آکاایران: آپارتمان سعادت آباد لطافت رنگ های طبیعی در دکوراسیون داخلی

فضاهای مسکونی: الهام از طبیعت برای طراحی دکوراسیون داخلی فضاهای خانه می تواند به آن آرامش، لطافت و شادابی ببخشد، در این میان رنگ سبز نقش بیشتری بر عهده دارد، چرا که رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی است. در این مطلب می خواهیم سری به پروژه سعادت آباد که توسط شرکت معماری دکوکو طراحی شده است بزنیم و ببینیم که طراحان این پروژه چگونه رنگ سبز را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه استفاده کرده اند، با آکا ایران در این مطلب جذاب همراه باشید. 

 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

زیباترین رنگ های سبز از طبیعت الهام گرفته می شوند .سبز زیتونی رنگی است که می توان آنرا در چهارچوب دیوارهای منزل و مبلمان به راحتی استفاده نمود. در واقع این رنگ را می توان به تنهایی یا آمیخته با رنگ های دیگر از جمله صورتی در طرح های تزیینی جهت استفاده در روکش مبلمان یا دیوارها به کار گرفت.

 طراحی
 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

به همین جهت طراح با در نظر گرفتن خواسته ها و علایق کارفرما، با استفاده از دو رنگ سبز و صورتی در فضای پذیرایی، دورنمایی دلپذیر و ملایمی برای بیان حالتی به خصوص فراهم نموده که موجب آرامش و آسایش در این فضا می گردد.

 رنگ سبز
 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

یکی از مهمترین مسائلی که در طراحی این منزل مسکونی با توجه به خواسته های کارفرما مد نظر قرار گرفته، تفکیک بخش های پذیرایی و نشیمن با استفاده از دو سبک متفاوت ،یعنی نئوکلاسیک و مدرن می باشد.

 رنگ در دکوراسیون داخلی
 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

در این فضای خلوت و عاری از هرگونه اشیای مزاحم، قوانین حاکم بر طراحی مدرن در عین سادگی و زیبایی به خوبی رعایت شده است.

 رنگ
 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

سبک، رنگ و طرح کابینت می تواند مکمل سایرعناصر و مواد مصرفی موجود در آشپزخانه بوده و با آنها هماهنگی داشته باشد،و یا می تواند به تنهایی سبکی متفاوت را به نمایش بگذارد.

 دکوراسیون
 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

در آشپزخانه رنگ سفید و طوسی در کنار استیل به کار رفته تا با رنگ های خنثی، فضایی ساده و روشن و در عین حال مدرن ایجاد نماید.

 طراحی داخلی
شرکت معماری دکوکو

با افزودن رنگ قرمز روی دیوار نشیمن خصوصی و همچنین با استفاده از کاناپه به رنگ روشن و کف پوش با الیاف طبیعی، حال و هوای با نشاطی فراهم آمده است.

در پایان از شرکت معماری دکوکو که با عکس ها و مطالب خود ما را در نوشتن این مطلب یاری کردند تشکر می کنیم. 

با خواندن این مطالب با دیگر پروژه های این شرکت اشنا شوید: 
طراحی داخلی آپارتمانی رویایی و مدرن در برج های دوقلوی الهیه
بازسازی آپارتمان مدرن در خیابان زعفرانیه تهران

گردآوری در تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
خانه ای دلپذیر با مبلمانی متفاوت
<>
.

منبع : chidaneh.com