آکاایران: بهترین رنگ سرامیک متناسب با دکوراسیون داخلی خانه

کف: تا به حال به کاشی و سرامیک های کف خانه تان دقت کرده اید؟ تا به حال شده است که دلتان بخواهد برای آن ها رنگ خاص و متفاوتی به نسبت آن چه که معمول و مرسوم است در نظر بگیرید؟ اصلا شده است تا به حال به رنگ های مختلف آن ها فکر کنید؟ آکا ایران در این مطلب می خواهد به شما تعدادی کاشی و سرامیک نشان دهد که شما می توانید رنگ های آن ها را بررسی کنید و اگر با دکوراسیون داخلی خانه تان ست بود به فکر پیدا کردن آن ها باشید. 

آکاایران: بهترین رنگ سرامیک متناسب با دکوراسیون داخلی خانه

 سرامیک قهوه ای
بازرگانی کاسپین

۱. رنگ های طیف قهوه ای برای سرامیک کف 

یکی از متداول ترین رنگ ها برای سرامیک کف، طیف های مختلف رنگ قهوه ای است، از روشن ترین درجه آن گرفته تا تیره ترین آن ها. این رنگ ها جزو آن دسته ای هستند که معمولا با هر دکوراسیونی ست می شوند و دلیل محبوبیت و استفاده متداول از آن ها هم همین است. 

 سرامیک طوسی
 سرامیک سفید
گروه معماری فرم...

۲. رنگ کرم برای سرامیک کف 

بعد از طیف رنگ های قهوه ای، رنگ کرم پرطرفدار ترین رنگ است. این رنگ با حضور روشن خود باعث می شود تا فضا دلباز تر و بزرگ تر جلوه کند. همچنین روشن بودن این سرامیک ها باعث می شود تا نور را بهتر منعکس کنند و در بزرگ تر جلوه دادن فضاهای کوچک تاثیر گذار باشند. هم چنین این رنگ بستری برای جلوه گری دیگر رنگ ها، مانند رنگ مبلمان ها یا لوازم و وسایل دکوری را ایجاد می کند. 

 سرامیک سرخ رنگ
 سرامیک قهوه ای
بازرگانی کاسپین

۳. رنگ نخودی برای سرامیک کف 

شاید پیش خودتان بگویید که این رنگ تفاوت چندانی با سرامیک های کرم ندارد، اما باید بگویم که این رنگ دارای زردی بیشتری به نسبت رنگ کرم است و همین امر باعث تمایز بین این دو می شود. این رنگ سرامیک بیشتر برای خانه هایی با سبک دکوراسیونی کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد و بسیار خوب با این سبک ست می شود. 

 سرامیک در دکوراسیون داخلی
 سرامیک آبی رنگ
علیرضا تغابنی

۴. سرامیک هایی با رنگ سفید 

برای خانه هایی با سبک دکوراسیونی مدرن، سرامیک های سفید رنگ بهترین انتخاب است. با سرامیک هایی به این رنگ می توانید دکوراسیون داخلی مدرن با جذابیت رنگ سفید را تجربه کنید. عکس بالا خانه چرخان شریفی ها اثر معمار برجسته علیرضا تغابنی را به شما نشان می دهد که در طراحی دکوراسیون داخلی آن از سرامیک های سفید استفاده شده است.

 سرامیک
 رنگ کاشی و سرامیک
سهراب رفعت
عکاس: 
رضا صوفی

۵. سرامیک هایی به رنگ خاک رس (سرخ رنگ) 

این سرامیک حس و حالی نوستالژیک را به خانه شما منتقل می کنند. گرمایی که این کاشی ها به خانه شما می بخشنند را نمی توان نادیده گرفت. این سرامیک ها با رنگ سرخ شان باعث می شوند تا فضا و دکوراسیون داخلی خانه تان حس و حالی صمیمی تر و دوستانه تر داشته باشد. در ضمن اگر مایل هستید تا دکوراسیون داخلی خانه تان سبک ایرانی داشته باشد می توان روی این رنگ از سرامیک ها فکر کنید. 

 رنگ کاشی

۶. سرامیک های سیاه رنگ 

رنگ سیاه برای داشتن دکوراسیون چشمگیر، بهترین رنگ است. این رنگ حضوری پر رنگ در فضای داخلی و همچنین دکوراسیون داخلی خانه شما خواهد داشت. اما اگر فکر می کنید کف یک دست سیاه زیاد برای تان جذاب نیست، می توانید آن را با دیگر رنگ ها مانند سفید و یا هر رنگ دیگری که فکر می کنید دلپذیر است، ترکیب کنید، درست مثل عکس بالا. 

رنگ سرامیک

۷. سرامیک هایی به رنگ یشمی 

رنگ یشمی یکی از آن رنگ های لوکسی است که در کمتر خانه ای می توان آن را یافت. رنگ سبز یشمی وقتی برای سرامیک های کف خانه استفاده شود، دکوراسیون داخلی آن قسمت را تبدیل به فضایی خاص و منحصر به فرد می کند. می توان این سرامیک ها را برای فضاهای خاصی مانند اتاق غذاخوری یا حتی نشیمن خانه استفاده کرد. 

۸. سرامیک های طوسی رنگ 

شما می توانید دکوراسیون منزل خود را با رنگ طوسی دلپذیر کنید. برای آوردن رنگ طوسی به خانه تان هم می توانید از سرامیک های خانه تان کمک بگیرید، چه اشکالی دارد؟ در ضمن اگر از این رنگ برای سرامیک ها استفاده کنید و هم چنین قصد هم نداشته باشید تا روی آن ها فرش پهن کنید، خیالتان راحت است که کثیفی ها و الودگی ها به همین راحتی خودشان را نشان نمی دهند.

۹. سرامیک های آبی رنگ برای دکوراسیون داخلی خانه 

آبی تیره هم یکی دیگر از گزینه هایی است که می توانید به آن فکر کنید، البته این رنگ به دلیل تیرگی که دارد، اگر به صورت یکپارچه استفاده شود ممکن است که آن قدر جذاب به نظر نرسد، اما وقتی ب رنگ هایی مانند قهوه ای ترکیب شود جذابیتش دو چندان می شود. 

اگر در رابطه با انتخاب رنگ سرامیک های کف خانه تان به مشورت و مشاوره نیاز دارید؛ پیشنهاد می کنم سری به مشاوره دکوراسیون آکا ایران بزنید سوالتان را بپرسید و به بهترین جواب ها برسید. 

مطالب بیشتر را از اینجا بخوانید: ۱۰ شیوه چیدمان کاشی و سرامیک در کف
بهترین راه ها برای تمیز کردن کف خانه
کفپوش چوبی یا کاشی و سرامیک؛ کدام بهتر است؟
بهترین کفپوش و دیوارپوش برای حمام و سرویس بهداشتی
تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه با رنگ آمیزی کف!
شیک ترین کفپوش ها برای فضاهای داخلی خانه کدام است؟

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
تجربه یک خواب رویایی!
معماری را حرفه ای بیاموزید!
<>
.

منبع : chidaneh.com