آکاایران: طراحی رویایی خانه ای کوچک با الهام از طبیعت

آکاایران: طراحی رویایی خانه ای کوچک با الهام از طبیعت

طراحی طاقدار با دهانه های قوسی شکل فضایی را برای قرارگیری آشپزخانه، اتاق خواب، و حمام ها مهیا کرده است.

 ارگانیک

اتاق مهمان به عنوان بخشی از فضای نشیمن طراحی شده و از طریق یک صفحه تاشو از این فضا جدا می شود. چهره سفید و فیروزه ای رنگ این خانه جلوه ای متفاوت و یکدست به فضای داخلی این خانه داده است.

آپارتمان 65 متری

شرکت The White Room در طراحی این خانه نامتعارف اصالت آن را حفظ کرد و آن را با فضاهایی کاربردی ترکیب کرد.در طراحی دکوراسیون این خانه تنها از چند وسیله چشم گیر استفاده شده: یک کاناپه معاصر در اتاق نشیمن، سقف های طاقدار با چارچوب های چوبی، سطح روی پیش خان از جنس سنگ های حجیم، قفسه هایی با شکل های ارگانیک، و غیره. وارد شدن به این آپارتمان مانند قدم گذاشتن در یک فضای رویارویی است که می توان در آن جوانی را بازیافت.

طاقچه ها با اشکال منحنی که در داخل دیوار طراحی شده اند و با کمک نورپردازی هوشمندانه به مکانی مناسب برای نمایش ظروف و مجسم های دلپذیر تبدیل شده اند.

این خانه ۶۵ متری با وجود نقلی بودن دارای یک اتاق لباس بزرگ و پر از فضاهای طبقه بندی و نظم دهی است.

 فضاهای کوچک

کاشی کاری های رنگی با کاشی های کوچک دلپذیر در اشکال متفاوت در هر قسمت از سرویس بهداشتی و حمام این خانه جلوه ای منحصر به فرد خلق کرده است.

 فضاهای رنگی

 تلفیقی

شاید طراحی خانه ای شیبه خانه این زوج خوشبخت دور از دسترس به نظر برسد ولی ایده های خلاقانه و جالبی در این طراحی است که می توانید از آنها ایده بگیرید و در طراحی خانه خود به کار ببرید.

به ما بگویید: کدام قسمت دکوراسیون این خانه بیشتر از همه توجه شما را جلب کرد؟ نظرات خود را می توانید در بخش بحث و گفتگو آکا ایران با ما در میان بگذارید.

تبلیغات
آسمان را به خانه ی خود بیاورید
بهترین را به ساختمان بپوشانید
<>
.

منبع : chidaneh.com