطی که در آن زندگی می کند توجهی ندارد؟ باید یک راز مهم در زمینه ی طراحی دکوراسیون را به شما بگویم، افراد دسته ی اول نه تنها دکوراسیون بسیار موفقتر و زیباتر در منزل خود دارند که حتی مشکلات موجود در دکوراسیون منزل افراد دسته ی دوم را نیز بهتر از آن ها درک می کنند و ممکن است این مشکلات برای آن ها آزار دهنده نیز باشند. توجه به دکورسیون راهرو نیز از همین موارد است که افراد دسته اول با ورود به منزل دسته ی دیگر با موج انرژی منفی به خاطر عدم طراحی مناسب در دکوراسیون راهرو آن ها مواجه می شوند. برای داشتن خانه ای دوست داشتنی باید تمام فضاهای خانه را ببینید نه زاویه های خاصی را در شرایط خاص! یکی مواردی که می تواند دکوراسیون راهرو را در منزل شما دگرگون سازد اهمیت دادن به دیوار راهرو است در تمام راهرو ها به خاطر وجود دیوارهای نزدیک، تزئینات روی دیوار به طرز باور نکردنی در زیبایی دکوراسیون راهرو موثر هستند. از جمله نکات دیگری که استفاده از آن برای راهرو واجب است قالی و قالیچه های باریک با طرح هایی ایده آل و متناسب با دکوراسیون راهرو است. نورپردازی مناسب، اهمیت دادن به فضای موجود، استفاده هماهنگ از کمد آینه و جالباسی در راهرو از دیگر مواردیست که می تواند دکوراسیون راهرو شما را زیباتر و دوست داشتنی تر نماید. در ادامه چند دکوراسیون با طراحی زیبای در راهرو را با هم مشاهده می نماییم.

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان ورودی خانه

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان ورودی خانه

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان ورودی خانه

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان ورودی خانه

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

فضای ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

چیدمان ورودی خانه

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون فضای ورودی

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

دکوراسیون ورودی منزل,دکوراسیون ورودی خانه,دکوراسیون ورودی آپارتمان

دکوراسیون ورودی منزل

گردآوری: بخش خانه داری آکاایران

جعبه‌ای در ورودی خانه - دکوراسیون

جعبه‌ای در ورودی خانه - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
زیبا سازی خانه قدیمی,زیبا سازی دیوار خانه,زیبا سازی داخل خانه,زیبا سازی خانه های قدیمی,زیبا سازی فضای خانه,زیباسازی حیاط خانه,آموزش زیبا سازی خانه,زیبا سازی خانه,زیبا سازی محیط خانه,,تزئین ورودی خانه,
زیبا کردن درب ورودی خانه در پاییز - دکوراسیون

زیبا کردن درب ورودی خانه در پاییز - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
گیاه های بالارونده و تاج,رنگ روشن در سایه های نارنجی متنوعی,تازه می ماند که برای جمع,برای شما بی نظیر, ,بچسبانید سپس,تاج گل چمنی پوشیده,پشت آن حرف چیزهای قلاب مانند
تزئین ورودی درب خانه - دکوراسیون

تزئین ورودی درب خانه - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
خانه هستند,باعث کپک زدن و خراب شدن رنگ نشود,خانه شما را پیدا,مقابل خانه خود باغچه دارید,رنگ نفوذ,زیبا می تواند نمایی از فضای,کار باعث,خانه نیز
دکورهای شیک فضای ورودی منزل (1) - دکوراسیون

دکورهای شیک فضای ورودی منزل (1) - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
دکوراسیون ورودی منزل,دکور ورودی منزل,تزیین ورودی منزل,درب ورودی منزل,دیوراسیون ورودی منزل,ورودی منزل,در ورودی منزل,درب ورودی منزل,ورودی منزل مسکونی,طراحی ورودی منزل,تزئین ورودی منزل,تزئین ورودی خانه,ت
دکورهای شیک فضای ورودی منزل (2) - دکوراسیون

دکورهای شیک فضای ورودی منزل (2) - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزیین ورودی منزل,دکوراسیون ورودی منزل,طراحی ورودی منزل,درب ورودی منزل,درب ورودی منزل,ورودی منزل مسکونی,دیوراسیون ورودی منزل,دکور ورودی منزل,در ورودی منزل,ورودی منزل,تزئین ورودی منزل,تزئین درب ورودی من
ایده های فوق العاده در طراحی فضای ورودی خانه - دکوراسیون

ایده های فوق العاده در طراحی فضای ورودی خانه - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ایده های فوق العاده در طراحی فضای ورودی خانه دکوراسیون منزل,ورودی خانه,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون
تزیین بهاری بالکن و در ورودی خانه - دکوراسیون

تزیین بهاری بالکن و در ورودی خانه - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزئینات باغ,تزئین باغ عروسی,تزئین باغ,تزئین باغ,تزیین باغچه حیاط,تزیین باغچه منزل,تزئین باغچه,تزئین باغچه خانه,تزئین باغ برای عروسی,تزئین باغچه,,تزیین باغچه حیاط,تزئین حیاط خانه,تزئین حیاط خلوت,تزئین
چیدمان مناسب برای ورودی خانه - دکوراسیون

چیدمان مناسب برای ورودی خانه - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
چیدمان مناسب خانه چیدمان چیدمان ورودی محیط داخل همه خانه‌ها ـ با هر ابعاد و وسعتی ـ از فضاهای گوناگونی ـ آن هم با تعریف‌ها و کاربردهای مختلف‌ ـ تشکیل شده است.
ورودی خانه تان را با این ایده های جالب، ترسناک کنید - دکوراسیون

ورودی خانه تان را با این ایده های جالب، ترسناک کنید - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ایده های جالب برای تزیین در ورودی خانه درکوب منزل , عکس جشن هالووین,عکس های جشن هالووین,جشن هالویین , تزیینات جشن هالووین ,تزیین ورودی خانه , تزیین خانه ,,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکور
ایده‌هایی برای حلقه درِ ورودی - دکوراسیون

ایده‌هایی برای حلقه درِ ورودی - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ایده‌هایی برای حلقه درِ ورودی در ورودی,دکوراسیون منزل
ورودی منزل خود را شگفت انگیز کنید - دکوراسیون

ورودی منزل خود را شگفت انگیز کنید - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ورودی منزل خود را شگفت انگیز کنید
چگونه ورودی خانه را زیباتر کنیم؟ - دکوراسیون

چگونه ورودی خانه را زیباتر کنیم؟ - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
چگونه ورودی خانه را زیباتر کنیم؟ ورودی خانه,دکوراسیون
7 ایده خیره کننده برای دکوراسیون ورودی - دکوراسیون

7 ایده خیره کننده برای دکوراسیون ورودی - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
7 ایده خیره کننده برای دکوراسیون ورودی دکوراسیون,دکوراسیون داخلی,دکوراسیون ورودی,چیدمان,طراحی منزل
تزئین ورودی خانه - دکوراسیون

تزئین ورودی خانه - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
تزئین ورودی خانه در ورودی,دکوراسیون,تزئین ورودی خانه
این ورودی‌های وسوسه انگیز - دکوراسیون

این ورودی‌های وسوسه انگیز - دکوراسیون

زمان مطالعه : 1 دقیقه
این ورودی‌های وسوسه انگیز ورودی,معماری,دکوراسیون,پله,ورودی خانه,نمای ورودی,خانه,ساختمان,فضای داخلی
صفحه 1 از 4
منبع : بخش خانه داری آکاایران
برچسب :