آکاایران: ۱۰ لوازم جانبی و تجهیزات برای نظم در کابینت آشپزخانه

تجهیزات آشپزخانه: هر خانم خانه داری دوست دارد فضای کابینت های آشپزخانه اش به اندازه ای باشد که کل ظروف و وسایل را در خود جای دهد و این گونه به دکوراسیون منزل خود نظم بخشد، اما هر آشپزخانه ای این امکان را فراهم نمی کند. مخصوصا در آپارتمان های امروزی که فضا کم است، باید به فکر راه حل هایی بود که از بتوان از هر گوشه و کنار خانه استفاده کرد. آکا ایران در اینجا ۱۰ لوازم جانبی و تجهیزات کابینت را معرفی می کند که مطمئنم خیلی به کارتان می آید. پس حتما در این مطلب با ما همراه باشید...

آکاایران: 10 لوازم جانبی و تجهیزات برای نظم در کابینت آشپزخانه

۱. قفسه های کشویی گزینه هایی بسیار مناسب برای کابینت های پایین آشپزخانه هستند. آنها در طیف وسیعی از اندازه، سبک و مصالح موجودند. یک کابینت با درب استاندارد معمولا می تواند سه قفسه را در خود جای دهد. البته این بستگی به چیزی دارد که می خواهید در آن قرار دهید. برای وسایل بزرگ بهتر است از دو قفسه استفاده شود.

 قفسه بندی آشپزخانه

 قفسه ادویه جات

۳. چیزی به سادگی این طبقات متصل شده به درب کابینت، می تواند دسترسی به وسایل را برای شما آسان سازد.

 دکوراسیون آشپزخانه

۴. وسیله ای مانند این نمونه که به درب کابینت نصب می شود، برای نگهداری سینی و تخته های برش بسیار مناسب است. با مراجعه به بخش تجهیزات آشپزخانه اهالی فن آکا ایران شاید این گونه لوازم سودمند به چشمتان بخورد.

 تجهیزات کابینت

۵. یک سطل زباله ی ساده که به درب کابینت متصل است و با باز شدن درب به سمت شما می آید، بسیار کاربردی و در دسترس است.

مطلب پیشنهادی: ۷ راه برای داشتن مرتب ترین کابینت ها !

 تجهیزات توکار آشپزخانه

۶. این نوع کابینت که در برگیرنده ی سطل زباله های دوقلو است، فضای زیادی از آشپزخانه را برای شما حفظ می کند. یکی از این سطل ها می تواند برای زباله های معمولی و دیگری برای زباله های قابل بازیافت مورد استفاده قرار گیرد. این نوع کابینت می تواند با یک سیستم باز و بسته شدن خودکار ترکیب شود. این مجموعه گزینه ی مناسبی برای کسانی است که دچار اختلال حرکتی هستند.

 تجهیزات آشپزخانه

۷. این سبدهای چرخان برای کابینت های بالا بسیار مناسب اند. این سیستم ها، دسترسی، انعطاف پذیری و نظم را برای شما فراهم می کنند.

اهالی فن پیشنهادی: کابینت

اکسسوری کابینت

سیستم نشان داده شده در تصویر نیز نمونه ی دیگری از این سبدها برای کابینت های بالا است.

۸. سیستمی که در تصویر می بینید برای دسترسی به وسایل کابینت های بالا بسیار مناسب است. بالا و پایین آمدن این قفسه ها با یک سیستم ریلی امکان پذیر است. این سیستم برای افراد کوتاه قد و معلولینی که از ویلچر استفاده می کنند بسیار کاربردی است.

مطلب پیشنهادی: طراحی داخلی حمام و سرویس بهداشتی برای معلولین و سالمندان

۹. اگر درب های کابینت برای شما مزاحمت ایجاد می کنند، به راحتی می توانید آنها را حذف کنید. البته این کار مستلزم رعایت نظم و ترتیب در چیدن ظروف و وسایل در کابینت است. به این ترتیب شما می توانید با نوع طراحی کابینت، تغییرات چشم گیر در آشپزخانه تان ایجاد کنید.

 طبقه بندی و نظم دهی

در این آشپزخانه، جزیره به محلی برای نگهداری ظروف شسته شده تبدیل شده است.

 تجهیزات آشپزخانه

۱۰. اگر آشپزخانه ی شما باریک است، درب های کابینت واقعا اسباب مزاحمت هستند. در این آشپزخانه یک دیوار آشپزخانه به قفسه ای برای وسایل تبدیل شده است که عمق چندانی هم ندارد. این کابینت ها و قفسه های فاقد درب باعث می شوند فضا بزرگ تر به نظر برسد و برای تردد معولین و سالمندانی که از واکر یا ویلچر استفاده می کنند نیز مناسب تر است.

مطلب پیشنهادی: ۱۰ ایده برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های نقلی

شما هم اگر در آشپزخانه ی خود دچار کمبود جا هستید و به دنبال راه حل های ساده و کاربردی می گردید، پیشنهاد می کنم به بخش تجهیزات آشپزخانه در اهالی فن آکا ایران سری بزنید. اگر در حال نوسازی کابینت آشپزخانه تان هستید و می خواهید کابینت هایی با کیفیت و پر کاربرد متناسب با دکوراسیون داخلی منزل تان داشته باشید، پیشنهاد می کنم از شرکت های حرفه ای اهالی فن آکا ایران در زمینه کابینت کمک بگیرید.

مطالب بیشتر:
چگونه مهم ترین تجهیزات آشپزخانه تان را انتخاب کنید
دکوراسیون آشپزخانه کوچک با ایده های بزرگ
کابینت آشپزخانه مدرن سفید، معجزه در فضای کوچک
خرید هوشمندانه کابینت آشپزخانه، یک سرمایه گذاری بلند مدت!

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com