آکاایران: با ظروف رنگی آشپزخانه خود را متفاوت کنید

ترفندهای دکوراسیون: یادتان هست در مطالب قبلی بهتان گفته بویدم که می توانید در آشپزخانه تفریح کنید آن هم با تزیین میزهای غذا، اما امروز می خواهیم نوع جدیدی از تفریح در آشپزخانه را به شما نشان دهیم، این بار می خواهیم به سراغ ظرف و ظروف آشپزخانه برویم و با رنگ به آن ها چهره ای نو ببخشیم، درست شنیدید می خواهیم ظرف و ظروف آشپزخانه را رنگ کنیم و حسابی بابت داشتن شان به خودمان ببالیم. پس با آکا ایران همراه باشید تا ببینیم که چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم.

قاشق های رنگی در آشپزخانه

چگونه آشپزخانه را به فضایی منحصر به فرد تبدیل کنیم؟ رنگ مورد علاقه تان را انتخاب کنید، قلمو را حاضر کنید، قاشق های چوبی را از کشو بیرون بیاورید و دسته آن ها را با رنگ مورد علاقه تان دلپذیر کنید. به همین سادگی می توانید قاشق هایی به زیبایی آن چه در عکس بالا می بینید داشته باشید. پس همین الان دست به کار شوید و این کار را انجام دهید.

 طراحی دکوراسیون داخلی

ظرف های نقاشی شده در فضای آشپزخانه

تعدادی از ظرف های تان را که شکل های جذابی دارند را از کابینت ها بیرون بکشید و با استفاده از هنر و خلاقیت خود آن ها را رنگ کنید، درست مثل چیزی که در عکس بالا می بینید، می توانید از این ظرف ها خوش نقش و نگار به عنوان تابلوهای هنری در دیوار فضای داخلی آشپزخانه تان استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: لوازم جانبی و تجهیزات برای نظم در کابینت آشپزخانه

 طراحی دکوراسیون

ظرف هایی با لبه رنگی برای آشپزخانه

اگر نمی خواهید سادگی ظرف هایتان از بین برود ولی در عین حال هم می خواهید که در ظاهر آن ها تغییر ایجاد کنید پس فقط کافی است تا لبه های ان را با رنگی جذاب که همنشینی خوبی با رنگ ظرف های تان دارد رنگ بزنید بعد از آن می توانید از ظاهر نوین ظرف های تان لذت ببرید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: کابینت آشپزخانه مدرن سفید، معجزه در فضای کوچک

 دکوراسیون داخلی

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه با ظروف رنگی

از همان ظرف و ظروف آشپزخانه می توانید برای دکوراسیون داخلی خود آشپزخانه هم استفاده کنید. مثلا می توانید از تخته های گوشت برای درست کردن جا قاشقی استفاده کنید، نگاهی به عکس بالا بیاندازید تا متوجه جذابیت این تخته ها بشوید. برای این که بتوانید این جاقاشقی ها را خودتان بسازید فقط به یک تکه پارچه دلپذیر و کمی چسب احتیاج خواهید داشت.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: ساخت ظرف معطر برای خوشبو کردن خانه باگل های خشک

 دکوراسیون

خریدن ظرف های رنگی برای آشپزخانه

اگر می خواهید از دردسر های بساط رنگ کاری و ریخت و پاش آن راحت باشید، پس همان اول که می خواهید به سراغ خرید ظرف و ظروف آشپزخانه تان بروید سعی کنید ست هایی را انتخاب کنید که هر تکه آن به یک رنگ است، با این کار وقتی سفره یا میز غذا را می چینید در انتهای کار با یک سفره و میز رنگارنگ و جذاب روبرو خواهید شد.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: ایده منحصر به فرد برای چیدن میز غذا

 بشقاب های رنگی

سینی های رنگی در آشپزخانه

یکی از ظروف آشپزخانه که بسیار هم جذاب است و می توانید انواع مختلف آن را تهیه کنید سینی ها هستند، شما به راحتی می توانید انواع مختلف و رنگارنگ این سینی ها را تهیه کنید اگر هم طرح های موجود در بازار را نپسندیدید به راحتی با استفاده از هنر دکوپاژ می توانید مورد علاقه خودتان را بسازید، مطلب دکوپاژ روشی آسان برای نو کردن وسایل کهنه را بخوانید تا ببینید که چگونه می توانید این کار را انجام دهید.

 بشقاب

ظرف های چینی آشپزخانه را رنگی کنید

به عکس بالا نگاه کنید تا ببینید که چگونه می توان با قدری حوصله و کمی رنگ چهره ساده قوری ها و لوازم چینی آشپزخانه تان را به چهره ای جذاب و گیرا تبدیل کنید، با یک خلال دندان و رنگ مورد علاقه تان همان گونه که در عکس نشان داده شده است می توانید این کار را انجام دهید.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: چگونه دیوار حمام را با موزائیک شکسته های رنگی تزئین کنید!

آشپزخانه

حکاکی روی ظروف چوبی آشپزخانه

یک عدد هویه، تعدادی ظروف چوبی آشپزخانه و قدری هنر و خلاقیت را وقتی با هم مخلوط کنید، نتیجه اش می شود این ظروف دلپذیر و جذاب. هویه را به برق بزنید و وقتی حسابی داغ شد می توانید روی قاشق های چوبی یا تخته های گوشت را حکاکی کنید که اتفاقا بسیار جذاب و گیرا است.

مطلب پیشنهادی آکا ایران : ظروف پارچه ای دلپذیر و ارزان بسازید!

رنگ های مناسب برای ظرف و ظروف آشپزخانه

اگر قصد دارید تا همه ظرف و ظروف آشپزخانه تان را رنگی کنید، سعی کنید از دو رنگ مکمل یا دو رنگی که همنشینی زیبایی در کنار یکدیگر دارند انتخاب کنید، استفاده تنها از یک رنگ می تواند کمی کسل کننده باشد و طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه را تحت تاثیر قرار دهد.

مطلب پیشنهادی آکا ایران: انرژی هایی که رنگ ها به دکوراسیون داخلی می بخشند!

شلف هایی با ظروف رنگی و جذاب در آشپزخانه

معمولا در همه آشپزخانه ها، قفسه ها یا شلف هایی پیدا می شود که در آن ظرف هایی دلپذیر خودنمایی می کنند، شما می توانید با استفاده از ظروف رنگی و دلپذیر قفسه ای جذاب و منحصر به فرد داشته باشید، قفسه ای که چشم هر کسی را به خود معطوف می کند درون این قفسه می تواند پر باشد از ظرف هایی که هر کدام رنگی جذاب و گیرا دارند.

مطلب پیشنهادی آکا ایران : ۱۰ ایده برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه های نقلی

ما دوست داریم بدانیم شما چه ایده هایی را برای طراحی بالکن های تان به کار گرفته اید، این ایده ها را با آکا ایران در قسمت مشاوره دکوراسیون در میان بگذارید. همچنین می توانید در همان قسمت سوالات دکوراسیونی خود را مطرح کنید تا کارشناسان آکا ایران و اهالی فن به شما جواب دهند.

راجع به آشپزخانه ها بیشتر بدانیم: ۷ دکوراسیون آشپزخانه از میان برترین خانه های ایران
اپن آشپزخانه، پرکاربرد و موثر در زیبایی دکوراسیون منزل
۶ ترفند راه گشا در دکوراسیون داخلی آشپزخانه های کوچک
۸ ایده نظم دهی آسان به ریخت و پاش آشپزخانه!

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
مبلمانی متفاوت داشته باشید
<>
.

منبع : chidaneh.com