آکاایران: در این ناهارخوری های لوکس شاهانه غذا بخورید!

غذاخوری: اتاق ناهارخوری فاقد شک یکی از مهم ترین مکان های خانه برای دورهم بودن و لذت بردن اعضای خانواده و مهمانان است. در نتیجه باید در طراحی دکوراسیون اتاق ناهارخوری وقت و توجه زیادی را صرف کرد و این امر بادقت فراوان و صرف زمان میسر خواهد بود. این مکان می تواند با لوازمی شیک مانند میز و صندلی ناهارخوری لوکس و دکوری های دیواری دلپذیر، دکوراسیونی چشم گیر با کاراکتر مخصوص بخود را داشته باشد. در این مطلب با آکا ایران همراه باشید تا راز و رمزهای یک غذاخوری لوکس را مرور کنیم...

شرکت معماری دکوکو

برای تزیین میز ناهارخوری در هنگام مجالس و مهمانی ها می توانید با استفاده از مجسمه و اکسسوری، پارچه های رومیزی گران بها و گل های طبیعی در گلدان های لوکس، حیات و سرزندگی را به دکوراسیون اتاق وارد کنید. با رعایت این نکات حتی در مواقعی که از اتاق ناهار خوری استفاده نمی کنید، استفاده از نورپردازی مناسب در این فضا تاثیر خود را خواهد داشت؛ همچنین فضاهای همجوار خودش را (برفرض مثال اتاق پذیرایی) شیک جلوه داده و تحت تاثیر خود قرار می دهد.

 ترفندهای دکوراسیون
 
در این ناهارخوری های لوکس شاهانه غذا بخورید! غذاخوری

رنگ ها برای ایجاد حس لوکس و سنگین در فضا نقش مهمی بازی می کنند. بعضی رنگ ها مثل بنفش، آبی درباری، طلایی، نقره ای، مشکی، قرمز مایل به قهوه ای و… حسی از تجمل و اصالت را در خود دارند. ترکیب رنگ طلایی با رنگ های خنثی جلوه ی بی نظیر و لوکسی به فضاهای شما می بخشند.

 ناهارخوری لوکس
 
 ناهارخوری

ترکیب رنگ طلایی با هر رنگی به خصوص رنگ های خنثی جلوه ی بی نظیر و لوکس به فضاهای داخلی شما می بخشند، این رنگ می تواند به عنوان یکی از اکسسوری های بکاررفته در دکوراسیون شما بدرخشد.

 لوکس
 
 فضای ناهارخوری

اضافه کردن رنگ و کاغذ دیواری هایی که دارای تنالیته رنگهای گرم و درخشان هستند می تواند تاثیری دوچندان در لوکس بودن فضای ما داشته باشد.

 فضای غذاخوری
 غذاخوری لوکس
مرکز طراحی کوثر

مهم ترین عنصر در تزیین دکوراسیون اتاق ناهارخوری، انتخاب مبلمان مناسب است. بسته به سبک منزلتان می توانید از بین میز های سنتی و کلاسیک یا مدل های مدرن و شیک یک کدام را انتخاب کنید.

 غذاخوری
 طراحی لوکس
دکوراسیون روئین تن

فضاهای کلاسیک معمولا به مبلمانی بزرگ تر و کامل تر احتیاج دارند به همین دلیل اگر فضای کافی در خانه در اختیار دارید بهترین انتخاب از نظر شکوه و زیبایی مبلمانی کلاسیک برای اتاق ناهارخوری خواهد بود.

دکوراسیون لوکس
گروه معماری فرم...

مبلمان منبت کاری شده به خوبی می تواند فضای شما را متفاوت جلوه دهد. می توانید برای تکمیل طراحی خود از صندلی میزبان و یا آینه و کنسول استفاده کنید.  برای انتخاب پارچه رومبلی از بهترین نوع آن با بافتهای کلاسیک با گلهای برجسته گرفته تا انتخاب پارچه های دست بافت کمک بگیریم. همیشه هماهنگی پارچه رومبلی و پرده هایی که در یک فضا استفاده می شود بسیار حایز اهمیت بوده که در اینجا هم باید بادقت کافی انتخاب شوند.از دیگر جزئیات تزئینات داخلی بکاررفته میتوان به درب ها، قرنیز و دیوار کوب های چوبی، گچ بری های هنرمندانه تزئینات شومینه یا حتی دستگیره ها با وجودی که شاید به نظر برسد کمتر به چشم می آیند اشاره کرد اما تاثیر بسیار بزرگی در برداشت و حس مخاطب از فضا دارند.

 ترفندهای دکوراسیون
گروه معماری سعی...

نور در یک فضا نقش بسیار مهمی را داراست بخصوص  اگر بخواهد تجمل را در یک فضا نشان بدهد می توان با نورپردازی درست در یک فضا تمامی المانهای دیگر آن را ، دستخوش حال و هوای متفاوتی از لحاظ بصری قرار داد ؛ مثلا شما می توانید با انتخاب یک لوستر کوچک ۴ شعله حس صمیمیت را بوجود بیاورید حال آنکه با انتخاب همان لوستر اما این بار با ۱۲ شعله حس لوکس بودن را تجربه کنید. استفاده از لوسترهای چلچراغ مانند به خوبی می توانند حالت تجمل  را به فضای  داخلی ببخشند. اما نکته مهم در استفاده ازآنها داشتن سقفی با ارتفاع بلند خواهد بود. استفاده از گلدان هایی با ابعاد بزرگ  و نیز مجسمه های تندیس مانند حال و هوای کاخ ها و عمارت های مجلل را به فضاهای داخلی شما می بخشند. 

در پایان افزودن این نکته خالی از لطف نیست که هیچ حسی نمی تواند با نوشیدن یک فنجان چای در فضایی در اوج سادگی اما پر از صمیمیت که با کمی چاشنی محبت دم کشیده شده باشد برابری کند. آکا ایران مشتاق دیدن ایده های گرم و صمیمی شما در دکوراسیون داخلی و به اشتراک گذاشتن آن ها است؛ پس فرصت همکاری با تحریریه آکا ایران را از دست ندهید.

مطالب جذاب برای لوکس پسندها:
۲۰ نکته طلایی برای لوکس پسندها!
دکوراسیون داخلی لوکس به سبک کوکو شانل
اتاق خواب های لوکس با رنگ طلایی!
کف پوش چرمی برای فضاهای لوکس!
دکوراسیون خانه لوکس با این ۶ وسیله دکوری

نویسنده: سارا علمداری | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
راحت تکیه کنید!
الان چی می چسبه !
<>
.

منبع : chidaneh.com