آکاایران: ۱۰ پارتیشن منزل دکوراتیو

ترفندهای دکوراسیون: این واقعیت که خانه های امروزی به دلیل کوچک بودن مساحتشان، بیشتر دارای پلان باز هستند را نمی توان انکار کرد. خانه های با پلان باز به شما این امکان را می دهند که خودتان برای جا نمایی فضاهای داخلی خانه تصمیم بگیرید، اما چالش پیش رو در این خانه ها، نحوه جدا کردن فضاهای مختلف است و درست همین جا است که پارتیشن ها به کمک شما خواهند آمد. پارتیشن منزل، نجات دهنده فضاهای پلان باز است. با ادامه مطلب در آکا ایران همراه باشید تا نمونه هایی خلاقانه از این پارتیشن ها را بررسی کنیم. 

پارتیشن منزل از جنس بامبو 

پارتیشن های منزل که از جنس بامبو های کهن سال هستند، می تواند یکی از گزینه های پیش روی تان باشد. بامبو ها فضاهای خاصی را به وجود می آورند فضایی که در عین داشتن حریم، دیدهایی را هم به فضای دیگر برای تان پدید می آورد. اگر دوست دارید تا بیشتر راجع به بامبو این متریال دوست داشتنی بدانید، پیشنهاد می کنم مطلب هر آنچه که باید درباره بامبو و کاربردهای آن بدانید را بخوانید. 

10 پارتیشن منزل دکوراتیو

پارتیشن منزل از جنس گیاهان خانگی 

پارتیشن منزل شما می تواند با کمک گیاهان خانگی شما ساخته شود، تا با این کار دو نشان را با یک تیر بزنید، هم از وجود گیاهان خانگی در دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید و هم فضاهای داخلی خانه را از هم جدا کنید. یادتان باشد که می توانید با دیوار سبز طراوت را به دکوراسیون منزل خود بیاورید.  

 پارتیشن منزل

ساخت پارتیشن منزل با شاخه خشک درختان

جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل را نباید دست کم گرفت. شاخه های خشک را می تواند با ترفندهای مختلف در دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. یکی از این ترفندهای دکوراسیونی استفاده از آن ها به عنوان پارتیشن های منزل است. 

 پارتیشن در دکوراسیون داخلی خانه

پارتیشن منزل چوبی 

معجزه حضور چوب در دکوراسیون داخلی منزل عنوان مطلبی بود که قبلا در آکا ایران آن را برای شما منتشر کردیم. حالا که چوب ها در خانه معجزه می کنند چرا از آن ها در تولید پارتیشن منزل کمک نگیریم؟ 

 پارتیشن برای خانه پلان باز

پارتیشن منزل با جعبه های چوبی 

پارتیشن های چوبی را می توان به اشکال مختلف دیگری هم استفاده کرد. به عنوان مثال طرحی که در عکس بالا می بینید یکی از آن طرح های ناب و خلاقانه ای است که می تواند برای تولید پارتیشن منزل توسط شما مورد استفاده قرار بگیرد. 

 انواع پارتیشن منزل

پارتیشن منزل نخی 

بیایید نگاهی نو به پارتیشن منزل بیاندازیم. پارتیشن منزل می تواند از مواد و مصالح مختلفی تهیه شود. به عنوان مثال نخ هایی با ضخامت های مختلف می توانند این کار را برای شما انجام دهند. 

 انواع متریال پارتیشن منزل

پارتیشن منزل و ریسه های تزیینی 

ریسه های نخی پارتیشن های هنرمندانه ای هستند که می توانند هم به عنوان یک وسیله دکوری مورد استفاده قرار بگیرد و هم به عنوان پارتیشن منزل و انواع دیوارهای جداکننده در طراحی دکوراسیون داخلی. یکی از دلپذیر ترین نمونه های این پارتیشن های ریسه ای را در عکس بالا می توانید بینید. 

انواع جنس پارتیشن منزل

پارتیشن منزل مجوف 

قطعات استیل که با طرح های مختلف برش خورده است، و با الگوهای مختلف کنار هم چیده شده است هم می توان یک پارتیشن جذاب و خیره کننده در دکوراسیون داخلی خانه تان باشد. 

شیشه های مات و پارتیشن منزل جذاب 

دیوار شیشه ای با طرح های دلپذیر در دکوراسیون داخلی منزل می توانند حسابی غوغا کنند. این دیوارها حتی به عنوان پارتیشن هم می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و مانند یک حجم شیشه ای فضاهای خانه شما را از هم جدا کنند. 

پارتیشن منزل و دیوار صلب 

پارتیشن ها می توانند دیوارهای صلبی باشند که با ترفند های دکوراسیون مثل آن چه که در عکس بالا نشان داده شده است، جذاب و گیرا شوند. بالاخره تو خونه تخته سیاه هم لازم میشه!

ما دوست داریم بدانیم پارتیشن های خانه شما چگونه اند و این که شما چه ایده های خلاقانه ای برای ایجاد پارتیشن در دکوراسیون داخلی خانه تان به کار برده اید. شما می توانید ایده های خود را از طریق لینک همکاری با تحریریه آکا ایران با ما به اشتراک بگذارید. 

مطالب بیشتر: ​۱۰ دیوار کاذب برای قراردادن تلویزیون در دکوراسیون داخلی
ساخت پارتیشن های مقوایی دلپذیر، به آسانی!
کمد و قفسه ها، پارتیشن و دیوارهای جداکننده در طراحی داخلی
۵ ایده برای تلفیق اتاق خواب و اتاق نشیمن در آپارتمان های نقلی
راه حل های شگفت آور برای راحتی در خانه های کوچک

نویسنده: شمیم آقازاده | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com