آکاایران: با شیشه های خالی دکوری های خلاقانه بسازید!

آکاایران: با شیشه های خالی دکوری های خلاقانه بسازید!

کنف ها بهترین گزینه برای تزیین شیشه های خالی شما محسوب می شود که به کمک آن ها می توانید به سادگی ظاهر منحصر به فردی به فضای دکوراسیون خود ببخشید، کافی است آن را تهیه کنید و به سلیقه ی خود شیشه هایتان را تزیین کنید.

 دست سازه های خلاقانه

ایده ی کنف ها را می توانید به سادگی با استفاده از کامواهای رنگی هم اعمال کنید و ظاهری منحصر به فرد به بطری ها و ظروف شیشه ای خود ببخشید.

 خودتان بسازید

ایده ی منحصر به فرد دیگر تبدیل شیشه ها به فلز است! شاید باورتان نشود که به سادگی با استفاده از رنگ های متالیک می توانید بطری های ساده خودتان را تبدیل به ظروف باق فلزی کنید و ظاهری جذاب و متفاوت به آن ها ببخشید!

 تزیین شیشه های خالی

صحبت از رنگ ها که به میان می آید ایده ها جان می گیرند! رنگ سفید مات را رقیق کنید و داخل ظروف شیشه ای خود بریزید کمی مایع را داخل بطری بچرخانید حالا روی یک سطح دستمالی پهن کنید و بطری را برگردانید اجازه دهید بطری شما خشک شود، حالا با استفاده از کنف آن ها را تزیین کنید.

ترفندهای دکوراسیون

شیشه های مربا را فراموش نکنید کافی است به یک خرازی سری بزنید، و یراق و تور و کنف های تزییتی تهیه کنید و شیشه های دور ریختنی خود را تبدیل به یک دکوری شیک و دلپذیر نمایید.

اگر اهل فن هستید و مهارت در امر شیشه بری دارید می توانید بطری های ساده خود را تبدیل به یک گلدان منحصر به فرد کنید! کافی است همانند تصویر آن را برش دهید و توجه داشته باشید که لبه های آن را حتما صیقل دهید تا به دست شما آسیب نزند.

شیشه های عطر یکی از دلپذیر ترین شیش ها برای تبدیل شدن به یک دکوری منحصر به فرد هستند می توانید به آن ها جزییات خاصی اضافه کنید و یک دکوری استثنایی خلق کنید، خلاقیت خود را دست کم نگیرید دست به کار شوید و یک دکوری دلپذیر خلق کنید.

 خودتان بسازید

شیشه های قدیمی کاربرد های منحصر به فرد تری از یک گلدان یا دکوری ساده هم می توانند دارا باشند همه ی این ها بستگی به خلاقیت شما دارد که با کمک آن ها می توانید به سادگی به بطری های قدیمی یک کاربرد منحصر به فرد ببخشید کاربرد خاصی مثل بادزنگ ها! و از آن برای فنگ شویی فضای داخلی خود استفاده نمایید.

خوشحال می شویم ایده های رنگارنگ خود را با ما دربخش مشاوره دکوراسیون آکا ایران به اشتراک بگذارید.

ایده های جذاب برای شما که خودتان بسازید:
دکوری های کنفی خلاقانه برای تزیین دکوراسیون داخلی
دست سازهای طلایی کم هزینه برای دکوراسیون لوکس!
با فنجان های قدیمی دکوری های مقرون به صرفه بسازید!
خودتان بسازید: جا انگشتری دلپذیر برای نگهداری حلقه های شما
با لباس های کهنه یک کوسن دلپذیر و ارزان درست کنید!
با کدو تنبل یک گلدان دکوری برای کاکتوس ها بسازید!

نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
میز ناهار خوری چوبی ،متناسب با هرسبک از دکوراسیون
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com