آکاایران: چگونه مبل راحتی چوبی را با دکوراسیون منزل ست کنیم؟

مبلمان: مبل های راحتی این روزها طرفداران زیادی دارند، آن ها با انواع طرح و مدل های خود قابلیت این را دارند که در هر خانه ای با هر سبک دکوراسیونی خود را جای دهند و خوش بنشینند. یکی از زیباترین نمونه های مبل راحتی، آن هایی هستند که با چوب ترکیب شده اند و اغلب به نام مبل راحتی چوبی شناخته می شوند. اگر تا انتهای این مطلب با آکا ایران همراه شوید به شما انواعی از این مبل راحتی چوبی را نشان می دهیم، البته در این راه از توضیحات و تجربیات گروه صنایع چوبی نادعلی نیز استفاده می کنیم. 

آکاایران: چگونه مبل راحتی چوبی را با دکوراسیون منزل ست کنیم؟

مبلمان راحتی طرح x6 صنایع چوبی نادعلی

۳۲۰۰۰۰۰تومان

چوب هایی که در ساخت مبل راحتی چوبی به کار می رود، دارای طیف رنگ های مختلفی هستند که یکی از آن ها چوب های تیره هستند. این نوع مبل های راحتی معمولا با رو مبلی های رنگ روشن پوشانده می شوند تا تضاد میان آن ها، به خودنمایی چوب ها بیشتر کمک کند. البته بهتر است این نوع مبل راحتی چوبی برای خانه هایی انتخاب شود که دارای کف های روشن هستند. 

 مبلمان چوبی

میزناهارخوری صنایع چوب نادعلی

۱۶۰۰۰۰۰تومان

یکی دیگر از رنگ هایی که برای مبل راحتی چوبی به کار برده می شود رنگ سفید است که اتفاقا بسیار هم جذاب و دلپذیر است. این نوع چوب ها هم می توانند به خانه شما ظاهری مدرن و امروزی ببخشند، هم می تواند دست شما را برای انتخاب دیگر وسیله ها و لوازم های دکوری باز بگذارند. مبل راحتی چوبی با رنگ سفید می تواند با هر دکوراسیونی ست شود. 

 مبلمان

مبلمان راحتی طبی آلیو ۷ نفره صنایع چوبی نادعلی

۳۷۰۰۰۰۰تومان

مبل راحتی چوبی می تواند انواع و اقسام طراحی ها را داشته باشد، گونه ای از این مبل ها هستند که چوب در طراحی آن ها بسیار کم به چشم می آید، اما هست. معمولا در این مدل مبل ها، پایه های کوتاه مبل ها از چوب ساخته می شود و می تواند دارای رنگ های روشن و یا تیره باشد. 

 صنایع چوبی نادعلی

میز وصندلی ناهارخوری ماهان صنایع چوب نادعلی

۱۲۰۰۰۰۰تومان

کارشناسان و طراحان صنایع چوب نادعلی می گویند، مبل راحتی چوبی می تواند در غالب میز و صندلی های غذاخوری دلپذیر مهمان خانه شما شود. این میز و صندلی ها هم به خانه شما نشیمن اضافه می کنند و هم کاربردی هستند و هم حس و حال دوست داشتنی چوب ها را به منزل تان مهمان می کنند. پس اگر فکر می کنید که آن ها قابلیت بیشتری به نسبت دیگر مبل ها دارند پس در انتخاب آن ها شک نکنید. 

رپورتاژ اگهی

ست میز غذا خوری مهرگان صنایع چوبی نادعلی

۱۱۰۰۰۰۰تومان

خود همین میز و صندلی های غذاخوری هم می توانند مدل های مختلفی دارا باشند. این تنوع مدل به شما این امکان را می دهد که نمونه ای که با دکوراسیون داخلی خانه شما بیشتر ست و هماهنگ است را انتخاب کنید. نگران رنگ رو مبلی ها و صندلی ها هم نباشید صنایع چوب نادعلی این امکان را به شما می دهند تا رنگ مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید. 

مبلمان راحتی آرمانی ۷ نفره صنایع چوبی نادعلی

۳۹۰۰۰۰۰تومان

اگر فکر می کنید که چوب هایی که در طراحی مبل راحتی چوبی تان به کار رفته کم است و دل تان می خواهد بیشتر حضور چوب ها را حس کنید، می توانید از دیگر وسیله ها کمک بگیرید. وسیله هایی مانند میز های جلو مبلی. این میزها می توانند از جنس همان چوب هایی باشند که در طراحی مبل راحتی تان به کار رفته است. 

ست میز غذا خوری ۸ نفره گردان صنایع چوبی نادعلی

۳۰۰۰۰۰۰تومان

در بین محصولات گروه صنایع چوبی نادعلی، میزهای غذاخوری چوبی ای دیده می شود که یک قسمت گردان دارد. این قسمت گردان بیشتر برای اوردو ها و دسرها کاربرد دارد. زیبایی و کارایی این میزها می تواند به وسیله صندلی های راحتی که در طراحی آن ها نیز از چوب بهره برده شده است کامل شود.

برای دیدن نمونه کارهای بیشتر و به دست آوردن اطلاعات تماس این گروه می توانید به پروفایل اهالی فن گروه صنایع چوبی نادعلی در وبسایت آکا ایران مراجعه نمایید. 

نویسنده : شمیم آقازاده| تحریریه آکا ایران 

تبلیغات
طراحی خاص با سبک زندگی شما!
اتاق خوابی متفاوت برای فرزند شما!
<>
.

منبع : chidaneh.com