آکاایران: ایده های کارگشا برای خانه های فاقد انباری

ترفندهای دکوراسیون: این روزها بیشتر دردسر و مشکل خانم های خانه دار، این است که نمی دانند چگونه باید وسیله ها و لوازم خود را در خانه های کوچک امروزی جای دهند، به عبارت دیگر همه این مشکلات ناشی از کمبود انباری ها در خانه است. اما این مشکل هم مانند دیگر مشکل ها راه حل های دکوراسیونی دارد که در ادامه این مطلب می خواهیم آن ها را به شما نشان دهیم، پس تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه باشید. 

آکاایران: ایده های کارگشا برای خانه های فاقد انباری

صندلی عثمانی ها بهترین انباری های دم دستی 

مبلمان های تو خالی یکی از بهترین گزینه ها برای جا دادن وسیله های و لوازمی هستند که شما به آن ها نیاز ندارید اما باید در دسترس تان باشد. صندلی های عثمانی یکی از نمونه های بارز این انباری های دم دستی هستند که کاربردهای زیادی دارند، هم صندلی هستند و هم انباری، چه چیزی از این بهتر. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: ساخت صندلی عثمانی دلپذیر با صندوقچه قدیمی!

 دکوراسیون

کاناپه های جا دار برای دکوراسیون داخلی منزل 

 ترفندهای دکوراسیون

از فضای زیر تخت ها غافل نشوید 

زیر تخت ها بهترین مکان برای ایجاد یک انباری است. شما می توانید از یک نجار کمک بخواهید و از او درخواست کنید تا برای زیر تختان تعدادی کشو بسازد. حتی اگر خودتان هم آدم اهل فنی هستید، می توانید این کشو ها را خودتان بسازید

 انباری های دم دستی

تبدیل فضای زیر تخت به انباری 

این هم یک ایده دیگر برای این که بتوانید در خانه تان یک انباری دم دستی داشته باشید و هر وقت که به آن نیاز داشتید فقط با بلند کردن تشک تخت به آن دسترسی پیدا کنید. 

انباری

پاگرد پله ها را تبدیل به انباری کنید 

همان طور هم که در عکس بالا می بینید، پاگرد پله ها می تواند تبدیل به یکی از مفید ترین و در دسترس ترین انباری ها شود، فقط کافی است برای آن یک باکس یا جعبه تعبیه کنید و برای درب آن یک لولا کار بگذارید تا باز و بسته کردن درب ها راحت تر صورت بگیرد. 

قفسه هایی در پشت مبلمان ها 

می توانید برای پشت مبلمان های تان قفسه هایی در نظر بگیرید و وسیله های مورد نظرتان را توسط آن ها طبقه بندی و نظم دهی کنید، این قفسه ها هم می توانند دیده شوند و جزو قفسه هایی باشند که وسیله های دکوری روی آن ها قرار می گیرد، هم می توانند از دید پنهان باشند. 

کنسول های مدرن و جا دار 

اگر تصمیم دارید برای خانه تان کنسول تهیه کنید، باید بدانید که می توانید از آن ها نهایت استفاده را ببرید. این کنسول ها می توانند یکی از هوشمندانه ترین و مدرن ترین انباری های خانگی باشند، فقط کافی است در موقع انتخاب کنسول، آن موردی را انتخاب کنید که در داخل خود فضای قفسه مانند دارد و می شود از آن استفاده کرد. 

مطلب پیشنهادی آکا ایران به شما: آینه و کنسول عناصر جلوه بخش دکوراسیون منزل شما!

ما دوست داریم بدانیم شما چگونه در دکوراسیون داخلی خانه تان انباری درست کرده اید، می توانید عکس ایده های خود را از طریق همکاری با تحریریه آکا ایران با ما به اشتراک بگذارید تا در تولید مطالب بعدی از آن ها استفاده کنیم. در ضمن می توانید نمونه های این مطالب را در قسمت تور خانه گردی آکا ایران ببینید. 

مطالب بیشتر: چگونه از انباری خانه بهتر استفاده کنیم؟
۷ روش طراحی داخلی برای استفاده بهینه از فضای انبار
با تخته های سوراخ دار، نظم را به دکوراسیون منزل خود بازگردانید!
۳ گام مهم برای داشتن یک انبار منظم!
لوازم نظافتی و شوینده ها را در کجا نگهداری کنیم؟

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com