آکاایران: خانه گرم و صمیمی علی نصیریان!

ترفندهای دکوراسیون: علی نصیریان را می تواند جزو کم حاشیه ترین و محبوب ترین بازیگران عرصه سینما و تلویزیون دانست، بازیگری که سریال هایی مانند گاو، هزاردستان و سربداران را در کانامه اش دارد و بیش از نیم قرن از زندگی خود را در راه پیشرفت و اعتلای هنر هفتم صرف کرد. ما هم تصمیم گرفتیم این بار در ادامه مطالب طراحی دکوراسیون داخلی منزل به سبک هنرمندان به سراغ خانه پر از مهر و محبت او برویم و از سلیقه او و همسرش برای دکوراسیون داخی خانه های خودمان بهره بگیریم. با آکا ایران در ادامه این مطلب همراه باشید تا در قسمت اول ایده های دکوراسیونی خانه علی نصیریان را بررسی کنیم و در قسمت دوم ببینیم که چگونه می توانیم این ایده ها را در دکوراسیون خانه های خودمان پیاده کنیم. 

آکاایران: خانه گرم و صمیمی علی نصیریان!

خانه علی نصیریان عجیب بوی اصالت و هنر ایرانی می دهد، این را می شود از نقش فرش های ایرانی پهن شده بر کف خانه برداشت کرد، زیبایی فرش های ایرانی را مبلمان های چوبی تکمیل کرده است که یادآور طراوت و سرزندگی است و حس خوبی را منتقل می کند. حتی ترکیب رنگ رومبلی ها و کوسن ها هم شما را به یاد طبیعت سرزنده و شاداب می اندازد، میز و صندلی های غذاخوری لهستانی هم در گوشه دیگر خودنمایی می کند. هارمونی میان رنگ ها عجیب خواستنی است.

 طراحی دکوراسیون داخلی
 

تابلو های با نقش های گیرا و سنتی بر دیوارهای خانه اش خودنمایی می کند، در کنار ان ها کاشی های سفید دیوارهای آشپزخانه هم عالمی برای خودشان دارند. به نظر من که می توان خانه علی نصیریان را نمونه بارز بازگشت روح ایرانی به آپارتمان های امروزی دانست. خب حالا که کمی با ایده های دکوراسیونی خانه علی نصیریان آشنا شده اید بیایید در کنار هم ببینیم که چگونه می توانیم از این ایده ها برای دکوراسیون داخلی خانه مان استفاده کنیم. 

 طراحی دکوراسیون
 طراحی داخلی
عرفان شریف

۱. پارچه های رومبلی با طرح و نقش های ایرانی 

 دکوراسیون منزل
 طراحی داخلی
عرفان شریف

۲. فرش های ایرانی را در دکوراسیون داخلی خانه فراموش نکنید 

داشتن دکوراسیون زیبای ایرانی با فرش های اصیل ایرانی ممکن است. این فرش ها آمیزه ای از هنر و خلاقیت ناب ایرانی هستند که در پس هر گره شان رازی نهفته است. طرح و نقش هایشان هر کدام قصه ای از هزاران قصه عاشقی را بیان می کنند پس بر روی فرش ایرانی سرمایه گذاری کنید

 دکوراسیون داخلی
 دکوراسیون خانه
آسمانه

۳. میز و صندلی های لهستانی در دکوراسیون داخلی منزل

یکی از گزینه هایی که می توانید برای میز و صندلی های غذاخوری مد نظرتان قرار دهید، میز و صندلی های لهستانی هستند که با ارتفاع کم و طراحی مینیمال شان حس و حالتی صمیمی تری را در دکوراسیون داخلی خانه تان پدید می آورند، شاید بد نباشد تا مطلب صندلی لهستانی و کاربرد آن در دکوراسیون منزل را بخوانید تا بیشتر با این میز و صندلی ها آشنا شوید. 

 دکوراسیون ایرانی
 دکوراسیون
مرکز طراحی کوثر

۴. پرده های دو لایه برای دکوراسیون داخلی خانه 

اگر دلتان می خواهد پرده های متفاوت برای دکوراسیون منزل تان تهیه کنید، پیشنهاد می کنم مانند خانه علی نصیریان پرده های دو لایه تهیه کنید، این پرده ها هم تنظیم نور طبیعی روز را برای شما راحت تر می کنند و هم در تبادل حرارت و برودت اتاق و فضای بیرونی به شما کمک می کنند. پرده های شیک و ارزان در دکوراسیون منزل همیشه می توانند چهره ای منحصر به فرد به خانه تان ببخشند. 

 خانه هنرمندان
 خانه علی نصیریان
شرکت معماری دکوکو

۵. میزهای جلو مبلی با ارتفاع کم 

شاید تعجب کنید اگر بگویم که میزهای جلومبلی جزو آن لوازم دکوراسیونی هستند که بودنشان خیلی مهم است، آن ها کار پذیرایی را برای شما راحت تر می کنند و به نظم دهی اتاق نشیمن تان هم کمک می کنند. البته اگر می خواهید که فضای صمیمانه تری را تجربه کنید میزهای جلو مبلی تان را انواع پایه کوتاه انتخاب کنید مطلب ۸ میز جلو مبلی که با هر مبلمانی ست می شود را بخوانید تا با تعدادی از جذاب ترین انواع این میزها آشنا شوید. 

 خانه بازیگران
ترفندهای دکوراسیون
استودیو دید

۶. رنگ سفید برای دیوارهای خانه 

راه های جلوه گری دیوارهای سفید در دکوراسیون خانه بسیار است. دیوارهایی با رنگ سفید بستری را فراهم می آورند که دیگر رنگ ها و وسیله های دکوراسیونی می توانند با خیال راحت خودنمایی کنند. البته می توانید مطلب ۹ ایده دکوراسیونی برای سرزندگی فضاهای سفید را بخوانید تا با ایده هایی برای جان بخشیدن به فضاهایی با رنگ سفید آشنا شوید.

 خانه علی نصیریان
شرکت معماری دکوکو

۷. تابلوهای دلپذیر بر پیکره دیوارخانه 

ترفند های استفاده از تابلو های هنری در دکوراسیون بسیار زیاد است. شما می توانید به سادگی دکوراسیون منزل خود را با یک تابلو نقاشی زیر و رو کنید. کافی است به آن ها اطمینان کنید و دیوار های خانه تان را به دست آن ها بسپارید. 

آکا ایران به شما پیشنهاد می کند که خواندن مطالب زیر را از دست ندهید: 
یادگاری های خانه هما روستا برای دکوراسیون منزل شما!
راز های خانه قدیمی اقبال واحدی دراختیاریه تهران

خانه پرویز تناولی، شاهکاری از معماری و دکوراسیون ایرانی
تزیین دیوار خانه به سلیقه شقایق دهقان و محراب قاسم خانی
صندلی های منزل را با سلیقه بهنوش طباطبایی انتخاب کنید!​
خانه صابر ابر جلوه ای تمام عیار از زندگی ایرانی

ما دوست داریم بدانیم که آیا این مطلب برای شما کاربردی بوده است؟ خوشحال خواهیم شد که نظرات و پیشنهادهای خودتون رو در قسمت نظرات در انتهای مطلب با آکا ایران در میان بگذارید. 

نویسنده : شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
هنری ماندگار از جنس چوب
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com