آکاایران: بهترین ایده ها برای تزیین دیوار راه پله

راه پله: اصولا در معماری راه پله ها، خصوصا راه پله های خارجی را به عنوان فضاهای مرده می شناسند چرا که معمولا در بخش هایی قرار می گیرند که فاقد نور طبیعی می باشند، اما گاهی در طراحی های برجسته از ابتدا فضای مناسبی را برای باکس پله در نظر می گرند و کیفت فضایی مطلوب را درآن به و جود می آورند، اما اگر فضای راه پله ی شما از دسته ی اول است امروز در آکا ایران ایده های منحصر به فردی را برای تزیین و سرزندگی این فضا برای شما در نظر گرفته ایم با ما همراه باشید.

آکاایران: بهترین ایده ها برای تزیین دیوار راه پله

ساده ترین راه حل برای تزیین دیوار راه پله های شما استفاده از سنگ های دکوراتیو است، این کار در کنار یک نور پردازی طراحی شده به خوبی می تواند فضای پله ساده اما متفاوتی را برای شما ایجاد کند.

 دکوراسیون داخلی

اگر در طراحی مهارت دارید به خوبی می توانید دیوار راه پله ی خودتان را نقاشی کنید و طرح های چاپ مانند را روی آن ایجاد کنید و از هنر خود لذت ببرید مطلب خودتان بسازید: رنگ آمیزی دیوار خانه با طرح گل دار برای انجام این عمل به شما کمک می کند.

 تزیین راه پله

استفاده از قاب عکس هایی با تم های هماهنگ به خوبی می تواند فضای گالری مانندی را برای شما ایجاد کند، فقط کافی است قاب های خاص و منحصر به فردی را انتخاب کنید و دیوار راه پله ی خود را تزیین نمایید مطلب ۸ چیدمان چشم نواز تابلوها در دکوراسیون منزل! در چیدمان قاب ها به شما کمک خواهد کرد.

 تزیین دیوار راه پله

استفاده از تایپوگرافی ها در کنار تابلو ها می تواند سبک مدرن را برای فضای راه پله ی شما ایجاد نماید، این تایپو گرافی را می توانید به سادگی خودتان بسازید و یا از گزینه های موجود در بازار استفاده کنید و یا حتی از کاغذ دیواری های تایپوگرافی شده استفاده کنید.

 ترفندهای دکراسیون

گاهی با ایجاد یک تضاد ساده به سادگی می توانید فضای خاصی را در راه پله ی خود ایجاد نمایید این تضاد می تواند بین دو مصالح متفاوت و یا دو رنگ خاص باشد، همان طور که در تصویر می بینید ترکیب دو متریال شیشه و بتن به خوبی توانسته فضای خاصی را در راه پله ایجاد نماید.

 تابلو در راه پله

دست سازهای خلاقانه می تواند به عنوان یک تزیین منحصر به فرد برای فضای راه پله ی شما محسوب شود به خصوص اگر امکان نورگیری طبیعی برای این فضا وجود داشته باشد تا پویایی این فضا را دو چندان کند.

ایده های دکوراسیونی

استیکرهای دیواری گزینه ی ویزه و مقرون به صرفه ایست که می تواند فضای راه پله ی شما را دگرگون کند، کافی است تم خاصی را که مناسب با سایر بخش های دکوراسیون شماست برای آن انتخاب کنید و دیوار راه پله تان را متمایز کنید.

استفاده از تابلوهایی با یک تم و رنگ خاص می تواند فضای خاصی را در راه پله ی شما ایجاد کند، نوع چیدمان و اندازه ی تابلو ها تاثیر به سزایی در میزان پویایی فضای راه پله ی شما دارد.

 ترفندهای دکوراسیون

گاهی کافی است کمی متفاوت تر به اجزا و عناصر دکوراتیو نگاه کنید، استفاده از قاب های خالی به خوبی می تواند فضای راه پله ی شما را  متمایز کند، بخصوص اگر در کنار یک نورپردازی طراحی شده قرار گرفته شود می تواند فضای منحصر به فردی را خلق کند.

با مراجعه به بخش اهالی فن آکا ایران می توانید با شرکت های متخصص در زمینه طراحی و اجرای پله ها آشنا شوید. 

مطالب پیشنهادی: ۱۰ ایده تزیین راه پله ها در دکوراسیون داخلی
۸ پیشنهاد شگفت انگیز برای فضای زیر پله
۷ راه پله منحصر به فرد در برترین ساختمان های ایران
ایده هایی هوشمندانه برای زیر پله ها
راه پله هایی خاص با طراحی هایی منحصربه فرد
انواع نورپردازی راه پله برای درخشش دکوراسیون منزل
۱۰ ایده برای لذت بردن از فضای راه پله ها
۱۶ ایده منحصر به فرد نرده راه پله در دکوراسیون منزل

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
تجربه یک خواب رویایی!
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com