آکاایران: بهترین پارچه مبل استیل برای دکوراسیون کلاسیک شما

پرده و لوازم پارچه ای: تغییر پارچه های رومبلی یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل های تغییر دکوراسیون منزل می باشد. اما پیش از هر تغییری بد نیست انواع پارچه های رومبلی را قبل از خرید بشناسید! انتخاب پارچه های رو مبلی نمی تواند تماما براساس سلیقه صورت گیرید بلکه معیارها و فاکتورهایی را علاوه بر بحث سلیقه باید در انتخاب آن ها سهیم کرد، قبل از خرید انواع پارچه رو مبلی باید نوع مبل خود را مشخص کنید، مبل های استیل از آنجایی که رسمی تر و ترکیبی از چوب و پارچه هستند به نسبت پارچه مبل کمتری در آن به کار می رود از آنجایی که قسمت نشیمن این مبل ها از پارچه است و پارچه مبل در واقع از بخش های اصلی مبلمان محسوب می شود پس در انتخاب پارچه مبل استیل باید دقت بیشتری کرد به همین منظور امروز در آکا ایران می خواهیم به بررسی پارچه های رو مبلی برای مبل های استیل بپردازیم با ما همراه باشید.

آکاایران: بهترین پارچه مبل استیل برای دکوراسیون کلاسیک شما

 پارچه رو مبلی
مبلمان تیس

انتخاب جنس پارچه مبل استیل

برای انتخاب جنس پارچه مبل استیل پارچه هایی که ظاهر لوکس تری به فضای داخلی شما می دهند گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می شوند این پارچه ها معمولا کریستال (این پارچه ها به اصطلاح عامیانه ساتن و در میان بازار مبلی ها به اسم پارچه مبلی کریستال مشهورند.)، مخمل، پوست اسبی، چرم و یا ترکیبی از هر کدام هستند این پارچه ها در ترکیب با چوب های کنده کاری شده ظاهر منحصر به فردی به فضای داخلی شما می بخشد .

انواع پارچه مبل
مهران عباسی و ه...

انتخاب رنگ پارچه مبل استیل

در انتخاب پارچه ی رومبلی برای مبل استیل آنچه که حائز اهمیت است تناسب رنگ پارچه انتخابی با چوب مبل است چرا که این رنگ تاثیر بسیار زیادی در جلوه ی دکوراسیون شما دارد. همان طور که می دانید مبلمان استیل مناسب برای دکوراسیون هایی به سبک کلاسیک و لوکس است. بنابراین نوع رنگ و جنس پارچه شما می تواند تا حد زیادی فضای دکوراسیون شما را تبدیل به یک دکوراسیون لوکس کند.

بهترین پارچه مبل استیل برای دکوراسیون کلاسیک شما پرده و لوازم پارچه ای
emad

انتخاب طرح پارچه مبل استیل

پارچه مبل استیل معمولا دارای طرح های خاص  مانند طرح های مشبک و گلدار می باشد که نوع نقش برجسته آن ها معمولا پرطرفدار تر می باشند، این طرح های برجسته غالبا کریستال طرح برجسته یا با پس زمینه ای ساده و نقش برجسته از جنس مخمل می باشد که ظاهر جذابی را برای دکوراسیون کلاسیک شما به وجود می آورد.

 پارچه مخمل

مبل استیل ایتالیا ایران چوب

۷۸۷۵۰۰۰تومان
   

انتخاب ترکیبی پارچه مبل استیل

منظور از انتخاب ترکیبی برای پارچه مبل استیل ترکیب دو رنگ و یا دو طرح از یک جنس پارچه می باشد توجه داشته باشید یکسان بودن جنس پارچه در زیبایی و جلوه دکوراسیون شما تاثیر به سزایی دارد، به طور مثال در این تصویر برای مبل استیل از یک پارچه کریستال آبی رنگ در ترکیب با یک پارچه کرم رنگ طرح دار استفاده شده است که این ترکیب جلوه بسیار زیبایی در فضای دکوراسیون داخلی شما ایجاد خواهد کرد.

 پارچه مبلی مخملی

مبلمان استیل مبل آرش

قیمت نامشخص
 پارچه مبل استیل

ست مبلمان استیل کد ۲ خانه مبل برتر

قیمت نامشخص
 پارچه رو مبلی

مبل استیل امپراتور ایران چوب

۱۲,۶۹۰,۰۰۰تومان

نکاتی برای انتخاب پارچه مبل استیل

  • اگر دوست دارید مبلمانی داشته باشید که همیشه تمیز وبراق باشد,بهتر است پارچه مبل استیل خود را چرمی بخرید چرا که چرم ها به راحتی قابل شست وشو هستند و با استفاده از روغن مخصوص هم کاملا برق می افتند و نو به نظر می رسند.
  • اگر پارچه مخمل انتخاب شماست ، پارچه مخملی مات و فاقد پرز مناسب برای دکوراسیون خانه های وسیع است و بالعکس پارچه های مخملی براق و پرزدار برای دکوراسیون خانه های نسبتا کوچک تر مناسب است.
  • اگر در خانه فرزند کوچکی دارید، بهتر است رنگ پارچه مبلتان را از بین رنگهای چرک تابی مانند کاراملی یا فیلی انتخاب کنید تا در اثر شیطنت بچه ها مدام کثیف و نامرتب به نظر نرسند.

انواع پارچه مبل

مبل استیل صدف

۶,۴۸۰,۰۰۰تومان

مبل استیل کد ۹۳۶ دکوراک

۳,۰۰۰,۰۰۰تومان

مبل استیل قایقی

۴,۸۰۰,۰۰۰تومان

  • به طور کلی پارچه مبل استیل ساده و یا طرح دار هستند. پارچه های ساده برای مبلمانی که قرار است در فضاهای کوچک ترچیده شوند, مناسب تر هستند و پارچه های طرح دار نیز مناسب برای فضاهای وسیع می باشد.
  • اگر می خواهید به فضای دکوراسیون منزل خود جلوه ی بیشتری ببخشید می توانید مبلمانی ساده با کوسن های طرح دار یا بر عکس انتخاب کنید.

برای تهیه انواع پرده، کرکره و تزئینات پارچه ای می توانید به شرکت های فعال در اهالی فن آکا ایران مراجعه کنید.


نویسنده: ثمینا فراهانی | تحریریه آکا ایران

تبلیغات
دکوراسیونی دلپذیر داشته باشید
نگاه حرفه ای به دکوراسیون داخلی!
<>
.

منبع : chidaneh.com