آکاایران: با این مجله منزل شما زیباتر می شود!

شماره ۹۳ مجله منزل منتشر شد. مجله منزل که از آبان ۱۳۸۶ شروع به کار کرده با انتشار این شماره نهمین سال فعالیتش در جهت افزایش سطح سلیقه عمومی و کمک به علاقه مندان دکوراسیون داخلی برای داشتن منزلی زیباتر آغاز کرد.
مجله منزل در این شماره به سراغ خانه الفت، خانه ای در خیابان دربند تهران رفته است تا به شما نشان دهد چگونه با حفظ اصالت ایرانی نمای آن به زیبایی طراحی و بازسازی شده است. منزل، در شماره ۹۳ از معماری بازار چارسو در تهران و جذابیت های بصری آن با شما سخن خواهد گفت.
برای اولین بار در بخش" طراح ماه" ، مجله منزل به سراغ معمار برجسته ایرانی؛ رضا مفاخر، رفته است و همانگونه که در شماره قبل همراه آن بودید در ادامه با بخش " معمارسرزمین من " به مناسبت روز معمار ۱ سوال را با ۱۰ معمار ایرانی مطرح کرده است، همراه با این مطلب پروژه های این معماران زبردست کشورمان را بشناسید.
در کنار بسیاری از ایده های کاربردی دکوراسیون، با خواندن این شماره می توانید با اپلیکیشن های برتر ایران و جهان در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی آشنا شوید.
در شماره اردیبهشت، مجله  منزل، به سراغ یک بانوی ایرانی که دستی در هنر سفالینه دارد رفته و نگاهی به آثاری زیبای ایشان انداخته  است.
از آنجا که ماه اردیبهشت بهترین فرصت برای دیدار تازه کردن با شهر عشاق و گل ها، شیراز است، مجله منزل نیز سری به این شهر زده است تا مکان های دیدنی و کمتر شناخته شده آن را به شما معرفی کند، مکان هایی که روح هر انسانی از دیدن آنها تازه می شود!  در قسمت تور های خانه گردی نیز، این بار میهمان یک خانه در شیراز هستید که بانوی هنرمند این خانه به زیبایی آن را چیدمان کرده و مجله منزل را در ایده های خود شریک نموده است.  

آکاایران: با این مجله منزل شما زیباتر می شود!

مجله منزل :شماره ۹۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵

۷۰۰۰تومان

شماره نوین مجله منزل را با جلد بالا می توانید به صورت حضوری از کیوسک های روزنامه فروشی سراسر کشور تهیه کنید و یابا کلیک بر روی عکس بالا و سپس انتخاب گزینه ارتباط با فروشنده، صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن یا وب سایت طاقچه دریافت نمایید. 

تبلیغات
معماری را حرفه ای بیاموزید!
هنری ماندگار از جنس چوب
<>
.

منبع : chidaneh.com