آکاایران: با طراحی منزل همسرتان را جذب کنید

رازهای فنگ شویی برای جذب عشق

آیا می دانید نحوه ی چیدمان و طراحی منزل می تواند تاثیرات بی نظیری در روابط عاطفی شما داشته باشد؟! قواعد فنگ شویی به شما می گویید که چه اصولی را در طراحی منزل به کار ببرید تا در جذب عشق همسرتان موفق شوید .

آکاایران: رازهای فنگ شویی برای جذب عشق


رنگ ها برای جذب عشق

در هنر فنگ شویی رنگ ها اهمیت زیادی دارند. قرمز رنگ شور و حرارت است و در فنگ شویی برای جذب عشق از آن استفاده می شود. رنگ قرمز در روحیه ساکنین خانه هم تأثیر شگرفی دارد. فرش های قرمز، پرده قرمز، مبلمانی که نشانی از رنگ قرمز داشته باشد و... همه در جذب عشق مؤثر هستند. اما یک قانون در فنگ شویی می گوید: از به کار بردن رنگ قرمز برای تمامی فضای منزل باید خودداری کرد. در این صورت قرمز تأثیر خود را از دست می دهد.

میز غذا خوری گرد و جذب عشق

در فنگ شویی اعضای خانواده باید گرداگرد هم بنشینند. هیچ کس در رأس و سر دسته قرار نمی گیرد. برای جذب عشق میان اعضا همه باید یکسان و در کنار هم باشند. غذا خوردن یکی از فرصت هایی است که اعضا در کنار هم می نشینند. در این صورت باید از همین فرصت کوتاه بهترین استفاده را برد. میز غذا خوری باید گرد باشد. گوشه دار بودن میز اعضای خانواده را از هم دور می کند. اگر غذا بر روی سفره میل می شود، بهتر است سفره جمع و جور باشد. به طوری که اعضای خانواده فاقد فاصله و در کنار هم بنشینند.

فضایی دو نفره را به هر اتاق اختصاص دهید

اگر خواهان رابطه ای عاشقانه هستید، اطراف خود را با تصاویر و چشم اندازهای مفرد پر نکنید. مثلا در گوشه اتاق یک صندلی تک نفره قرار ندهید و یا از تصاویر هنری تک، کمتر استفاده کنید. ایجاد انرژی دو نفره در اطراف شما اهمیت قابل توجهی دارد. فضای نشیمن دو نفره ترتیب دهید و از چراغ خواب های قرینه در دو سوی تخت خود استفاده کنید.

از عکس های خانوادگی شاد در دکوراسیون خانه استفاده کنید.

برای بهبود زندگی زناشویی، از عکس های دو نفره و خندان خود و همسرتان در گوشه و کنار خانه و بخصوص نواحی پر رفت و آمد (مانند راهرو، هال و آشپزخانه) استفاده کنید. عکس های خانوادگی را در اتاق خواب اصی قرار ندهید و تنها عکس های دو نفره را در این اتاق بگذارید.

 پرده در جذب عشق

پرده هایی که در خانه نصب می شوند، اغلب به منظور جلوگیری از ورود مستقیم نور آفتاب، زیبایی منزل، جلوگیری از ورود و خروج گرما و سرما و یا از بین بردن دید رهگذران از داخل منزل استفاده می شود. در حالی که پرده هم می تواند برای نزدیکی ساکنین خانه تأثیرگذار باشد. وقتی پرده های منزل با رنگ سایر وسایل منزل هماهنگ باشند و با پوشاندن پنجره، فضای منزل را با بیرون به طور کامل قطع کنند، می توانند به ایجاد انرژی کمک کنند. اعضای خانواده با وجود پرده مطمئن می شوند که فضای منزل به طور کامل در اشراف آنها است و در نتیجه حس صمیمت بیشتری به هم پیدا می کنند.

آینه ها را بردارید

هر آینه ای که در اتاق خوابتان دارید یا بپوشانید و یا بردارید. آینه می تواند نیروهای بد را از هرجایی ( سقف، دیوار، در کمد و میز توالت) بگیرد و آن را بر روی زوج روی تخت منعکس کند. این مسئله می تواند باعث شکست رابطه و اتمام ازدواج از طریق ورود فرد سومی به رابطه شما بشود.

به هر اتاق آیتم های زوجی اضافه کنید

لارا بنکو کارشناس فنگ شویی می گوید: “اگر می خواهید ارتباطی را شروع کنید، نباید تصویر ظاهری منزلتان کاملا با نمای فردی پوشیده باشد. از قرار دادن یک صندلی تکی در گوشه اتاق، تصاویر تکی به شکل عکس یا تابلوی هنری و … اجتناب کنید. مهم است که انرژی شراکت در اطراف شما وجود داشته باشد، در غیر این صورت به طور مداوم تجرد در اطراف شما تقویت می شود. یک صندلی دیگر به محوطه نشیمن خود اضافه کنید و یا میزکنار تخت خود را به دوتا افزایش داده ودر کل پیرامون خود را بهشکل زوجی در آورید.

یکدیگر را مورد تاکید قرار دهید

اتاق خواب، فضایی برای تماشای فیلم و تلوزیون نیست. بلکه اتاقی برای استراحت، افزایش محبت و صمیمیت است. به همین دلیل نصب و قرار دادن تلویزیون، رادیو و لپ تاپ در این اتاق توصیه نمی شود. بهتر است اتاق خواب دارای پنجره ای بزرگ و نورگیر باشد و نیز پرده ای که فضا را دنج و صمیمی کند. تکنولوژی را از اتاق خواب دور کنید و در عوض فضایی رومانتیک خلق کنید. در اتاق خواب تنها عکس کسانی را قرار دهید که در آن می خوابند. مثلا عکس دو نفره عروسی تان را.


.

منبع : tebyan.net